GeriTelevizyon Kalbimdeki Deniz son bölüm sonrası 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kalbimdeki Deniz son bölüm sonrası 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz son bölüm sonrası 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz 37. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrasında araştırılmaya başlandı. Deniz ve Mirat arasındaki ilişkinin zor günlere doğru ilerlemesi, güçlü bağların artmasına vesile olacaktır. Kalbimdeki Deniz son bölüm sonrası 37. yeni bölüm fragmanında intikam ve ihanet zinciri bambaşka bir hal alacaktır. İşte, diziyi yakından takip edenlerin merak ettiği Kalbimdeki Deniz 37. yeni bölüm fragmanı ve detayları

Kalbimdeki Deniz dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalbimdeki Deniz'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde babası döndüğünden beri Ece’yle eskisi kadar yakın olamayan Mustafa, Fatih'in Ece'ye ilgisinden sonra kıskançlık nöbeti yaşadı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Alihan’ın boşanma kararını temyiz etmesinin zor günlerin habercisi olduğunu bilen Deniz ve Mirat, aşklarına ve beraberliklerine daha sıkı sarılırlar. Babası döndüğünden beri Ece’yle eskisi kadar yakın olamayan Mustafa, birdenbire ortaya çıkan ve gerçek kimliğini herkesten gizleyen Fatih’in Ece’ye ilgisiyle kıskançlık nöbetleri yaşar.  Öte yandan annesinin evdeki sürpriz varlığı yüzünden de öfkeli ve huzursuzdur.  Civan’ın Diyar’la bağlantısı olduğuna inanan Şirzat sinsi planlar yaparken, Şebnem de Hülya’nın hayatına intikam planlarıyla yeniden girer ve sürpriz bir şer ortaklığına adım atar. Kıskançlık ve merak duygularına engel olamayan Fikriye, hafızasının düzelmeye başladığını herkesten gizleyerek ortalığı karıştırmaya başlar.  Bebeğini doğurmaya karar veren Hülya’yla Nejat, Deniz’le Alihan, Mustafa’yla Zahide ve Ece arasında ipleri iyice gerilirken; Mirat’a karşı öfkesine hakim olamayan Alihan şiddete başvurur.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Alihan'ın ani gelişi ve boşanma kararının kesinleşmediğinin ortaya çıkması, bütün dengeleri alt üst eder.  Ece ailesini geri isteyen bunun için her şeyi göze alan babasıyla birlikte hareket ederken, annesi ve Mirat'a dünyayı dar edecektir. Ne olursa olsun aşklarına sahip çıkmaya kararlı olan Deniz ve Mirat, Diyar'ın ölümden kıl payı kurtuluşuyla, onu ve Serdem'i korumak için yeni tedbirler almak zorundadırlar. Mirat'ın Deniz'le evli olmadığını öğrenen Fikriye'nin kafası ve duyguları, geçmişe dair hatırladıklarıyla iyice alt üst olur. Hülya'nın hamilelik ve hastalık haberi, Nejat kadar diğerlerini de şaşırtır. Ece'nin yaptığı bir kazayla hayatlarına sürpriz biri girerken, yeni evinde herkesi toplayarak hayatıyla ilgili aldığı kararı açıklamak üzere olan Hülya'yı daha büyük bir sürpriz beklemektedir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle