GeriKeyif Karadayı yeni bölümde Mahir bıçaklanıyor mu? (izle) | ATV canlı yayın akışı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Karadayı yeni bölümde Mahir bıçaklanıyor mu? (izle) | ATV canlı yayın akışı

Karadayı yeni bölümde Mahir bıçaklanıyor mu? (izle) | ATV canlı yayın akışı
refid:27800153 ilişkili resim dosyası

Karadayı son bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Mahir bıçaklanacak mı? 22 Aralık Pazartesi 90. Yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan Karadayı’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm özeti ve fragmanı.

Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleminden çıkan iki diziden biri olan 1970 yılların İstanbul’unda geçen Karadayı 90. Bölümüyle yine iddialı. Beyazıt’ta kıt kanaat geçinen bir ailenin ferdi olan Mahir, bir gün babasının işlemediği bir cinayet yüzünden hapise düşmesiyle onu kurtarma savaşı verir. İdam hükmü alan babasını ipten alabilmek için aşkından, yaşamından hatta kendisinden vazgeçer.

Mahir Kara, ailesinin katillerini bulmak için girdiği yolda her geçen gün daha da zorlanıyor. Bir engeli aşmadan karşısına onlarca engel dikilen Mahir Kara, kötülerle mücadele etmeye devam ediyor. Mahir'in canını acıtmak için babasına bıçak çekildi... Kabadayıların istediğini yapmayan Karadayı, hakkında verilen ölüm fermanından habersiz... Belgin, Mahir'den istediğini alamadığı için öfkeli... Belgin, kabadayılara Mahir Kara'nın gerçek yüzünü anlatacak mı? Tüm bunları ve daha fazlasını 22 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00'de ATV'de.

KENAN İMİRZALIOĞLU HAYATI
Ankara’nın Balâ ilçesinin Üçem köyünde doğan Kenan İmirzalıoğlu, nam-ı diğer “Mahir Kara”, 12 yaşına gelinceye kadar orada ikamet etti. Orta ve lise öğrenimini Ankara’da teyzesinin yanına tamamlayan ünlü aktör Yıldız teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nü kazanarak İstanbul’a geldi ve 1997’de Best Model of Turkey’in elemerine katıldı.

Yaklaşık 4 bin kişinin arasından ilk 20’ye seçilip daha sonra da finale kadar yürüyüp birinciliği kazandı. Ülkemizi Best Model of The World’de de temsil eden İmirzalıoğlu sayesinde ilk defa bir Türk erkeği Best Model of The World’da birinci oldu. 1998 yılında ise Deliyürek adlı yapım ile yıldızı parlayan ünlü oyuncu, daha sonra, Alacakaranlık, Acı Hayat, Ezel gibi Türkiye’de ses getiren dizilerde oynadı.

ATV CANLI YAYIN AKIŞI

Bir yandan da sinema kariyeri oluşturan aktör, Deli Yürek: Bumerang Cehennemi, Yazı Tura, Son Osmanlı Yandım Ali, Kabadayı, Ejder Kapanı, Uzun Hikâye gibi sinema filmlerinde oynadı. Kurt Seyit ve Şura romanının da beyazperdeye aktarılması ve başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun oynaması düşünülüyordu fakat proje rafa kaldırıldı ve ertelendi. Daha sonraki yıllarda ise projenin dizi olmasına karar verildi ve başrol de Kıvanç Tatlıtuğ’a verildi.

KARADAYI 90. BÖLÜM FRAGMANI – 22 ARALIK PAZARTESİYorumları Göster
Yorumları Gizle