GeriTelevizyon Survivor 2018'de Melih ile ilgili flaş karar | Eleme adayları kimler oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor 2018'de Melih ile ilgili flaş karar | Eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2018'de Melih ile ilgili flaş karar | Eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2018'in dün akşamki bölümünde dokunulmazlık ve eleme konseyi heyecanı yaşandı. 11 Mart tarihli bölüme damga vuran olay ise Acun Ilıcalı'nın Melih Özkaya ile ilgili açıklaması oldu. Ödül oyununda belinden sakatlanan Melih Özkaya yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. All Star takımının hırslı ismi Nagihan Karadere, Gönüllüler takımına geçti. Peki Survivor 2018 eleme adayları kimler oldu?

Survivor dokunulmazlık oyunu yine kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. 11 Mart pazar akşamı Ünlüler ve Gönüllüler takımından oyuncular büyük mücadele örneği sergiledi. İki takımda dokunulmazlık için adeta varlarını yoklarını ortaya koydu. Peki, eleme adaylarının belirlendiği Survivor'da dokunulmazlık oyununu kazanan takım kim oldu?

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK TURABİ'NİN

Dokunulmazlık oyununu kaybeden All Star yani ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı. Ünlüler takımından Turabi Çamkıran, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanarak bu hafta adada kalmayı garantiledi. Haftanın en iyi performansının sahibi Sema'da ikinci dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Ünlüler takımı tarafından yapılan oylama sonucu en fazla oyu alan Nihat Doğan ilk eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık oyunun kazananı Turabi ise 2. eleme adayı olarak Damla'yı seçti. Haftanın en iyi oyuncusu seçilen Sema ise eleme adayı olarak Murat'ı seçti.

SAHİLLER DEĞİŞİYOR

Acun Ilıcalı, yarışmanın yapıldığı bölgedeki hava koşulları nedeniyle, yarışmacıların kaldığı sahillerin değişeceği açıklandı. Acun Ilıcalı ayrıca, Türkiye ve Romanya takımları arasında yapılan yarışmaların, yayın günlerinin denk gelmesi nedeniyle bir süre yapılamayacağının da bilgisini verdi.

MELİH ÖZKAYA'NIN DURUMU BELLİ OLDU

Survivor 2018'de yaşanan talihsizliklere bir yenisi eklendi, Gönüllüler takımından bir kişi ayrılmak zorunda kaldı. Ilıcalı, Melih Özakaya'nın akubetini şu sözlerle dile getirdi: 'Melih Survivor'da devam edemeyecek. Sakatlığının durumu Survivor'a devam etmesine imkan tanımıyor. Çok geçmiş olsun kendisine. Çok sevdiğimiz bir yarışmacıydı. Efendiliğiyle gönüllülere taht kurdu. Maalesef geçirdiği sakatlığın durumu tahmin ettiğimizden de ciddi olduğu için, doktorumuz tarafından Survivor'a devam edemeyeceği açıklandı. Melih için Survivor bitmiş oldu' dedi.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle