« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sakaryaspor'da Taşkın dönemi

Sakaryaspor Olağanüstü Genel Kurulu'nda seçime tek listeyle katılan iş adamı Erdal Taşkın, kulüp başkanlığına seçildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (SATSO) ikinci kez düzenlenen genel kurulda adaylığını açıklayan Taşkın, seçimde oy çokluğuyla başkanlığa getirildi.

Taşkın'ın yönetim kurulu listesinde Sermet Şükür, Vedat Yaşlıca, Orhan Şenkardeş, Mahmut Serbes, Nihat Özcan, Levent Tunç, Cemal Canbulat, Faruk Bayraktar, Bülent Çaycı, İrfan Aşçıoğlu, Fatih Kaya, Ziya Doyuran, Metin Dirim, Gürcan Aslan, Hüseyin Çakır ve Cengiz Cançetin yer alıyor.

Taşkın, genel kurulda yaptığı konuşmada, listenin oy çokluğuyla kabul edilmesinin güvenin göstergesi olduğunu belirterek, kendilerine gösterilen güveni boşa çıkarmayacaklarını söyledi.

Kulüp başkanlığının önemli bir konum olduğunu vurgulayan Taşkın, şunları ifade etti:

“Bugün burada Halit ağabeyimden aldığım bayrağı en güzel şekilde taşıyacağıma söz veriyorum. Elimizden geleni yapacağız ama bunu hep birlikte ve sizin desteklerinizle yapacağız. Sakaryaspor hepimizin. Kulüp başkanlığının ne kadar kutsal ve önemli bir konum olduğunu biliyorum. O yüzden bu heyecanı hissediyorum. Bu görev çok önemli. Geçmişte de böyleydi. Heyecanımız her geçen gün artarak devam edecek. Hep birlikte Sakaryaspor'u iyi yerlere taşıyacağız. Bütün taraftarlarımızdan tek bir ricam var. O da bu yönetime destek vermeleri. Toplumsal bir barış sağlayarak hep birlikte bu takım için çalışacağız. Bütün büyüklerimizin bu kulübe katkılarını esirgemeyeceklerine inanıyorum. Bu takımı inşallah güzel günlere taşıyacağız.”

Bunları da Beğenebilirsiniz