GeriMagazin Okan Can Yantır kimdir? Hayatı hakkında bilgiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Okan Can Yantır kimdir? Hayatı hakkında bilgiler

Okan Can Yantır kimdir? Hayatı hakkında bilgiler

Bir dönem Sıla ile adı aşk dedikodularına karışan Okan Can Yantır yeniden gündemde. Ahmet Kural'ın ifadesinin ardından gözler bir kez daha Okan Can Yantır’a çevrildi. Peki, Okan Can Yantır kimdir, kaç yaşında?

Evlilik yolunda giden Sıla ve Ahmet Kural, 2018 yılının ilk aylarında sürpriz bir şekilde yollarını ayırmıştı. Ayrılığın nedeni Okan Can Yantır olarak gösterilse de taraflar iddiaları yalanlamıştı. Hakkında pek çok iddia ortaya atılan Okan Can Yantır, aylar sonra Ahmet Kural’ın ifadesi nedeniyle yeniden konuşulmaya başlandı. İşte, son günlerin en çok konuşulan ismi Okan Can Yantır hakkında detaylar.

Okan Can Yantır, 1980 yılında dünyaya geldi. 38 yaşındaki Okan Can Yantır, lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nde tamamladı. Okan Can Yantır, aynı zamanda Fransa Paul Valery Üniversitesi’nde Seçim Stratejileri ve Aday İmajı eğitimi de aldı. Dergi sektörünün tanınan simalarından olan Okan Can Yantır, Esquire Dergisi ile dergi sektöründeki kariyerine ilk adımını attı.

Arda Turan, Türkiye'nin ilk sporcu kariyer yönetimi ajansı Possible'ı açmıştı. Possible'ın başına ise Okan Can Yantır getirilmişti. Okan Can Yantır daha önce GQ Türkiye dergisinin Genel Yayın Yönetmenliğini yapıyordu.

ÇALIŞTIĞI KURUMLAR

GQ Türkiye
Esquire
Radio D
.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle