GeriMagazin İlişkimin arkasındayım
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İlişkimin arkasındayım

İlişkimin arkasındayım
refid:27073412-spot ilişkili resim dosyası

Kendisinden 37 yaş küçük Hazal Mesudiyeli ile aşk yaşayan Ali Ağaoğlu, bu ilişki nedeniyle babasının Mesudiyeli’yi evlatlıktan reddettiği iddiasına yanıt verdi: “Hazal Hanım’ın ailesiyle tanışıyorum, hiçbir sorunumuz yok.”

Petek Ertüre’yle ilişkisini noktalayan ünlü inşaatçı Ali Ağaoğlu, işadamı Cengiz Mesudiyeli’nin 23 yaşındaki kızı Hazal’la yeni bir aşka yelken açtı. Çiftin ilişkisi, geçtiğimiz hafta Bodrum’da çekilen tatil fotoğraflarıyla ortaya çıktı. İddiaya göre o fotoğrafları gören Cengiz Mesudiyeli, çok sinirlendi ve kızını evlatlıktan reddetti.

BİZ MUTLUYUZ
Ali Ağaoğlu ise iddiaya tepki gösterdi. Kendisinden 37 yaş küçük olan sevgilisinin ailesiyle tanıştığını belirten işadamı, söz konusu iddianın gerçeği yansıtmadığını söyledi: “Hazal Hanım’la mutlu bir beraberliğimiz var. ‘Ailesi reddetti’ iddiası da asılsız. Ben ailesiyle tanışıyorum, hiçbir sorunumuz yok. Zaten benim hayatımda hiçbir zaman kaçak göçek bir şey olmadı. Benim kimseye veremeyeceğim bir hesabım yok. Gizli saklı bir şey yaşamıyoruz, her şey ortada. İlişkimin arkasındayım.”

Laleyi sevmişsem sümbüle ne?
Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nde okuyan Hazal Mesudiyeli, Ali Ağaoğlu’yla aşk yaşadığı haberlerinin magazin sayfalarında yer aldığı gün Twitter sayfasına İbrahim Tatlıses’in “Ele Ne” şarkısından şu sözü yazdı: “Ben laleyi sevmişsem sümbüle ne güle ne?”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle