GeriKeyif Kiraz Mevsimi izle 25. bölüm fragmanı | Öykü ve Ayaz evleniyor!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kiraz Mevsimi izle 25. bölüm fragmanı | Öykü ve Ayaz evleniyor!

Kiraz Mevsimi izle 25. bölüm fragmanı | Öykü ve Ayaz evleniyor!
refid:27816725 ilişkili resim dosyası

Kiraz Mevsimi 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı genç, dinamik, eğlenceli ve romantik dizi Kiraz Mevsimi yeni bölümünde Öykü ve Ayaz evleniyorlar!

Öykü sonunda muradınıa eriyor ve Ayaz ile evleniyor! Romantizm rüzgarlarının esip gürlediği Kiraz Mevsimi’inde yakışıklı esas oğlan Ayaz ve güzeller güzeli ama bir o kadar da nazlı esas kızı Öykü evliliğe ilk adımlarını atıyorlar.

GEÇTİĞİMİZ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Burcu bir yandan kendi ayakları üstünde duracağı yeni hayatıyla savaşırken bir yandan da arkadaşı Öykü’ye destek olmaya çalışır. Kurduğu bu yeni hayatta İlker ve Sibel Burcu’ya destek olacaktır.Şeyma ve ailesi arasında kalan Mete, babasının tepkisi karşısında şaşkın ve umutsuzdur. Mete’nin kararı ne olacak? Mete'nin babası ise resti çekmiştir. Şeyma ile birlikte olmasını istemeyen baba Mete'ye Şeyma ve Ailesi arasında bir seçim yapması gerektiğini söyler. Tüm bu yapılanlar karşısında Mete'nin tepkisi merak edilmektedir.

Son olarak arkadaş olarak kalmayı isteyen Ayaz ve Öykü yine aşklarını gizleyememişlerdir.

Olcay, Öykü’nün şirkette yükselişini herkesin ona olan sevgisini kıskanır ve Şeyma’yı Öykü’ye karşı kullanmak ister.Öykü yıllar sonra karşılaştığı davetsiz misafire, kardeşi Cem’in duygusallığına yenilerek daha fazla karşı koyamayacaktır. Öykü ve Ayaz arasındaki ilişkinin arkadaşlıktan öte olduğuna inanan Burcu, Öykü’nün son hamlesiyle büsbütün şaşıracak. Ayaz, bu beklenmedik durum karşısında nasıl bir tepki verecek?

Kiraz Mevsimi izle 25. bölüm fragmanı | Öykü ve Ayaz evleniyor


Öykü'nün babası terk etmenin ardından geri dönmüştür fakat bu durumu Öykü normal olarak karşılamaz. Babanın yaptığı Öykü'ye göre annesine ve kendisine yapılan büyük bir yüzsüzlüktür.Öykü babasını affetmez. Annesi ve Ayaz Öykü'ye bu durumda destek çıkmaktadır. Öykü her seferinde geçmişten ve babasından kaçar.

KİRAZ MEVSİMİ HANGİ OYUNCU KİMİ CANLANDIRIYOR?

FOX TV’nin internet sitesinde yer alan bilgiler şöyle:

Öykü Acar: Özge Gürel
22 yaşında tekstil ve moda tasarımı bölümü son sınıf öğrencisi güzel, akıllı bir kızdır. Annesi Meral terzilik yaparak evlatlarının geçimini sağlamaktadır. 15 yaşında Cem adında bir erkek kardeşi vardır. Babası, Öykü daha çocukken onları başka bir kadın için terk etmiş ve bir daha geri dönmemiştir. Yaşadığı bu travmadan sonra Öykü’nün herkese özellikle erkeklere güveni sarsılmış ve bu yaşına kadar hiç flörtü olmamıştır. Lise yıllarında tanışıp samimi olduğu şu zamanlarda üniversite arkadaşı olan Emre’nin aşkından bile bir haberdir. Mete’nin kardeşi olan Burcu en yakın dostudur. Öykü yetenekli, doğal, yardımsever ve dürüst bir genç kızdır. En büyük hayali ileride başarılı bir modacı olmak ve çocukluğundan beri aşık olduğu Mete ile evlenmektir.

Ayaz Dinçer: Serkan Çayoğlu
27 yaşında yakışıklı, atletik bir yapıya sahip başarılı bir mimardır. Yakın arkadaşı Mete ile bir mimarlık ofisi kurmuş ve kısa zamanda büyük başarılara imza atmıştır. 8 yaşlarında babasını bir trafik kazasında kaybeden Ayaz, annesi Ender’in de işine yönelmesi ve onu ilgisiz bırakması sonucu mutsuz ve zor bir çocukluk geçirmiştir. Onu babaannesi büyütmüştür. Özellikle annesinin babasının ölümünden sonra yaşadığı ilişki, annesiyle arasını daha da açar. Ukala gibi gözükse de özünde hassas ve duygusal biridir. Dış görünümüne önem veren, lüks yaşamayı seven, eğlenceli ve sosyal biridir. Günü birlik ilişkiler yaşayan, aşka bağlılığa inanmayan biri olmasına rağmen, Öykü'den ilk görüşte hoşlanır. Öykü bugüne kadar tanıdığı bütün kadınlardan farklıdır…

Mete Uyar: Dağhan Külegeç
27 yaşında yakışıklı, başarılı bir inşaat mühendisidir. Çalışkan ve tuttuğunu koparan biridir. Ayaz’ın tersine ailesine düşkün, evliliğe sıcak bakan ve gelenekçi bir yapıya sahiptir. Orta halli, ufak bir mahallede geçen çocukluk yıllarından sonra, babasına yüklü bir miras kalmış ve birden zengin olmuşlardır. Annesi Hülya ev hanımı, babası Namık emekli bir devlet memurudur. Anne ve babası senenin büyük bölümünü yazlıklarında geçirirken, Mete kız kardeşi Burcu ile aynı evi paylaşmaktadır. Ayaz ile lisede başlayan dostlukları iş ortaklığı ile daha da sağlamlaşmış, dosttan öte kardeş olmuşlardır. Zamanla Öykü‘ye duyacağı aşk onu ilk defa Ayaz ile karşı karşıya getirecektir.

Şeyma Çetin: Nilperi Şahinkaya
25 yaşında uzun boylu, düzgün bir fiziğe sahip, güzel bir genç kızdır. Babasından gizli ufak çaplı işlerde modellik yapmaktadır. Öykü ile aynı mahallede yaşar. En büyük hayali zengin biriyle evlenip daha iyi bir hayat yaşamaktır. Kendi çıkarları için her türlü kötülüğü yapabilecek bir yapıdadır. Özellikle erkeklere karşı olduğundan farklı davranarak, onları namuslu, muhafazakâr ve evlenilecek iyi bir ev kızı olduğuna inandırır.

Burcu Uyar: Nihal Işıksaçan
22 yaşında minyon tipli, sevimli ,güzel bir genç kızdır. Mete’nin kız kardeşi, Öykü’nün hem çocukluk hem de üniversiteden sınıf arkadaşıdır. Öykü’nün ağabeyine olan aşkını bilir ve her fırsatta ona açılmasını ister. Okuldan arkadaşı olan Emre’ye platonik aşıktır. Aşırı duygusal, hassas, yardımsever, iyi niyetli, inatçı ve güvenilir biridir.

Merakla beklenen Kiraz Mevsimi 25.bölümü fragmanı bu hafta dizi biter bitmez yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanının çarşamba gününe kadar yayınlanması bekleniyor. Öykü'nün babasıyla yüzleştiği son bölümden hemen sonra yayınlanması beklenen yeni fragman çıkar çıkmaz buradaki yerini alacaktır.

KİRAZ MEVSİMİ “A GENTLEMAN’S DIGNITY”DEN Mİ UYARLAMA?

Sevilen gençlik dizisi Kiraz Mevsimi, 2012 yılında 20 bölüm olarak televizyonda gösterilen Güney Kore dizisi A Gentleman's Dignity’nin (Centilmenler Kulubü) Türkiye uyarlaması olduğu iddiaları bir süre sosyal medyada tartışılmıştı.

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'nun başrollerini paylaştığı Kiraz Mevsimi'nin 25. bölüm yeni bölümü ile 27 Aralık Cumartesi günü FOX TV kanalında ekrana gelecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle