MENÜ

Payitaht Abdülhamid

Payitaht Abdülhamid ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Payitaht Abdülhamid haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 284 Payitaht Abdülhamid haberi bulunmuştur.

Payitaht Abdülhamid Haberleri

Payitaht Abdülhamid 119. bölüm (sezon finali) fragmanı yayında Abdülhamid vurulacak mı

Payitaht Abdülhamid 119. bölüm (sezon finali) fragmanı yayında! Abdülhamid vurulacak mı?

Payitaht Abdülhamid 119. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid 3 Temmuz'da sezon finali yaparak sevenlerine kısa süreliğine veda edecek. Heyecanlı gelişmelerin yer aldığı Payitaht Abdülhamid sezon finali fragmanında Blavatsky'in haremdeki herkesin canına kast etmesi damga vurdu. İşte, Payitaht Abdülhamid 119. fragmanı ve sezon finalinde yaşanacakların özeti.

2.07.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamid 119. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayında: Yeni bölümde büyük yüzleşme

Payitaht Abdülhamid 119. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayında: Yeni bölümde büyük yüzleşme!

Payitaht Abdülhamid 119. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Abdülhamid'e tutulan suikastçının dikkat çektiği son bölüm sonrası Payitaht Abdülhamid'in izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanında Abdülhamid'in Heckler'le yüzleşmesi heyecan dolu anlara neden oldu. Fragmanda Sabahattin'in sözlediği sözler ise merak uyandırdı. İşte, Payitaht Abdülhamid 119. yeni bölüm fragmanı ve son bölümün özeti.

27.06.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamid 118. bölüm fragmanı yayınlandı: Abdülhamid’e suikast girişimi

Payitaht Abdülhamid 118. bölüm fragmanı yayınlandı: Abdülhamid’e suikast girişimi!

Payitaht Abdülhamid 118. bölüm 2. fragmanı ekranlara geldi. Her hafta cuma akşamları izleyici karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid'in geçen haftaki son bölümünde heyecanlı anlar yaşanmıştı. Abdülhamid Hechler arasındaki gerilimin arttığı Payitaht Abdülhamid'in 26 Haziran akşamı yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Abdülhamid’e öldürülmesi için tutulan suikastçı dikkat çekti. İşte, Payitaht Abdülhamid 118. yeni bölüm fragmanı.

26.06.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı izle: Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı izle: Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak?

Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. 19 Haziran Cuma akşamı izleyici karşısına çıkacak olan Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde Abdülhamid Hechler’in yapacaklarını önceden öğrenip tedbir almak için Halil Halid’e bir görev verecek. Heyecanlı gelişmelerin yaşanacağı Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanında Halil Halid ve Mahmut, Hechler’in kurduğu tertipleri öğrenemeyeceği merak konusu oldu. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanından görüntüler....

18.06.2020Televizyon
Beytullah Yılmaz’ın yeni dizi heyecanı

Beytullah Yılmaz’ın yeni dizi heyecanı

Sinemanın Kralı ve Kraliçesi yarışmasında birinci olduktan sonra “Payitaht: Abdülhamid”, “Vatanım Sensin”, “Elimi Bırakma” ve “İstanbullu Gelin” gibi dizilerde rol alan Beytullah Yılmaz'ın yeni proje heyecanı...

11.06.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Payitaht Abdülhamid 10 Nisan Cuma akşamı 116. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. İlgi gören dizinin bu haftaki son bölümünde, Abdülhamid'in Kanuni Esasiye’yi ilan edip etmeyeceği ekran başındakileri heyecanlandırdı. Dizinin son bölümü sonrası gözler Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı? İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı hakkında ayrıntılı bilgiler.

10.04.2020Kelebek
Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Abdülhamid Kanuni Esasiyeyi ilan edecek mi

Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Abdülhamid Kanuni Esasiye'yi ilan edecek mi?

Her cuma ekranlara gelen tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin 10 Nisan Cuma akşamı seyirci karşısına çıkacak olan bölümüne ilişkin yayınlanan fragmanında, Hechler'ın oynadığı oyunla Abdülhamid’e Kanuni Esasiye’yi ilan etmesi için baskı yapması dikkat çeken gelişmeler arasında yer aldı. İşte, Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

9.04.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamid 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Biyolojik silah payitahtta salgını başlatacak mı

Payitaht Abdülhamid 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Biyolojik silah payitahtta salgını başlatacak mı?

Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin 3 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak olan 115. bölümüne ilişkin ekranlara gelen fragmanında, Blavatsky'in payitahtta biyolojik silahı devreye sokup salgın hastalığı başlatma çabası dikkat çekti. Abdülhamid'in ise bu hafta Kanunu Esasiyi yürürlüğe koyup koyamayacağı ise merak dolu anlara neden oldu. İşte, Payitaht Abdülhamid 115. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların kısa özeti.

2.04.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamid 114. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid 114. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Her hafta cuma akşamları yayınlanan Payitaht Abdülhamid'in bu hafta seyirci karşısına çıkacak olan 114. bölüm fragmanında Blavatsky'ın Osmanlı’ya salgın bir hastalık yaymak üzere geliştirdiği biyolojik silahı harekete geçirmek istemesi şaşırtıcı gelişmeleri ekranlara yansıttı. Peki, Payitaht Abdülhamid 114. bölümde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

26.03.2020Televizyon
Oyuncu Hakan Yufkacıgil ile Duygu Yürükçe evlendi

Oyuncu Hakan Yufkacıgil ile Duygu Yürükçe evlendi

TRT 1’de yayınlanan “Payitaht Abdülhamid” dizisinde rol alan Hakan Yufkacıgil önceki gün Duygu Yürükçe ile nikâh masasına oturdu.

28.02.2020Magazin
Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı 110. bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 110. bölümde neler olacak?

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid'in diziseverlerin karşısına çıkan 110. bölüm fragmanında Osmanlı ve Rusya arasında savaşın sinyalleri yeni bölümde dikkat çekici anların yaşanacağının ipuçlarını verdi. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid 110. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

27.02.2020Televizyon
Ezgi Eyüboğlu kimdir Ezgi Eyüboğlu kaç yaşında ve nereli

Ezgi Eyüboğlu kimdir? Ezgi Eyüboğlu kaç yaşında ve nereli?

'Muhteşem Yüzyıl', 'Adı Mutluluk' ve 'Payitaht Abdülhamid' gibi dizilerle tanınan Ezgi Eyüboğlu, magazin basınının yakından tanıdığı isimler arasında yer alıyor. Kariyeri boyuncu pek çok dizide rol alan Ezgi Eyüboğlu'nun kim olduğu ve özel yaşamı araştırılıyor. Peki, Ezgi Eyüboğlu kimdir?

24.02.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 109.bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde bu hafta neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in 109.bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde bu hafta neler olacak?

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in 109. yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk gibi oyuncuların paylaştığı Payitaht Abdülhamid'in yayınlanan fragmanında, Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı kurtulması ve Zalman'ın son oyununu oynaması damga vurdu. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinde bu hafta başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 109. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

20.02.2020Televizyon
Ezgi Eyüboğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli İşte, Ezgi Eyüboğlunun oynadığı diziler

Ezgi Eyüboğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte, Ezgi Eyüboğlu'nun oynadığı diziler

Ezgi Eyüboğlu, magazin gündeminin araştırılan ismi olmaya başladı. Daha önce Kaan Yıldırım ile birliktelik yaşayan ancak geçtiğimiz dönemde evliliklerini karşılıklı olarak sonlandıran Ezgi Eyüboğlu, özel hayatı ile magazin gündeminin öne çıkan isimleri arasında yer alıyor. Peki, Ezgi Eyüboğlu kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

17.02.2020Hayat
Payitaht Abdülhamidin 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Abdülkadir aklanacak mı

Payitaht Abdülhamid'in 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Abdülkadir aklanacak mı?

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid'in 108. bölüm fragmanında Abdülhamid'in demiryolu güzergahını belirlemek için planlar kurması heyecanlandırıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid 108. bölüm fragmanı ve yeni bölümün özeti.

13.02.2020Televizyon
Sultan Abdülhamid ne zaman ve kaç yaşında öldü İşte Abdülhamid Han’ın hayatı

Sultan Abdülhamid ne zaman ve kaç yaşında öldü? İşte Abdülhamid Han’ın hayatı

Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının son 13 yılını anlatan Payitaht Abdülhamid dizisiyle beraber, Abdülhamid kimdir ve ne zaman öldü soruları izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Özellikle sevilen dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler sonrası Osmanlı İmparatorluğu’nun 34. padişahı olan Abdülhamid Han’ın hayatına yönelik detaylı bilgiler merak konusu oldu. İşte, tahtta olduğu dönemde bir çok proje gerçekleştiren Sultan Abdülhamid'in tarihi bilgiler çerçevesinde hayatı.

7.02.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Abdülhamid Zalmanı yakalayacak mı

Payitaht Abdülhamid'in 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Abdülhamid Zalman'ı yakalayacak mı?

Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid'in ekranlara gelen fragmanında Halil Halid‘ler Tatar’ı kurtarmaya çalışırken hain bir tuzağa doğru çekilmesi bu hafta heyecanlı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı ölecek mi? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 107. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

6.02.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte Payitaht Abdülhamid 106. bölüm fragmanı

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Payitaht Abdülhamid 106. bölüm fragmanı

Bülent İnal'ın başrolünde yer aldığı Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in yayınlanan fragmanında Abdülhamid'in Almanları tekrar masaya oturtmak ve İngilizleri işin içine çekmek için yapacağı hamle heyecanlandırıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid 106. bölüm fragmanı.

30.01.2020Televizyon
Mısırlı dublöre dayak

Mısırlı dublöre dayak

İSTANBUL’da 24 Ocak’ta Payitaht Abdulhamid, Muhafız, Mehmet Bir Cihan Fatihi gibi ünlü dizilerde dublör olarak oynayan Mısırlı oyuncu Abdelbari Mancy, ablası, yengesi ve 3 aylık yeğeniyle birlikte Yenibosna’dan 79F hatlı otobüse bindi.

29.01.2020Gündem
Mısırlı dublöre İstanbulda feci dayak

Mısırlı dublöre İstanbul'da feci dayak

Ünlü Türk yapımlarında dublör olarak görev alan Mısırlı genç İstanbul’da kendisini Suriyeli sanan bir adamın saldırısına uğradı. Ablası ve 3 aylık yeğeninin yanında darp edilen Abdelbari Mancy’nin burnu ve kolunda kırıklar oluştu. Hürriyet’e konuşan Mancy, olaydan sonra Suriyeli kökenli azınlık hakkında yüksek sesle olumsuz ifadeler kullanan şahsa her şeye rağmen ‘Suriyeli olmadığını’ söylemediğini aktarıyor.

28.01.2020Gündem
Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı 105. bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 105. bölümde neler olacak?

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in 105. bölüm fragmanı yayınlandı. Taihidi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in bu haftaki bölümünde Ferdinand'ın Halil Halid hakkındaki şüpheleri artacak. Abdülkadir’in saraydan gitmesi ise izleyenleri meraklandıracak. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ve kısa özeti.

23.01.2020Televizyon
Ramo dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler var Ramo oyuncuları kimler ve nerede çekiliyor

Ramo dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler var? Ramo oyuncuları kimler ve nerede çekiliyor?

Haksızlığa karşı başkaldıran ve sevgiyi her şeyin önüne koyan Ramo’nun hayatının ele alındığı Ramo dizisi oyuncu kadrosu ve çekildiği yerle dikkatleri üzerine topluyor. Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı Ramo dizinin ikinci bölümünün yayınlanmasıyla izleyenler Ramo dizisi oyuncuları kimler sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Murat Yıldırım'ın başrolünü üstlendiği dizide Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, gibi başarılı isimler yer alıyor. Peki, Ramo dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler var? Ramo nerede çekiliyor? İşte, diziyle ilgili bilgiler.

21.01.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte 104. bölümde yaşanacaklar

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte 104. bölümde yaşanacaklar

TRT1'de yayınlanan Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bülent İnal'ın başrolünde yer aldığı dizinin bu haftaki bölümünde Sabahattin ve Zülüflü, Zalman’ı kurtarmak için plan yapacak. Zalman’ın müptelalığından kurtulan Selim Paşa zihninin açılmasıyla kim olduğunu hatırlayacak. İşte Payitaht Abdülhamid'in 104. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

16.01.2020Televizyon
İlk bölüm yayınlandı: Ramo dizisinin oyuncuları kimler İşte Ramonun oyuncu kadrosu ve konusu

İlk bölüm yayınlandı: Ramo dizisinin oyuncuları kimler? İşte Ramo'nun oyuncu kadrosu ve konusu

Başrolünü Murat Yıldırım’ın üstlendiği Ramo dizisi, salı akşamı Show TV'de ilk bölümü ile ekranlara geldi. Murat Yıldırım'ın başrolünü paylaştığı dizi, oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine topladı. Yağız Alp Akaydın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin ilk bölümünü izleyenler Ramo'nun oyuncu kadrosu ve karakterlerini araştırmaya başladı. Peki, Ramo dizisinin oyuncuları kimler? İşte Ramo'nun oyuncu kadrosu ve konusu hakkında ayrıntılı bilgiler.

14.01.2020Televizyon
Üçü de birbirinden iddialı

Üçü de birbirinden iddialı!

Sezonun sona kalan ve hem yapımıyla hem de kadrosuyla merak ettiren yeni dizileri bu hafta itibariyle ekranda olacak. Bakalım dengeleri değiştirebilecekler mi?

Payitaht Abdülhamidin 102. bölüm fragmanı yayınlandı Tahsin Paşa ölecek mi

Payitaht Abdülhamid'in 102. bölüm fragmanı yayınlandı! Tahsin Paşa ölecek mi?

TRT1 ekranlarında yayınlanan tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde Tahsin Paşa’nın hastalığı nüksedecek ve yatağa düşecek. Abdülhamid ise durumu kötüleşen Tahsin Paşa için doktor getirtecek. Peki, Tahsin Paşa ölecek mi? Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 102. bölüm fragmanı.

26.12.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 101. bölümünde Halil Halid ölecek mi Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı

Payitaht Abdülhamid'in 101. bölümünde Halil Halid ölecek mi? Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı

Tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in bu hafa ekranlara gelecek olan 101. bölüm fragmanı yayınlandı. İlgi gören dizinin yeni bölümünde Abdülhamid, tutuklattığı Karaso’dan perde arkasındaki düşmanını öğrenmeye çalışacak. Zalman ise sorgudaki Karaso’nun susması için elinden geleni yapacak. İşte, Payitaht Abdülhamid'in yayınlanan yeni bölüm fragmanı ve özeti.

19.12.2019Televizyon
Buse Varol kimdir Alişan’ın eşi Buse Varol kaç yaşında, nereli

Buse Varol kimdir? Alişan’ın eşi Buse Varol kaç yaşında, nereli?

Şarkıcı Alişan ile evlenen ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Buse Varol, projeleri ve konuk olduğu programlarla sık sık gündeme geliyor. Buse Varol, Arka Sokaklar, Tozlu Yollar ve Payitaht Abdülhamid dizilerinde boy göstermişti. Peki, oğlunu kucağına aldıktan sonra setlere ara veren Buse Varol kimdir? Alişan’ın eşi Buse Varol kaç yaşında, nereli?

16.12.2019Magazin
Kuruluş Osmana taze kan

Kuruluş Osman'a taze kan

“Payitaht Abdülhamid” dizisindeki Zühtü Paşa performansıyla dikkat çeken Latif Koru, “Kuruluş Osman”ın oyuncu kadrosuna dahil oldu.

14.12.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 100. bölüm fragmanı yayınlandı Zalman Sabahattin’le işbirliği yapıyor

Payitaht Abdülhamid'in 100. bölüm fragmanı yayınlandı! Zalman Sabahattin’le işbirliği yapıyor

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla yeni bölümü beklenen dizide bu hafta Zalman, boşluğundan yararlanıp kafasına göre hareket eden Sabahattin’le hesaplaşmaya kalkar. Ama Zülüflü hakkında anlattıklarını duyunca iş değişir. Sabahattin’le işbirliği yapar. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid 100. bölüm fragmanı.

12.12.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 100. bölüm fragmanı yayılandı mı İşte son bölümün özeti

Payitaht Abdülhamid'in 100. bölüm fragmanı yayılandı mı? İşte son bölümün özeti

Tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid, bu hafta 99. bölümü ile ekranlara geldi. Payitaht Abdülhamid'in yayınlanan son bölümünde, Abdülhamid'in Guslav hakkındaki şüpheleri Selim Paşa’nın onu vurmasıyla arttı. Yayınlanan bölümün ardından Payitaht Abdülhamid'in haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 100. bölüm fragmanı yayılandı mı?

5.12.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler yaşanacak İşte yeni bölüm fragmanı ve detaylar

Payitaht "Abdülhamid" yeni bölümde neler yaşanacak? İşte yeni bölüm fragmanı ve detaylar

Payitaht "Abdülhamid" yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin bu haftaki bölümünde yaşanacaklar yeni bölüm fragmanında yayınlandı. Peki Payitaht "Abdülhamid" 98. bölümünde neler yaşanıyor? İşte detaylar

29.11.2019Televizyon
Malezya Kraliçesi Kuruluş Osman dizisini tavsiye etti

Malezya Kraliçesi 'Kuruluş Osman' dizisini tavsiye etti

Malezya Kraliçesi Azizah, sosyal medya hesabından, Osmanlı Devleti'nin kurulduğu yılları anlatan "Kuruluş Osman" dizisinin izlenmesi tavsiyesinde bulundu.

26.11.2019Dünya
Kuruluş Osman’ın Baturu Eren Hacısalihoğlu kimdir

Kuruluş Osman’ın Batur'u Eren Hacısalihoğlu kimdir?

Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden biri de Eren Hacısalihoğlu oldu. Yakışıklı ve deneyimli oyuncu Eren Hacısalihoğlu, tarihi dizi Kuruluş Osman’da Batur karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor. İşte, Kuruluş Osman’ın Batur'u Eren Hacısalihoğlu'nun hayatına dair bilgiler...

20.11.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor

Payitaht "Abdülhamid" yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

Payitaht "Abdülhamid" dizisinin son bölümünde Payitaht’ta açılan silah fuarında Osmanlı’nın büyük miktarda silah alacağı duyurulur. Bu durum Osmanlı’yı işgal etme hayali kuran Zalman’ın hiç işine gelmez. Peki yeni bölümde bu gelişmelerin ardından neler yaşanacak? İşte Payitaht "Abdülhamid" yeni bölüm fragmanı

19.11.2019Televizyon
Avustralyalı ekonomist Colan: Tarihi Türk dizilerinden edep öğreniyoruz

Avustralyalı ekonomist Colan: Tarihi Türk dizilerinden edep öğreniyoruz

Avustralyalı ekonomist Colan, izlediği dizilerde, Müslümanların dünyada görmeyi diledikleri, adalet, ezilen ve hor görülen insanlar için mücadele eden liderler bulunduğunu söyledi.

19.11.2019Keyif
Exatlon yarışmacısı Dilan Ay kimdir, kaç yaşında

Exatlon yarışmacısı Dilan Ay kimdir, kaç yaşında?

Exatlon Challenge’da yarışacak 18 isimden biri de Dilan Ay oldu. Instagram’ı aktif bir şekilde kullanan ve bu platform sayesinde tanınan Dilan Ay, spor rutini, kendi cilt bakım ve makyaj deneyimlerini paylaşıyor. Peki, Exatlon Challenge yarışmacısı Dilan Ay kimdir, kaç yaşında?

15.11.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 96. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in 96. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Cuma akşamları TRT1 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde, Abdülhamid de karşısındaki düşmanın kim olduğunu öğrenmek için Zülüflü ile birlikte bir tertip yapacak. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 96. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ipuçları.

14.11.2019Televizyon
İranlılar Türkçeyi Türk dizilerinden öğreniyor

İranlılar Türkçeyi Türk dizilerinden öğreniyor

Türkçeye ilgi duyan İranlılar Payitaht Abdulhamid, Vuslat, Erkenci Kuş, Kiralık Aşk, Afili Aşk ve Zalim İstanbul gibi Türk dizilerinin tek bölümünü kaçırmıyor.

12.11.2019Keyif
Veba nedir İşte veba hastalığı belirtileri ve tedavisi hakkında bilgiler

Veba nedir? İşte veba hastalığı belirtileri ve tedavisi hakkında bilgiler

Vahşi kemirgen hayvanlar üzerinde bulunan ve insanlara bulaşabilen veba hastalığı, yüzyıllardır dünya genelinde görülüyor. Ciddi bir hastalık olan ve baş ağrısı, vücut ağrısı, titreme, şiddetli halsizlik, bulantı gibi belirtilerle kendisini gösteren veba, tedavisi geciktirildiği takdirde hayati risk doğurabiliyor. Peki, veba nedir? Vebanın tedavisi var mı? İşte, veba hastalığı belirtileri ve tedavisi hakkında bilgiler.

1.11.2019Sağlık
Payitaht Abdülhamidin 94. bölümünde savaş planı İşte Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı

Payitaht Abdülhamid'in 94. bölümünde savaş planı! İşte Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen Payitaht Abdülhamid, bu hafta 94. bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Payitaht Abdülhamid'in bu haftaki bölümünde, Zalman savaşın ayak seslerini payitahta yankılatmak için acımasız bir plan yapacak. Osmanlı ve İngilizleri karşı karşıya getirmek istenen planda Payitaht'a bombalı fıçılar yerleştirilecek. İşte, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı...

31.10.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 93. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in 93. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid, bu hafta 93. bölümü ile sevenleriyle buluşacak. Payitaht Abdülhamid'in cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde Cevad’ın konuşmasına mani olmak için öldürüleceğini bilen Abdülhamid bir tertip yapar. Hastaneye ilk gelen kişi, aradığı elin bir uzantısı olacak ancak duyduğu isim Abdülhamid’i şok edecek. Peki, Payitaht Abdülhami'in yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 93. bölüm fragmanı.

24.10.2019Televizyon
Müslüm filminin Bahtiyarı kimdir İşte Erkan Avcının hayatı

Müslüm filminin Bahtiyar'ı kimdir? İşte Erkan Avcı'nın hayatı

2018 yılında vizyona giren Müslüm filminde, ana karakterler kadar Bahtiyar rolü de izleyenler tarafından beğeni topladı. Filmde Müslüm Gürses'in yardımcısı Bahtiyar olarak izleyici karşısına çıkan Erkan Avcı, Çukur dizisinde kariyer hayatında büyük çıkış yakaladı. Peki, Müslüm filminin Bahtiyar'ı kimdir? İşte Erkan Avcı'nın hayatı ve merak edilenleri.

18.10.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin yeni bölümünde neler olacak İşte Payitaht Abdülhamidin 92. bölüm fragmanı

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler olacak? İşte Payitaht Abdülhamid'in 92. bölüm fragmanı

Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid, bu hafta 92. bölümü ile sevenleriyle buluşacak. Bir haftalık aranın ardından heyecanına bu hafta devam edecek olan dizide, Ahmet Paşa’nın ihanetine inanmayan Abdülhamid'in düşüncelerini, Ahmet Paşa'nın ağzından dökülen cümleleri değiştirecek. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler olacak? İşte Payitaht Abdülhamid'in 92. bölüm fragmanı.

17.10.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid bu hafta neden yayınlanmıyor Payitaht Abdülhamidin yeni bölümü ne zaman

Payitaht Abdülhamid bu hafta neden yayınlanmıyor? Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümü ne zaman?

Cuma akşamları yayınlanan tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in TRT1'in yayın akışında yer almaması izleyenleri meraklandırdı. 92. bölümüyle yayınlanmaya hazırlanan Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünün ekranlara gelmeyecek olması, dizinin hayranlarının "Payitaht Abdülhamid bu hafta neden yayınlanmıyor?" sorusuna yönelik araştırma yapmasına neden oldu. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümü ne zaman? Payitaht Abdülhamid bu hafta neden yok?

10.10.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 91. bölümünde neler olacak İşte Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanları

Payitaht Abdülhamid'in 91. bölümünde neler olacak? İşte Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanları

TRT1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid, bu hafta 91. bölümüyle yayınlanacak. Sultan Abdülhamid'in hayatından esinlenilen dizinin bu haftaki bölümünde, Abdülhamid keskin zekasıyla dostunu düşmana teslim etmemek üzere çözüm ararken Ahmet Paşa ise hünkarı zor durumda bırakacak bir hamle yapacak. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanları.

3.10.2019Televizyon
Çekimler keyifli geçiyor

Çekimler keyifli geçiyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Payitaht Abdülhamid” adlı dizide rol alan Bülent İnal, önceki gün Vadistanbul’da objektife yansıdı.

2.10.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm frgmanı yayınlandı 90. bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm frgmanı yayınlandı! 90. bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid bu hafta 90. bölümü ile yayınlanacak. İlgiyle izlenen dizinin bu hafta ekranlara gelecek olan bölümünde, Abdülhamid saraydaki casusu bulmaya, hainleri ortaya çıkarmaya çalışırken Zalman sinsice planlarına devam edecek. Peki, Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid 90. bölüm fragmanı ve yeni bölüme ilişkin bilgiler.

26.09.2019Televizyon
Yeni sezon buluşması

Yeni sezon buluşması

ÖNCEKİ akşam “Payitaht: Abdülhamid” dizisi için Beyoğlu Pera Palas’ta özel bir gösterim düzenlendi.

22.09.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Üçüncü kez baba oluyor

Onur Saylak’ın 3 yıldır aşk yaşadığı menajer Gözde Yılmaz hamile! Saylak’ın Tuba Büyüküstün’le evliliğinden olan ikiz kızları Toprak ve Maya’ya kardeş geliyor.

15.05.2020