GeriMagazin 'Parasını almaya geldi'
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Parasını almaya geldi'

'Parasını almaya geldi'

Coşkun Sabah, 2 aydır birlikte her görüntülendiklerinde “Klip çekeceğiz” diye açıklama yaptığı Ukraynalı modelle sonunda kamera karşısına geçti.

Coşkun Sabah, “Gönlümün Kıymetlisi” klibinde, en son geçen cuma birlikte görüntülendiği Violetta ile kamera karşısına geçti. Şarkıcı, Ukraynalı modelle birkaç kez farklı mekanlarda objektife yansımış, her defasında “Klibimde oynayacak” demişti.

Parasını almaya geldi

 İkili, Fethiye-Kayaköy’de çekilen klipte birlikte rol aldı.  Sabah, şöyle konuştu: “Klipteki kız, birlikte görüntülendiğimiz Violetta. Onunla, 2 ay önce annesiyle İstanbul’a geldiğinde anlaşmıştık. Ama benim iş trafiğim yüzünden klibi 2 gün önce çekebildik.” 

Parasını almaya geldi

Klip parasını almaya geldi

Coşkun Sabah ve Violetta, geçen cuma Atatürk Havalimanı’nda işte böyle görüntülendi. Ukraynalı modeli iç hatlar CIP salonunda karşılayan Sabah, gazetecileri fark edince kendisini araca attı. Daha sonra araçtan inerek klip arkadaşını uğurlayan şarkıcı , konser için Kütahya’ya gittiğini belirtti ve ekledi: “Klip çekimimiz tamamlandı. Model arkadaşımız Ukrayna’ya uçuyor. Onu yolcu ettim. Klip parasını almaya geldi. Yanlış bir şey anlaşılmasın.”

Parasını almaya geldi


Yorumları Göster
Yorumları Gizle