GeriTelevizyon Arka Sokaklar'da büyük şok! Tekin ölecek mi?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar'da büyük şok! Tekin ölecek mi?

Arka Sokaklar'da büyük şok! Tekin ölecek mi?

Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Telsizden gelen haber şoke ediyor. Hüsnü Çoban'ın oğlu Tekin'in durumu ağır ve hastaneye kaldırılıyor. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında yaşananlar

Arka Sokaklar 462. Bölüm Fragmanı yayında. Hüsnü, oğlu Tekin'in kötü durumunu öğrendiğinde çılgına dönüyor. Tekin, ölümle burun buruna geliyor. Hayati tehlikesi süren Tekin, yeniden hayata tutunabilecek mi?

Selin ailevi sorunlar yüzünden kafası karışıyor. Kendisine gelen yardım çağrısını karşılıksız mı bırakacak? Hakan'ın istifası çıkmaza giriyor. Rıza Baba, Hakan'ın ekipten ayrılmasını engelleyecek mi?

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tekin, arkadaşı Semih'in kuryelik teklifini kabul eder. Amacı para kazanmak olan Tekin, arkadaşının kirli işler yaptığını bilmez. Semih'in motoruna atladığı gibi çantayı belirlenen adrese doğru götürmeye başlar. Bu sırada sivil polisler onu durdurur. Tekin ne olduğunu anlamaz. Babasının ismini verdiği polisler onu bırakır; fakat, takip etmeye de devam ederler. Hüsnü'ye de olayı haber verirler. Tekin ise, ne taşıdığını merak edip çantayı açınca içinde yüklü miktarda yabancı para olduğunu görür. Kendisini takip eden polislere çantayı verdiği sırada Hüsnü de gelir. Azarladığı Tekin'in hapse girmesine de engel olmaz. Tekin'deki adrese operasyon yapılır. Kara para aklayan çetenin başı bu sırada olay yerinden kaçar. Sonrasın da Tekin'in izini bulan çetenin patronu adamları ile onu feci şekilde döver. Tekin yerde hareketsiz yatmaktadır!

Hakan, Sinem ve içinde olduğu şantaj çetesini çökertmek için ekip ile bir plan yapar. Operasyon olumlu sonuç verir; fakat, Hakan bu yaşadıklarından dolayı istifasını verir ve Aylin'de de ayrılır.

Ali ise, uyuşturucunun etkisinden kurtulmak için kaldığı tedavi merkezindeki adama kaçırma olayını çözer.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle