GeriTelevizyon Kanal D Ana Haber’i daha da iyi yapacağız!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kanal D Ana Haber’i daha da iyi yapacağız!

Kanal D Ana Haber’i daha da iyi yapacağız!

Kanal D Ana Haber Anchorman’i ve Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Ahmet Hakan’ı RadyoViva’daki Adem Metan'ın konuğu oldu.

Ahmet Hakan, konuk olduğu programda magazinden siyaset ve güncel yaşama kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Kanal D Ana Haber ile ilgili ciddi çalışmalar yaptıklarını söyleyen Hakan, "Yavaş yavaş üstüne koya koya gidiyoruz. Daha iyi hale getirmek istiyoruz. Diğer ana haber bültenlerini de izliyorum" dedi. Eylül’ün ilk haftası yeni sezona başlayacağının altını çizen Hakan " Kanal D ana haber istediğimiz ölçüde gidiyor" ifadelerini kullandı.

“Kadınlardan otomobil gibi bahsetmesi beni rahatsız etti”
Metin Hara ve Adriana Lima ilişkisini yorumlayan Ahmet Hakan, “Bir insanın hayatına girmiş kadınlardan otomobillerinden söz eder gibi etmesi rahatsız ediyor beni. Üslupsuzluk ve seviyesizliğe tahammül edemedim. Sempatik bir arkadaşa benziyor ama hiç de öyle olmadığını ispatlamış oldu, demek ki kumaş buymuş. Kim kimin PR’ını yapıyor orada onu da anlayamadım. Eğer ki kitabının PR’ını Adriana Lima’ya yaptırabiliyorsa büyük başarı. Gayet iyi bir PR çalışması olmuş demektir” dedi.

“Türk sineması özgün olmaktan çok uzak”
Fenomen olmuş yapımları da takip ettiğini söyleyen Hakan “Bol bol sinema filmi izliyorum. Yeni çıkan hemen hemen tüm yapımları izliyorum seçme yapmadan. Yabancı dizilerden de tutmuş dizileri izledim. Yeni filmler çok parlak olmasa da ısrarla sinemaya gitmeye devam ediyorum. Türk sineması çok ticarileşti. Birtakım mantıklar üzerinden kurgulanmış mizah filmleri var. Birbirini taklit eden yapımlar var. Özgün malzemeler ortaya çıkmıyor diye düşünüyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

Sinefil Game of Thrones Özel Bölüm - 6.Sezon Özet

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle