Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Cüneyt Arkın'ın sakladığı kızı ve torunu

İbrahim ŞAHİN
25 Mart 2013
  Sakladığı kızı ve torunu varmış

  Cüneyt Arkın’ın ilk evliliğinden olan kızı Filiz Canlı’nın 11 yaşında Defne isminde bir kızı var. Dedesini hiç görmeyen Defne’nin en büyük hayali, onunla tanışmak.

  CÜNEYT ARKIN'IN SAKLADIĞI KIZI VE TORUNU FOTO-GALERİ   

  Filmlerden tanıyor    
  Cüneyt Arkın, ilk evliliğini Doktor Güler Mocan ile yapmış, çiftin 1966 yılında Filiz ismini verdikleri bir kızları olmuştu. Arkın ve Mocan bir süre sonra ayrılınca, şimdi 47 yaşında olan Filiz Canlı’nın da babasıyla ilişkisi kesildi. Canlı’nın kızı Defne de dedesini sadece izlediği filmlerden tanıyabildi.

  O da beni tanımıyor
  11 yaşındaki Defne’nin en büyük hayali, Cüneyt Arkın’la tanışmak. Onunla bir araya gelmeyi çok istediğini söyleyen Defne, “Dedemi hiç tanımadım, o da benim kim olduğumu bilmiyor. Ama onunla bir araya gelip sohbet etmek, birlikte yürüyüş yapmak isterim” diyor.

  At üstünden inmiyor
  Defne, Yeşilçam filmlerinde Malkoçoğlu’nu canlandıran dedesi gibi at üzerinden inmiyor. Defne, Kemer Country Binicilik Kulübü’nde dört yıldır binicilik eğitimi alıyor.

  Filiz Canlı, iş hayatının profesyonellerine hizmet veren HumanPlus şirketinde genel müdür olarak çalışıyor.Canlı, babasıyla ilgili haberlerle gündeme gelmek istemediğini söylüyor.

  ÜNLÜLER VE BİLİNMEYEN ÇOCUKLARI


  ÜNLÜLERİN KAÇ ÇOCUĞU VAR

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  25/03/2013 - 22:14
  Doğruysa bu ayıptır.Ama bunu Cuneyt Arkın nasıl yapar aklım ermedi,.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  25/03/2013 - 20:03
  şaşırdım..yazık hiç yokmuş gibi davranıyordu..okadar söyleşi yapıldı bir kızım daha var diyemedi..çok günah..YAKIŞMADI..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  25/03/2013 - 19:23
  Bazı Anne ve Babalar boşandıktan sonra çocuklarının velayetini alıp ortalıktan kaybolmaktalar.Kendilerine göre bir intikam almaktalar.Amma o zavallı çocuklar ve torunlara anlatılan,belkide yalan hikayeler ile bu garibanları gerekli sosyal yaşamdan ayrı yaşatanlara ne denir?
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  25/03/2013 - 16:38
  insan bosansa bile cocuklarindan nasil kontagi kesebelir anlayamiyorum. gecerli bir nedeni varmi cok merak ettim dogrusu.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  25/03/2013 - 16:35
  belki de normal bir hayat yasasinlar diye saklamistir. gorunen o ki, kizi iyi egitim alip iyi bir yerlere gelmis, torun da 4 senedir binicilik kursu aliyor, keyifler yerinde. ama gidip gormemesi cok ayip olmus, umarim aile yakinda birlesir. hayat o kadar kisa ki...
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  25/03/2013 - 15:03
  Dünyaya gelmek onun suçuymuş sanki,özel hayatı konuşmak yorum yapmak normal bişey değil, ancak evladına,torununa, her ne olursa olsun sahip çıkacaksın,her kim olursa olsun farketmez..
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding