GeriTelevizyon Zalim İstanbul'un 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zalim İstanbul'un 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Zalim İstanbul'un 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Sevilen dizi Zalim İstanbul, 9 Aralık akşamı ekranlara geldi. Zalim İstanbul'un bu haftaki bölümünde, Cenk için çanlar çalmaya başlarken; son olaylardan sonra iyice siniri bozulan Ceren, rahatsızlandı. Heyecanlı bölüm sonrası, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarının pazartesi akşamlarına damga vuran iddialı yapımı Zalim İstanbul, 9 Aralık Pazartesi günü 22. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Heyecanın arttığı Zalim İstanbul'un bu haftaki bölümünde konak halkını yine kötü bir sürprizle karşılaştı. Ceren için eğlenceli başlayan balayı kabusa döndü. Peki, Zalim İstanbul'un 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, ayrıntılar. 

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman haberlerimizde yer vereceğiz. 

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜMDE ELER OLDU?

Cenk ve Cemre'nin tatile çıkacağını duyan Seher, Ceren ve Nedim'in de bu tatile gitmesini sağlar. Fakat bu tatil herkes için bir felakete dönüşür. Ceren’in ruh sağlığı yaşadığı olaylardan dolayı bozulmuştur. Sadece ruh sağlığı değil fiziksel olarak da kötü durumdadır. Apar topar hastaneye kaldırılan Ceren ve bebeğin sağlığından herkes endişe duymaktadır. Özellikle bebeğin gerçek babası olan Cenk için durum daha da kötüdür. Nedim artık öfkesini bastırmaktan bıkmıştır. Cenk’i köşeye sıkıştırır. Cenk ne yapacağını bilemez bir haldedir. Cenk yaşanan şeylere rağmen tedirgin olur. Şeniz'e soracak soruları vardı. Şeniz ise geri dönülmez bir yalanın içine girmiştir bile.

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle