« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli Fenerbahçeliler Platformu geleneksel iftar yemeğini verdi

Fenerbahçe Spor Kulübü Üyeleri ve yüzlerce Fenerbahçe taraftarının aileleriyle birlikte katıldığı iftar yemeği çok samimi ve keyifli bir ortamda gerçekleşti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hedef 1 Milyon Üye Proje Yöneticisi Miraç Çam ve Proje ekibinden Alperen Yazıcı’nın da katıldığı etkinlikte oruçlar açıldıktan sonra masalarda yapılan sohbetler görülmeye değerdi. Euroleague Kupası başta olmak üzere geçtiğimiz sezon basketbolda Lig Şampiyonluğu ve Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanmanın haklı gururunu tüm katılımcılar yaşadı. Futbolda ise gelecek sezonla ilgili şampiyonluk beklentilerinin yarattığı heyecanda bambaşkaydı.

Ayrıca Fenerbahçeliler Derneği'nin (FeDeR) "81 ile 81 FENERBAHÇE KÜTÜPHANESİ" Denizli ayağı ile ilgili olarak da imece usulu fon oluşturuldu. Pamukkale ilçesindeki bir ortaokula yapılacak olan “FENERBAHÇE KÜTÜPHANESİ" projesi ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Öte yandan Çocuk ve Gençlik Kulübü'nün üzerinde çalıştığı “1907 Okul 1907 Pota” Projesi hakkında da bilgi verildi. Kongre Üyesi Emrah Tünay’ın yaptığı teşekkür konuşmasından sonra geceye son verildi.

Denizli Fenerbahçeliler Platformu geleneksel iftar yemeğini verdi


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler