GeriTelevizyon Payitaht Abdülhamid'in 84. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Son bölümde neler oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Payitaht Abdülhamid'in 84. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Son bölümde neler oldu?

Payitaht Abdülhamid'in 84. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında severek takip edilen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in 26 Nisan tarihinde 83. bölümü ile ekranlara geldi. Payitaht Abdülhamid'in bu haftayayınlanan bölümünde Abdülhamid Osmanlı'ya bir oyun oynandığının farkına vardı .Abdülhamid kongreye katılan gerçek vatanseverlerin diğerlerinden ayrılması için hazırlığını yaptı. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 83. bölümünde başka neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının son 13 yılını anlatan Payitaht Abdülhamid 83. bölümü ile 26 Nisan tarihinde TRT1 ekranlarında yayınlandı. Payitaht Abdülhamid'in son bölümünde Rotschild ise bütün dünyayı Abdülhamid’e karşı ayaklandıracak büyük bir oyun kurdu. Nefes kesen bölümün ardından Patiyaht Abdülhamid hayranları yeni bölümün yayınlanıp yayınlanmadığını merak etmeye başladı. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 84. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, o sorunun cevabı ve Patiyaht Abdülhamid'in 83. bölümünde yaşananlarla ilgili bazı bilgiler.

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimize eklenecektir. 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD'İN 83. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU? 

Abdülhamid kendisine düşman olan eski vekilleri yakalamayı başarmış, Rothshild’in tertibini çökertmiştir. Rothshild vakit kazanmak için Paris’te yapılacak kongreyi ertelemek ister ama Sabahattin Jön Türk kongresini toplamaya kararlıdır. Abdülhamid kongreye katılan gerçek vatanseverlerin diğerlerinden ayrılması için hazırlığını yapmıştır. Rotschild ise bütün dünyayı Abdülhamid’e karşı ayaklandıracak büyük bir oyun kurar.

Halil Halid ve adamları heroinin dağıtımını engellemek için bir yol bulurlar. Kaçırılan kimyageri kurtarmak için de ellerine bir koz geçer. Kim olduğunu bilmedikleri bir el onlara yardım etmektedir. Elin sahibi hepsine sürpriz olur.

Naime ve Akif hakkında gazetede çıkacak habere son anda Mehmet Selim engel olur. Ancak bu hadise sonucu Naime’nin arası ailesiyle iyice gerilir...

Seniha, Şivenaz’ın oyunuyla korkunç bir tuzağın içine düşerken, Seniha’nın Şivenaz hakkında her şeyi yazmış olduğu günlüğü Bidar’ın eline geçer.
Şivenaz sonunun giderek yaklaştığını anlayınca ne yapacak? Halil Halid’e yardım eden meçhul kişi kim? Abdülhamid’in Rotschild’i kendi kazdığı kuyuya düşürecek olan büyük oyunu ne?

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle