GeriKelebek Baba Candır 32. bölüm fragmanında sinirler geriliyor - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Baba Candır 32. bölüm fragmanında sinirler geriliyor - izle

Baba Candır 32. bölüm fragmanında sinirler geriliyor - izle

TRT 1'in eğlenceli dizisi Baba Candır 32. yeni bölüm fragmanını yayınladı. Cuma akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde Salih'in sinirleri geriliyor. Baba Candır 32. yeni bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde.

TRT 1 ‘in sıcacık aile dizisi “Baba Candır” son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Yeni bölümleri heyecanla beklenen dizinin 32. bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Baba Candır yeni bölümden ilk görüntüler..

BABA CANDIR 32. BÖLÜM FRAGMANI

BABA CANDIR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Haluk Nermin’in doğum gününde kendini aileye sevdirmek için türlü türlü şaklabanlıklar yaparken her şeyi eline yüzüne bulaştırır. Doğum günü partisine Levent’in gelmesiyle işler iyice karışır. Salih Levent’e oğlu gibi davranması Ece ve Haluk’un canını sıkar. Damla ülkeye döndüğünü annesinden saklamak için köşe bucak kaçarken Ece’ye yakalanır. Ece Damla’nın döndüğünü Nermin’e söylemek isteyince Damla onu ilişkisini ortaya çıkarmakla tehdit eder. Damla’nın alacakları Salih’in ve ailenin peşine düşerler.

Emrecan ve Ceylan Müjde’nin pastanesinde işe başlar başlamaz kendilerini Müjde’nin sinsi planlarının içinde bulurlar. Haluk’un Ece’yi terfi ettirir. Bu durum Ece’yi rahatsız eder. İş ile aşkı birbirine karıştırmak istemeyen Ece Haluk’tan ilişkilerini gizli tutmalarını rica eder. Ofise gelen beklenmedik ziyaretçi Ece ve Haluk’un bütün planlarını altüst edip, ortalığı birbirine katacaktır.TRT 1 ekranlarının en sıcak aile dizisi Baba Candır’da bu hafta; Haluk Salih’in gözüne girebilecek midir? Damla peşindeki alacaklıları atlatıp Nermin ile yüzleşecek midir? Haluk ve Ece iş yerinde ilişkilerini gizleyebilecekler midir? Emrecan ve Ceylan Müjde tarafından kullanıldıklarının farkına varacaklar mıdır?

Yorumları Göster
Yorumları Gizle