GeriKelebek Gülben’e karşı ittifak kuruldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gülben’e karşı ittifak kuruldu

Gülben’e karşı ittifak kuruldu

Birkaç hafta önce tek celsede boşanan Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu, kızları Zehra’nın ricasını kıramayınca, önceki gün bayram tatilini geçirmek üzere birlikte Antalya’ya gitti. Önceki akşam TGRT’de yayınlanan ‘Haber Magazin’ programında yer alan görüntülerde, Avşar ile Çilingiroğlu’nun uçağa binerken son derece neşeli oldukları görüldü.

İkili arasındaki atışmaları başlatan ise ünlü sanatçı oldu. Boşanmalarının ardından Kaya Çilingiroğlu’na ‘Süleyman’ diye hitap etmeye başlayan Hülya Avşar’a yardımcısı koltuk numaralarını gösteren kartları uzattı ve ‘Buyrun, bu da Süleyman Bey’in’ dedi. Bunun üzerine sanatçı, ‘Süleyman Bey kim, bu mu’ diyerek önden yürümekte olan Kaya Çilingiroğlu’nu işaret etti. Ardından da ona ‘Beyefendi ilerler misiniz’ diye takıldı. Gülben Ergen’in ‘Hülya da dahil rakibim kalmadı’ sözleri karşısında eşini savunduğunu göstermek isteyen Kaya Çilingiroğlu’nun arkasına dönerek ‘Taklitler var, ilerleyemiyorum’ demesi üzerine ise Hülya Avşar kahkahayı patlattı.


Ayrıldılar İDDİASI


KAYA Çilingiroğlu, Feraye Tanyolaç aşkında son dakika iddiası: Ayrıldılar. Çilingiroğlu’nun konuşmalarında Hülya Avşar’dan ‘karım’ diye sözetmesi nedeniyle bozulan ilişkide, bu gezinin bardağı taşıran damla olduğu ileri sürülüyor. Feraye Tanyolaç’ın bu sürpriz gezi üzerine beraberliğe nokta koyduğu belirtiliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle