GeriTelevizyon Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüme evlilik teklifi damga vurdu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüme evlilik teklifi damga vurdu

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüme evlilik teklifi damga vurdu

Bizim Hikaye dizisi dün akşam 12. bölümüyle kaldığı yerden devam etti. Şaşırtıcı gelişmelerin yaşandığı Bizim Hikaye son bölüm finali ise kafalarda soru işareti bıraktı. Filiz'e kendisini affetirmek için elinden geleni yapan Barış, evlilik teklifinde bulundu. Filiz'in vereceği yanıtı merak eden izleyiciler merakla yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Bizim Hikaye'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Filiz ailesini bir arada tutmak için kontrolü yeniden ele aldı. Barış da kendini Filiz’e affettirme çabası içindeydi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Filiz ailesini bir arada tutmak için kontrolü yeniden ele alır. Barış da kendini Filiz’e affettirme çabası içindedir. Ama Filiz onun yeniden hayatına girmesine izin vermez. Aniden Elibol ailesinin kapısını çalan bir akraba, ev üzerinde hak iddia ederek herkesi şaşkınlığa uğratır. Filiz ve kardeşleri evsiz mi kalacaklardır.

Üniversite hocası Erkan da Rahmet’e bir matematik yarışmasına katılması için teklifte bulunur. Müjde bu tekliften hiç hoşlanmazken, Rahmet kendini bambaşka bir dünyanın içinde bulur. Hikmet de hala içini kemiren Asım şüphesinin peşinden gitmektedir. Asım’ın babası olup olmadığını kanıtlamak için bulduğu bütün çözümler sonuçsuz kalır. Ancak son anda aklına gelen bir fikir, onu sonuca çok yakınlaştırır.

Fikri, Şeyma’nın evinde rahat hayatını sürdürmeye devam ederken, Tülayların evinde meydana gelen bir kaza, hepsinin soluğu kahvede almalarına sebep olur. Barış tüm bunların dışında kalmaya daha fazla dayanamaz. Barış’ın hamlesi, Filiz’le ilişkilerini ciddi anlamda değiştirecektir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle