GeriKeyif Mustafa Uğurlu: Portakalımı çaldılar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  11
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mustafa Uğurlu: Portakalımı çaldılar

Mustafa Uğurlu: Portakalımı çaldılar
refid:29588736 ilişkili resim dosyası

Mustafa Uğurlu, 1998 yılında “Ağır Roman” filmiyle kazandığı Altın Portakal heykelciğinin çalındığını açıkladı: “Gece yarısı evime giren şahıslar, uyuduğum sırada bana bayıltıcı sprey sıkmış, Altın Portakal’ımı da gerçek altın sanarak almışlar.”

Mustafa Uğurlu da hırsız mağduru oldu. Ünlü oyuncu, evinin gece yarısı hırsızlar tarafından soyulduğunu söyledi. Hırsızların bayıltıcı sprey kullandıklarını anlatan Uğurlu, çalınan eşyalar arasında 1998 yılında “Ağır Roman” filmindeki rolüyle ‘en iyi yardımcı erkek oyuncu’ dalında kazandığı Altın Portakal ödülünün de olduğunu açıkladı.

Mustafa Uğurlu: Portakalımı çaldılar

Ağır Roman'ın başrollerini Mustafa Uğur, Okan Bayülgen ve Müjde Ar paylaşmıştı.

Mustafa Uğurlu: Portakalımı çaldılar

Cihangir'de karşılaştığı muhabirlere yaşadığı hırsızlık olayını anlatan Uğurlu, en çok babasından kalan çakmağın çalınmasına üzüldüğünü söyledi.


BABA YADİGARI ÇAKMAĞI DA ALDILAR

Uğurlu, olayı şöyle anlattı: “Gece yarısı evime giren şahıslar, uyuduğum sırada bana bayıltıcı sprey sıkmışlar ve sabaha kadar evimde parti vermişler. Komik ama Altın Portakal’ı da gerçek altın sanarak almışlar. En çok üzüldüğüm şey ise babamdan yadigar kalan çakmağı almaları oldu. Sabah neye uğradığımı şaşırmış bir vaziyette uyandım.”

TÜREL'DEN UĞURLU'YA SÜRPRİZ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, oyuncu Mustafa Uğurlu'nun Altın Portakal heykelciğini tekrar vereceklerini açıkladı. Türel'in Twitter sayfasından yaptığı açıklama şu şekilde, “Mustafa Uğurlu'nun başına gelenlere çok üzüldüm. 1998 yılında 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' dalında kazandığı Altın Portakal ödülü çalınmış Çalınan diğer kıymetli eşyası, baba yadigarı çakmağının yerini dolduramam ama ödülün aynısını kendisine en kısa zamanda göndereceğim”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle