GeriMagazin Bu kez birlikte gittiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu kez birlikte gittiler

Dünyaca ünlü Victoria Secret modeli Adriana Lima bu kez ABDye bir süredir birlikte olduğu yazar Metin Hara ile birlikte gitti.

Yazar Metin Hara ile ilişki yaşadığı haberleriyle gündeme gelen ünlü model Adriana Lima 3 gün önce tekrar ABDden Türkiyeye geldi. Adriana Lima daha önceki gelişinde ABDye yalnız dönünce birlikteliğinin reklam olduğu gündeme gelmişti. Bu kez beraber THYye ait bir uçakla İstanbuldan New Yorka giden Lima ve Hara çifti gözlerden uzak kalmak için Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali yerine Genel Havacılık terminalini kullanmayı tercih etti.

Bu kez birlikte gittiler

 

Lima ve Hara, Genel Havacılık terminalinin özel VİP salonunda uçağın 45 dakika gecikmeye girmesi üzerine bir buçuk saatten fazla beklediler. Bu süre içinde Lima ve Haranın sohbet ettikleri ve samimi pozlar verdikleri gözlendi.

Bu kez birlikte gittiler

 

Adrina Lima ve Metin Hara çifti 13.30da kalkması gereken ancak gecikme nedeniyle 14.15’te kalkan uçaklarına Genel Havacılık terminalinden TGSye ait özel bir VİP minibüsü ile geldiler. Burada 5 kişilik TGS personeliyle apronda uçağa alınarak ABD'ye uçtular.

Bu kez birlikte gittiler

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle