GeriKelebek Göç Zamanı 13. yeni bölüm fragmanında şok
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Göç Zamanı 13. yeni bölüm fragmanında şok

Göç Zamanı 13. yeni bölüm fragmanında şok

Star Tv'nin çok konuşulan dizisi Göç Zamanı'nda yayınlanan son bölümünde heyecan yine doruktaydı. Koçeri ailesine zarar vermek için yeni planların olduğu, Zümrüt'ün Yusuf'tan uzak kalmak için elinden geleni yaptığı son bölümün ardından merakla beklenen 13.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Göç Zamanı heyecan dolu yeni bölümüyle izleyici karşısında olacak. İşte detaylar..

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Göç Zamanı bu hafta kaldığı yerden devam edecek. Koçeri ailesine zarar verebilmek için yeni planların gündeme geldiği Göç Zamanı'nın yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmayan Göç Zamanı'nda bu hafta neler yaşandı?

Çekimleri Mardin’de başlayan, Adana ve İstanbul'da devam eden dizi, bir annenin, zulümden kaçırdığı çocuklarını bilmeden bir cehenneme sokuşunun; gözlerinin önünde her birinin dağılıp gidişinin; onlara sahip çıkmak için çırpınışını ele alıyor.

Dizinin yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslan, yönetmenliğini Veli Çelik üstlenirken, Makedonyalı görüntü yönetmeni Dimo Popov'un katkılarıyla ekrana geliyor.

GÖÇ ZAMANI'NDA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Cennet ve Sevgi, Handan’ın saldırısından Yılmaz sayesinde kurtulmuşlardır. Yılmaz’ın elinden kaçmayı başaran Handan’ın eline, Koçeri Ailesi’ne zarar verebilmek için yeni ve güçlü bir koz geçer.
Zümrüt, Demir’in kendisiyle yaptığı konuşmadan sonra Yusuf’tan uzak kalmak için elinden gelen her şeyi yapacak ancak kendisini bir karmaşanın ortasında bulmaktan kurtulamayacaktır.
Yılmaz’la boşanmaktan vazgeçen Sevgi’nin hedefinde yine Cennet vardır. Kıskançlık oklarını Cennet’e çeviren Sevgi, Cennet’i köşeye sıkıştırabilmek için elinden gelen her şeyi yapar.
İstanbul’da ilki düzenlenecek uluslararası bir halıcılık fuarında Koçeri Halıcılık da yer alacaktır. Yılmaz ve Artem sergi heyecanını yaşarken, teşhire çıkaracakları antika halının onarım işini Cennet’e emanet ederler. Cennet, halıyı tamir eder ancak kendilerini bekleyen kötü sürprizden henüz haberleri yoktur.

GÖÇ ZAMANI 13. BÖLÜM FRAGMANI

GÖÇ ZAMANI KONUSU

Göç Zamanı, bir annenin, zulümden kaçırdığı çocuklarını bilmeden bir cehenneme sokuşunun; gözlerinin önünde her birinin dağılıp gidişinin; onlara sahip çıkmak için çırpınışının öyküsünü anlatıyor.

Yıllarca annesini ‘kuma anne’ bilen ve onu öldürmek için gelen Yemin… Cennet önce ona kendisinin annesi olduğunu kabullendirmeye çalışacak. Zümrüt ise girdiği bu parıltılı dünyada, yolunu kaybedecek. Cennet kızına sahip çıktığında ise çok geç olacak; geriye kalbi kırık bir genç kız ve masumiyetini kaybetmiş bir aşk hikayesi kalacak. Bu zengin çevreden tiksinen Kiraz ise bambaşka bir hayalin peşinden gidecek. Cennet bir kez daha kadının değişmeyen yazgısını görecek ve yeniden isyan edecek ama umudunu asla kaybetmeyecek. Çünkü o anadır. Dünya yansa da çocuklarını kanatları altına alacak, o sıcak kucak onlar için daima sığınılacak son kale olarak varlığını sürdürecek.

OYUNCU KADROSU

Cennet: Vahide Perçin
Yılmaz: Talat Bulut
Hanım: Tilbe Saran
Artem: Engin Benli
Cemal: Ali Erkazan
Zümrüt: Cansu Torun
Sevgi: Arzu Gamze Kılınç
Kiraz: Elif Ceren Balıkçı
Yemin: Gürkan Günal


Yorumları Göster
Yorumları Gizle