Keyif Karadayı son bölüm izle... 88. bölüm nelere sahne oldu?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Karadayı son bölüm izle... 88. bölüm nelere sahne oldu?

Karadayı son bölüm izle... 88. bölüm nelere sahne oldu?

ATV'nin sevilen dizisi yeni bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Karadayı'da yine heyacan doruktaydı. İşte bu son bölümde tüm yaşananlar, bölüm özeti ve oyuncu kadrosu...

Karadayı dizisinin dün (8 Aralık) yayınlanan son bölümünde neler oldu?

İşte bölüm özeti ve dizinin tamamını izleyebileceğiniz link...

Haydar'ın hayatını kurtarabilmek için farkında olmadan Orhan'ı öldüresiye döven Mahir büyük bir vicdan azabıyla kardeşini hastaneye götürür ve tedavisi sürerken yanından ayrılmaz.

Bu sırada Orhan olayları birleştirerek abisinin kabadayılara oyun oynadığını anlar.

KARADAYI DİZİSİ 88. BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN BU BAĞLANTIYA TIKLAYIN

Feride, Vehbi ve Belgin'le yediği akşam yemeğinde ikisi arasında bir ilişki olduğunu anlar ve Belgin'in yemek boyunca kışkırtıcı tavırları karşısında sağlam durmaya çalışır.

Çünkü Feride, Mahir'in ona verdiği sözü tutup Belgin'den uzak duracağından emindir.

Fakat sevdasını kıskanan Feride, restoranda düşürdüğü cüzdanını vermek üzere Belgin'in güzellik salonuna gider ve Mahir ile Belgin'i bir kez daha baş başa görür.

Feride yıkılmıştır.

İlknur'un yaptığı çalışma sonrası gecekonducular için bir çıkış yolu bulunmuştur. Emsal davası açılacak ve herkes evini değerinde satabilecektir.

Bütün bunlar olurken pasajdan gizlice ayrılan Haydar izini kaybettirmiştir.

Kabadayıların onun peşinde olduğunu bilen Mahir bir an önce onu bulmak ve saklamak zorundadır. Mahir ve kabadayılar iki koldan Haydar'ı aramaktadır.KARADAYI DİZİSİ OYUNCULARI / KARADAYI'DA HANGİ OYUNCU HANGİ ROLDE?

Çetin Tekindor (Nazif Kara): Hayatın acı sınavlarından büyük dersler çıkararak yaşamayı ilke edinmiş bir baba. Sade kundura ustası değil yaşam ustası. Hayat görgüsünü evlatlarına aktarmaya çalışan erdemli bir insan. Hayatının son sınavını verirken, kader ona onulmaz acılar biçerken gene de dimdik ayakta durmasını bilen güçlü bir kişilik.

Kenan İmirzalıoğlu (Mahir Kara): Sevdikleri için gözünü kırpmadan kendini feda edebilecek biri. Gözü kara, yürekli. Hem hayatı hem de mesleği babasının hayat okulunda öğrenmiş bir evlat. İnandığı doğrularını savunmaktan hiçbir koşulda vazgeçmeyecek kadar cesaretli. Gönül gözüyle hayatı okuyabilen bir insan sarrafı.

Bergüzar Korel (Feride Şadoğlu): Ağır Ceza Mahkeme Başkanı. Narin kalbini, duygularını kuralların zırhlarıyla çevrelemiş bir idealist hakim. Mantığının esiri. Aşkın kapısında geçmeyecek edemeyecek kadar ürkek, kalem kıracak kadar cesaretli. Tek emeli temsil ettiği kurumun düzgün ve dürüst işlemesi. Adaletin yerine gelmesi.

Funda Eryiğit (BELGİN TÜRE): Belgin, yetimhanede büyümüştür. Hayatta tek güvendiği kişi, aklı ermeye başladığı yaşlarından itibaren kardeşi gibi gördüğü Murat'tır... Murat 18 yaşına gelindiğinde yetimhaneden çıkışı verilince Belgin de onunla beraber ayrılır yurttan. Belgin yıllar içerisinde kabadayı aleminin Hanım ağası olmayı da başarır.

Fatih Al (SOSYETE YUSUF): Kulüp işletmecisi, Kabadayı aleminin en büyüklerinden biri... Edep erkan bildiğini giyimi kuşamıyla, hal, hareket ve konuşmalarıyla ortaya koyan, bu yüzden de kabadayı aleminde "Sosyete" mahlasıyla anılan bir kabadayıdır.

Hüseyin Soyaslan (KÜTÜK NAİL): Kaçak sigara, içki işinde, Kabadayı aleminin en büyüklerinden... En huzurlu olduğu yer marangozhanesidir. Kendine kurduğu atölyede saatler geçirir. Ama burada sadece ağaç işleriyle uğraşmaz. Aynı zamanda kendine yamuk yapanın, arkasından iş çevirenin icabına da bu atölyede bakar.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle