GeriSağlık Taşındı hastalar mağdur oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Taşındı hastalar mağdur oldu

Taşındı hastalar mağdur oldu
refid:24705208 ilişkili resim dosyası

Yenileme çalışmaları nedeniyle bugün saat 16.00'dan itibaren hizmet vermeyi durduran Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, hastaları mağdur etti.

Rahatsızlanan bebeğini eşi ile birlikte acil servise getiren Azat Abak, hastanenin kapalı olduğunu öğrenince kapıda kaldı. Özel güvenlik görevlileri bebeğini getiren babayı, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne yönlendirdi.

TAKSİM ACİL SERVİS KAPATILDI


Göz servisinden telefonla saat 15.50'ye randevu alan Tuğçe Öztürk ise, hastanenin taşındığını öğrenince şok oldu. Üniversite sınavlarına hazırlandığını ve diş hekimi olmayı planladığını söyleyen Tuğçe Öztürk, "Bugün hastane yok. Böyle bir şey olabilir mi? Hiç kimse yok. Göz servisine geldim. Resmen hastanede cirit attım. Görevlilerle konuştum. Bana 'Gaziosmanpaşa'ya gidin' dediler. Bütün randevular dolmuş. Son randevuyu almıştım. Ona da muayene olamadım. Sekreterler dahi yok. Ben de doktorluk için çalışıyorum. Diş hekimi olacağım. Böyle bir sorumsuzluğu asla yapmam" dedi.


Hastane çalışanları, kişisel eşyalarını kutulara doldurarak işyerlerinden ayrılırken, bazıları da hastanedeki son günlerini fotoğraf çektirerek ölümsüzleştirdi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle