GeriMagazin Seren Serengil neden ceza evinde? Neden 3 gün hapis cezası aldı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seren Serengil neden ceza evinde? Neden 3 gün hapis cezası aldı?

Seren Serengil neden ceza evinde? Neden 3 gün hapis cezası aldı?

Seren Serengil, cezaevine girererek hakkında onanan 3 günlük cezayı tamamlayacak. Hafta içi her gün yayınlanan programına, cezası öncesinde son kez çıkan Seren Serengil, programın ardından ceza evine doğru yola çıktı. Peki, Seren Serengil neden hapis cezası aldı? İşte, ünlü isim hakkında kararlaştırılan 3 günlük zorlama hapis cezası hakkında bazı detaylar

Seren Serengil, aldığı 3 günlük zorlama hapis cezası ile magazin gündeminin odak noktası oldu. Cengiz Semercioğlu'nun eşlik ettiği ve öğle saatlerinde yayınlanan Duymayan Kalmasın programında hüküm yediği zorlama hapis hakkında konuşan Seren Serengil, konu hakkında yorumda bulundu. Peki, Seren Serengil cezaevinde kaç gün kalacak ve ne zaman çıkacak? İşte, mahkemenin cezaya çarptırdığı isim hakkında bazı bilgiler

Gülben Ergen, "Duymayan Kalmasın" programında yaptığı yayınlar nedeniyle Seren Serengil’e tedbir kararı aldırmıştı. Karara rağmen Seren Serengil'in programında ve sosyal medya hesabında aleyhte yayın yapmayı sürdürdü. Gülben Ergen de bu defa mahkemenin tedbir kararına muhalefet ettiği gerekçesiyle Seren Serengil hakkında zorlama hapsinin uygulanması için tekrar mahkemeye başvurdu. İlk başvurusu reddedilen Gülben Ergen, bir üst mahkeme olan İstanbul 11.Aile Mahkemesi’ne taşıdı. Her iki tarafın da avukatlarının katıldığı mahkemenin sonucunda 3 günlük zorlama hapsi kararının infazı için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderilmesine karar verdi. Mahkemenin bu kesin kararıyla Seren Serengil 3 gün hapis yatacak.

Üç gün zorlama hapis cezası yatacak olan Seren Serengil, Instagram hesabının yönetimini ise kısa bir süreliğine sosyal medya sorumlusuna bıraktı. Hesaptan yapılan son paylaşımlardan birinde Seren Serengil’in cezaevine gireceği tarih de duyuruldu. İşte o paylaşım:

“Duymayan Kalmasın ile ilgili de bilgilendirmede bulundu. Duymayan kalmasın yarın saat 11.00 de star tv de doğruları konuşmaya devam edecek ..Seromuz yarın yayında partneri @cengizsemercio ve sizlerle vedalaştıktan sonra Bakırköy kapalı kadın cezaevine teslim olacak yanında olan tüm sevenlerine dostlarına teşekkür ederiz”

Seren Serengil neden ceza evinde Neden 3 gün hapis cezası aldı


Yorumları Göster
Yorumları Gizle