GeriKeyif Sungurlar 1. bölüm fragmanı: Sungurlar dizisi ne zaman başlıyor?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sungurlar 1. bölüm fragmanı: Sungurlar dizisi ne zaman başlıyor?

Sungurlar 1. bölüm fragmanı: Sungurlar dizisi ne zaman başlıyor?
refid:27267711 ilişkili resim dosyası

Samanyolu TV'nin en iddialı yapımı bu sezon Sungurlar adıyla tekrar ekranlara dönecek olan Şefkat Tepe. Şefkat Tepe hayranları, Sungurlar'ın 1. bölümünü iple çekerken, dizinin ne zaman yayınlanacağı tam bir muamma..

1. bölümün fragmanları ilk olarak 1 ay önce yayınlanmaya başlayan Sungurlar dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı Samanyolu TV tarafından duyurulmadı.

Bu sezona kadar Şefkat Tepe adıyla gösterilen fenomen dizi bundan böyle artık "Sungurlar" adında izleyicisiyle buluşacak. Şefkat Tepe 159. Bölüm olarak değil, Sungurlar 1. Bölüm olarak STV ekranlarında yerini alıp 'start' diyecek.

Kordon Celil’in diziden çıkmasının ardından Aslı ve Şahin’in durumu da seyirci tarafından merak ediliyor. Aslında Şefkat Tepe hayranları 20 Eylül cumartesi günü Sungurlar’ın yeni bölümünün yayınlanacağı yönünde çok umutluydu fakat STV, Şefkat Tepe’nin 118 ve 119. bölümlerinin tekrarını vererek seyircileri hüsrana uğrattı.

SERDAR KOMUTAN NASIL KURTULACAK?

Sungurlar'ın 1. bölüm fragmanından da anlaşılacağı üzere, Sungurlar Timi'nin komutanı yüzü maskeli kişiler tarafından kaçırılmış ve suriye'de ücra bir köyde infaz edilmek üzeredir. Bu sırada ise hem havadan hem de karadan onu kurtamaya gelen ekip tarafından gözlenmektedir. SerdarKomutan sözlerine "Dünyanın bütün şeytanları bir araya gelse Allah’ın izni ile bizi yolumuzdan alıkoyamaz!" diye son verir.

Sungurlar 1. bölüm fragmanı:

Yeni bölümün ne zaman yayınlancağına dair en sağlıklı haber ise setten paylaşılan bir karenin altında yazan ‘Dizi çekimleri gecikti o yüzden dizimizin yeni bölümü haftaya ertelendi” adlı bilgi.

Sungurlar 1. bölüm fragmanı: Sungurlar dizisi ne zaman başlıyor

Eskişehir'de çekimleri devam eden Sungurlar'ın setinden başka kareler:

Sungurlar 1. bölüm fragmanı: Sungurlar dizisi ne zaman başlıyor

Sungurlar 1. bölüm fragmanı: Sungurlar dizisi ne zaman başlıyor


Yorumları Göster
Yorumları Gizle