GeriKeyif Ulan İstanbul izle yeni bölümde Nevizadeler parmaklıklar ardında | Kanal D
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ulan İstanbul izle yeni bölümde Nevizadeler parmaklıklar ardında | Kanal D

Ulan İstanbul izle yeni bölümde Nevizadeler parmaklıklar ardında | Kanal D
refid:27947885 ilişkili resim dosyası

İstanbul defterini kapatıp her şeyi geride bırakmaya hazırlanan ekip, hapiste! Nevizadeler'in hapiste geçirdikleri süre zarfı içinde kendilerini ele verdiklerine dair akıllarında tek bir isim vardır: "Ceyhun!" Gerçekleri fark eden ekip, neye uğradığını şaşıracak... Ulan İstanbul 29. yeni bölümüyle 12 Ocak Pazartesi 20:00'de Kanal D'de izlenebilecek.

Yeni bir hayata başlamak üzere yolan çıkan ekip, polis baskınıyla neye uğradığını şaşırır. Bir anda kendilerini demir parmaklıklar arkasında bulan Kandemir ve çetesi, karşı karşıya oldukları suçlamayı bilmeden beklemeye başlarlar.

Bütün umutları yerle bir olan ekip, içine düştükleri durumdan kurtulabilmenin yollarını ararlarken karşılarına hiç beklenmedik bir şekilde Firuz çıkar. Eli boş gelmeyen Firuz’un, Nevizadelere kaderlerini değiştirecek bir teklifi vardır. Bodrum’a dönen Derya önce Ferdi’ye ardından tüm ekibe ulaşamayınca içine bir kurt düşer.Son çare Tuncer’i arar. Derya’nın telefonuyla Tuncer’de bir taraftan ekibi aramaya başlar.Nevizadeler’in ortada olmayışı mahallede de büyük bir merak uyandırır. Şehriban avukatla konuşmasına rağmen kafasındaki soru işaretlerine engel olamaz ve sonunda Ceyhun’a bombayı patlatır.

Ulan İstanbul izle yeni bölümde Nevizadeler parmaklıklar ardında | Kanal D

Hem içinde bulundukları durumdan hem de Firuz’dan kurtulmak için harekete geçen ekip büyük bir sürprizle karşı karşıya kalır. Ulan İstanbul'un bu bölümünde; Kaçma planları suya düşen Nevizadeler yakalanırken, Firuz hiç beklenmedik bir teklifle karşılarına çıkar.

Ulan İstanbul'un bu bölümünde; Kaçma planları suya düşen Nevizadeler yakalanırken, Firuz hiç beklenmedik bir teklifle karşılarına çıkar. En beklemedikleri anda hapise atılan ekip, bu durumdan sıyrılmanın bir yolunu bulabilecek mi? Nevizadeler'in bu duruma düşmesinde Ceyhun'un payı var mı?

Yoksa Nevizadeler'i ele veren bambaşka biri mi? Ulan İstanbul yeni bölümüyle 12 Ocak Pazartesi akşamı Kanal D'de!

ULAN İSTANBUL 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANIYorumları Göster
Yorumları Gizle