GeriTelevizyon Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında şok sahne! - Sezon Finali
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında şok sahne! - Sezon Finali

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında şok sahne! - Sezon Finali

Bodrum Masalı dizisinin yeni bölüm fragmanı Ateş, annesi hakkında Faryalı ile duygusal bir konuşma yapıyor. Bu olayların ardından Su bir kabusa uyanıyor ve kötü bir şey olduğu anlaşılıyor. Peki Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanın başka neler yaşanıyor? İşte son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

Bodrum Masalı 42. Bölüm Fragmanı yayında! Faryalı ile Yıldız, aralarındaki buzları yıkabilecekler mi? Bodrum Masalı heyecan dolu sezon finaliyle 18 Haziran Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de

Haydar Efe ile Üzüm evleniyor; herkesi düğün heyecanı sarıyor! Ateş ile Faryalı, Yıldız hakkında dertleşirler. Ateş, Faryalı'nın annesi ile problem yaşayıp üzülmesini istemediğini dile getirir.

Öte yandan Bodrum sakinlerini korkunç bir olay beklemektedir. Herkesi etkileyen bu olay, derinden sarsmaya yeter.

BODRUM MASALI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bodrum Masalı son bölümde; Kelebek’in gizli görevi, Aslı ile Ateş’in yardımıyla gerçekleşiyor!
Bora’nın, Evren’i yurt dışına yollaması başta Aslı ve Ateş olmak üzere herkesi şaşkınlığa iter. Babasını özleyen Su, ne yapacağını bilemez. Yardımına her zaman olduğu gibi Kelebek koşar. Su’nun İngiltere’den aldığı davet Kelebek ile aralarında problem oluştursa da ikili bu durumu çözebilmek için kafa kafaya verir.

Haydar Efe ile Üzüm’ün evlenmesi için önlerindeki engeli kaldırmaya çalışan gençler, yaptıkları planı uygulamaya başlarlar. Üzüm, gece rüyalarında eski kocasını gördüğü için Haydar Efe ile evliliğe yanaşmamaktadır. Kelebek’in benzerliği bilinmektedir ve Üzüm’ü ikna edebilmek için kılık değiştirerek karşısına çıkar. Bu planda en büyük destekçisi Aslı ile Ateş olur.

Maya ile yüzleşmeyi kafasına koyan Yıldız, bunu sonunda gerçekleştirmeyi başarır. Faryalı’ya olan ilgisinin farkında olan Yıldız, bu durumdan rahatsızlığını son kez dile getirmek için Maya’nın karşısına çıkar. Maya’dan gelen cevap, Yıldız’a şok yaşatır çünkü Maya, Faryalı’dan vezgeçmeyeceğini belirtir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle