GeriMagazin 2 ayda nasıl 15 kilo verdi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2 ayda nasıl 15 kilo verdi

2 ayda nasıl 15 kilo verdi

İdo Tatlıses 2 ayda nasıl 15 kilo verdiğini anlattı.

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'e "2 ayda nasıl 15 kilo verdiniz?" diye soruldu. İdo, "Ölüm orucuna girdim 2 haftada 8 kilonun üstünde verdim." diyerek sağlıksız zayıflama sürecini HT Magazin'den Neziha Kartal'a anlattı. 

2 ayda nasıl 15 kilo verdi

"Bir İrem Derici olamadım"

İdo zayıflama sürecini şöyle anlattı: "İlk iki haftada sekiz kilonun üstünde verdim. Gerçekten çok yiyorum. İyice abartmıştım, bir öğünde dört beş tane hamburger yemeye başladım. Yaza giriyoruz nasıl sağlıklı kilo verebilirim? Ayda 2 kilo benim işime gelmiyor. Zayıflamak için ölüm orucuna girdim. Aşırı bir diyet yaptım. Zararı olmadı diyemem, muhtemelen olmuştur. Şimdi normal sürecime geri döndüm. Bir İrem Derici olamadım yani." dedi.

2 ayda nasıl 15 kilo verdi

"Urfalıyım ama Boston'da okudum"

Son single çalışması "Ya da Boşver"i müzikseverlerin beğenisine sunan İdo Tatlıses, kendisine söylenen "Urfalısın Urfalı gibi davran" sözlerine "Urfalıyım ama Boston'da okudum. Ayrıca Urfalı gibi davranmayı da bilirim." diyerek cevap verdi.

2 ayda nasıl 15 kilo verdi

Annem gibi kadın bulsam evlenirim

İdo, aradığı kadın için "Annem gibi bir kadın bulsam da evlensem keşke" diyerek annesi Derya Tuna'ya olan düşkünlüğünü belirtti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle