GeriKelebek Arda yalıya taşınıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arda yalıya taşınıyor

Arda yalıya taşınıyor
refid:11489463 ilişkili resim dosyası

Arda'nın uzun süredir hayalini kurduğu eve kavuştu.

Galatasaray futbol takımının yıldız futbolcusu Arda Turan, iki hafta önce gerçekleşen Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde çıkan olaylar yüzünden gördüğü kırmızı kart sonrasında, profesyonel futbol disiplin kurulundan iki maç ceza almıştı. Bu olay Arda’nın moralini hayli bozdu.
Neyse ki kısa süre önce, onun keyfini yerine getirecek güzel bir olay gerçekleşmiş. Yıldız futbolcu, uzun süredir Boğaz’da oturmak istiyormuş. Bunun için de ev arayışı içine girmiş ama bir türlü aradığı yalı dairesini bulamıyormuş. Turan’a iyi haber yakın arkadaşı Emre Aşık’tan gelmiş. Aşık, Arda’ya Baltalimanı’nda bir yalı dairesi bulmuş. Arda hemen menajeri Ahmet Bulut ile birlikte yalının yolunu tutmuş ve rıhtım dairesi olan evi kiralamış. Boğaz’da bir yalı dairesinde oturmanın her zaman hayalini kuran Arda, sonunda birçok hayali gibi buna da kavuşmuş. Dairenin kirasını öğrenemedim ama Arda Turan mayıs ayında yeni evine taşınıyormuş. Genç oyuncunun hayali, yaz aylarında yeni dairesinde ses getirecek güzel partiler vermekmiş.

 


HAFTA SONU’NDAN HERKESE DVD HEDİYE!

Arda yalıya taşınıyor
Türkiye’nin en çok satan magazin dergisi Hafta Sonu, bu hafta tüm okuyucularına iki süper DVD hediye ediyor. Vizyona girdiğinde büyük beğeni toplayan; başrollerini Jim Carrey ve Kate Winslet’in paylaştığı ‘Sil Baştan’ ile Steve Carell ve Juliette Binoche’nin oynadığı ‘Şamar Oğlanı’ sizlere keyifli saatler geçirtecek. Birbirinden renkli haber ve röportajları okuduktan sonra güzel bir film izlemenin tadına varmak istiyorsanız, bu hafta bir Hafta Sonu dergisi almanız yeterli.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle