Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kameramanın çelme taktığı Suriyeli teknik direktöre talih kuşu kondu

Suriye'deki savaştan kaçarak Türkiye'ye yerleşen ve oradan da Almanya'ya gitmek isterken Macaristan'da bir kadın kameraman tarafından çelme atılarak yere düşürülen teknik direktör Osama Abdul Mohsen'in başına talih kuşu kondu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Macaristan'da kadın gazeteci Petra Lazlo'nun çelme attığı baba Osama Abdul Mohsen'in görüntülerini izleyen Madrid'deki Ulusal Teknik Direktörler Eğitimi Birliği (CENAFE) Almanya'daki kamplarda bulunan Mohsen ile temasa geçerek kendisine merkezlerinde teknik direktör olarak iş verdiklerini açıkladı.

Kameramanın çelme taktığı Suriyeli teknik direktöre talih kuşu kondu
TÜRKİYE'DEKİ AİLESİNİ DE İSPANYA'YA GÖTÜREBİLECEK
Çalımı yiyen Osama Abdul Mohsen'in savaş öncesi Suriye'de 1. ligde bir takım çalıştırdığını öğrendiklerini vurgulayan CENAFE yetkilileri, Mohsen'e işin dışında bir ev vereceklerini ve halen Türkiye'de kamplarda bulunan ailesini de yanına getirmesi için girişimler başlattıklarını duyurdu. Bu karardan büyük sevinç yaşayan Suriyeli göçmen baba uzun yıllardır ilk defa ailesi için sevindirici bir haber aldığını söyledi.

Kameramanın çelme taktığı Suriyeli teknik direktöre talih kuşu kondu O MÜLTECİ TEKNİK DİREKTÖRMÜŞ

MADRID'E YERLEŞECEK
Osama Abdul Mohsen Almanya'dan Madrid'e gelerek yeni evine yerleşecek ve buradan da teknik direktör olarak görevine başlayacak. Mohsen'in Türkiye'deki ailesinin ise önümüzdeki hafta Madrid'de olması bekleniyor. (Milliyet)


Bunları da Beğenebilirsiniz