MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Kanat ATKAYA782İlhan SÖYLER611Fatih ALTAYLI499Cengiz SEMERCİOĞLU434Altan Tanrıkulu408Erman TOROĞLU399Hakan ÜNSAL388Yalçın BAYER224Can BARTU215Ateş BAKAN200İlker YASİN177Ünal Özüak153Gökhan KİMSESİZCAN143Mehmet Y. YILMAZ129Doğan HIZLAN123Ertuğrul ÖZKÖK120Kubilay KESKİN116Ercan SAATÇİ110Mehmet Ali BİRAND104Ayşe ARMAN91Tufan TÜRENÇ81Vahap MUNYAR80Uğur VARDAN77Ahmet HAKAN73Kenan BAŞARAN72Elif Çongur72Rauf TAMER67Adnan KAYA67Onur BAŞTÜRK62Ergun GÜRSOY60Tuğrul ŞAVKAY59Deniz SİPAHİ56Selahattin DUMAN56Yurtsan ATAKAN55Emin ÇÖLAŞAN54Yalçın DOĞAN51Uğur MELEKE48Ali Atıf BİR47Yılmaz ÖZDİL44Yener SÜSOY43Meriç ENERCAN43Korkut GÖZE42Şükrü KIZILOT41Yalçın GRANİT40Özdemir İNCE39Ömür GEDİK37Doğan Hakyemez36Serhan ASKER36Tuna KİREMİTÇİ34Orhan CAN34Cengiz ÇANDAR33Mustafa DENİZLİ32Oya BERBEROĞLU28Vedat OKYAR28Bayram AYDIN28Gila BENMAYOR27Uğur DÜNDAR27Tekin ARAL27Necmi TANYOLAÇ26Cenker TEZEL25Cemal ERBAŞ25Oğuz ARAL24Nurten ERK TOSUNER23Fatih ÇEKİRGE23Pakize SUDA22Mevlüt TEZEL22Deniz BAYRAMOĞLU21Haluk KALAFAT21İzzet ÇAPA21Hadi ULUENGİN19Faruk BİLDİRİCİ19Savaş ÖZBEY19Serdar TURGUT18Koray Durkal18İsmail ER17İskender BAYDAR17Oktay EKŞİ16Enis BERBEROĞLU16Kurthan FİŞEK16Ebru ÇAPA16Mustafa Çulcu16Soner YALÇIN15Şenay DÜDEK15Murat BARDAKÇI14Mümtaz SOYSAL14Sedat ERGİN14Tümer METİN14Bekir COŞKUN13Figen BATUR13Yonca TOKBAŞ13Nuran ÇAKMAKÇI13Ebru Köksaldı13Sıtkı ŞÜKÜRER13Erkan ÇELEBİ12Mehmet ARSLAN12Meriç TUNCA12Esat YILMAER11Togay BAYATLI11Yorgo KIRBAKİ11Erdal İPEKEŞEN11

Galatasaray

Galatasaray ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Galatasaray haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 119.368 Galatasaray haberi bulunmuştur.

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ

Galatasaray 1905 yılının sonbaharında, Galatasaray Lisesi öğrencileri tarafından bir futbol kulübü olarak kuruldu.  Ancak futbol kulübü kurulmadan öncede Galatasaray Lise’sinde diğer sporlar yapılmaktaydı. Aynı zamanda Galatasaray, Ali Sami Yen önderliğinde Türkiye’nin ilk futbol takımı olarak kurulmuştur.

Galatasaray’ın Tarihi

1905 1482'de kurulan mektep II. Beyazıt tarafından kurulmuş, adını ise kurulduğu bölgeden almıştır. O dönemde Beden Eğitimi dersi modern aletler eşliğinde Monsieur Curel tarafından verilmekteydi. 1970 yıllarında Kağıthane’de bir idman bayramı düzenlenir öğrenciler bu sayede çeşitli oyunlarla başarılar elde eder ve madalya kazanırlardı. Elde edilen başarının ardından öğrencilere kuzulu pilav vererek motiveleri sağlanırdı. Günümüzde bu gelenek Galatasaray Pilavı adını almıştır.

Monsieur Curel'in ardından; Monsieur Moiroux, Signor Martinetti, Stangali gibi isimlerde jimnastik, atletizm, yüzme, kürek vb. sporların başlamışına öncülük etmişlerdir. Faik Üstünidman önderliğinde; izcilik, tenis ve hokey gibi sporları da öğrenen öğrenciler; yine Üstünidman'ın desteklemesi ile futbol ile tanışır. Ancak bu dönemde sporcular aşina olmadıkları futbolun kurallarını da pek tanımazlar. 1911 'de İstanbul'da yaşamakta olan James Lafontaine ve Horace Armitage adında ki iki İngiliz; yabancılardan oluşan Kadıköy Futbol Kulübü'nü kurarlar; ancak anlaşmazlıklar yaşayan ikili 1903'de Moda Kulubü'nü kurmaya karar verirler. Strugglers, Elpis ve Imogen'in de bir araya gelmesiyle İstanbul Futbol Birliği'nin de kurulmasının ardından, Papazın Çayırı denen yerde Union Club-İttihat Spor sahası olarak karşılaşmalar yapmaya başlarlar. Bu dönemde yabancılar tarafından oynanmayan futbol Galatasaray Lisesi öğrencilerini harekete geçirmiştir.

1 Ekim 1905 tarihlerinde; Mehmet Ata Bey'in dersi sırasında arkadaşlarıyla konuşan Ali Sami Yen; bir futbol kulübü kurmaya karar verir. Asım Sonumut, Reşat Şirvani, Refik Cevdet Kalpakçıoğlu, Abidin Daver ve Kamil Bey'in de ortaklığıyla; Refik Cevdet Kalpakçıoğlu asbaşkanlığında kulüp kurulur. Bu dönemde oyunculardan her hafta birer kuruş toplanır, kulübün maddi gelirleri bu şekilde sağlanırdı. Ali Sami Yen kulübün toplarıyla ilgilenir yaptığı işe dört kolla sarılırdı. Hatta domuz yağı ile temizlenen futbol topu hasar görünce; Ali Sami Yen ayakkabasının bir parçasını keserek yama yapmıştır. Cevdet Kalpakçıoğlu da formaları yıkayarak kulübe maddi yardımın yanına çok büyük manevi yardımlarda sağlarlardı.

Galatasaray ismini almadığı sıralarda, Gloria ya da Audace koyulması istenmiştir. Ancak takımın oynadığı ilk maçında Rum rakibini 2-0 yenerken seyircilerin onlardan "Galata Sarayı efendileri" diye söz etmesiyle bugünkü isim doğmuştur.

Ali Sami Yen tarafından söylenen bir söz; Galatasaray Spor Kulübü'nün kuruluş ve varoluş amacını belirleyecektir: "Maksadımız İngilizler gibi toplu bir halde oynamak, bir renge ve bir isme malik olmak ve Türk olmayan takımları yenmek."

Amblemi

Günümüzde bilinen Galatasaray amblemi kurulduğu ilk dönemlerde ağzında futbol topu taşıyan kanatları gerili bir kartalı içeriyordu. Galatasaray Lisesi öğrencisinin çizdiği bu amblem benimsenmemiştir. Bugünkü amblem ise 1923 yılında yine lise öğrencilerinden 74 Ayetullah Emin tarafından resmedilmiştir. Yeni çizim, geometrik çizgilerin uyumlu olmasıyla birlikte, iç içe geçmiş sarı-kırmızı renklerde "GS" harflerini içermektedir. İşte bu amblem o günlerde mektup kağıtlarına, zarflara ve lise ceketlerine işlenmeye başlar ve günümüze kadar gelir.

 Sarı-Kırmızı Renklerinin Serüveni…

Galatasaray’ın renkleri sarı-kırmızı olmadan önce kırmızı-beyazdı. Osmanlı İmparatorluğu'nun giderek yükselen bir Türkçülük hareketinden korkması ile; bu renklerin kullanılması yasaklanır. Bunun üzerine; Ali Sami Yen'in söylemiyle birçok dükkan gezilerek "vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı" ve "içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı" renkleri Galatasaray ile buluşur. Bunun yanı sıra; kuruculardan Bekir Sıtkı Bircan da; Gül Baba'nın II. Bayezit'e verdiği sarı kırmızı güllerden esinlendiğini söyler. Bunun üzerine; Ali Sami Yen'in deyimiyle birçok dükkan gezilerek "vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı" ve "içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı" renkleri Galatasaray ile bütünleşir.

 

GÜNÜMÜZDE GALATASARAY

Galatasaray UEFA Kupası'nı yenilmeden ve Şampiyonlar Ligi gruplarını 3. olarak bitirip kazanan tek takımdır. 1999-2000 yılında, UEFA Kupası finalinde İngiltere'nin Arsenal kulübünü penaltılarla yenerek, bir Avrupa Kupası kazanan ilk ve tek Türk futbol kulübü olmayı başarmıştır. Avrupa'da en fazla başarı yakalamış Türk takımıdır.

 

Galatasaray Haberleri

Galatasaray deplasmanda farklı galip

Galatasaray deplasmanda farklı galip!

BİLYONER.COM Kadınlar Basketbol Ligi'nde Adana Askispor sahasında oynadığı maçta Galatasaray'a mağlup oldu: 56-80

27.3.2017Basketbol
Adana Askispor - Galatasaray : 56-80

Adana Askispor - Galatasaray : 56-80

Adana Askispor - Galatasaray : 56-80

27.3.2017Adana
Erdoğandan, Hakan Şükür ve Arif Erdemin ihracına ilişkin ilk açıklama

Erdoğan'dan, Hakan Şükür ve Arif Erdem'in ihracına ilişkin ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Habertürk TV'de gündeme ilişkin gelişmeleri değerlendirdi. Erdoğan, Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Şükür ve Arif Erdem'in 'aidat' gerekçesiyle ihraç edilmesine ilişkin, “Sadece aidata dayalı bir olay olarak değerlendirilmesi bana çok hafif geliyor” dedi. Aidatla atılmayı “süreci geçiştirme” olarak yorumlayan Erdoğan, ihraç taleplerinin reddedilmesinin ardından salonda yaşanan sevinci ise, “çirkin yaklaşımlar” diye değerlendirdi.

27.3.2017Gündem
Galatasaray divan kurulu üyeleri hakkında suç duyurusu

Galatasaray divan kurulu üyeleri hakkında suç duyurusu

TAY-DER üyeleri, Galatasaray Divan Kurulu üyeleri hakkında, ''terör örgütüne yardım etmek ve örgüt propagandası yapmak'' iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

27.3.2017Spor
Sinan Erdeme Fenerbahçeli akını

Sinan Erdem'e Fenerbahçeli akını

Dörtlü Final’in bilet organizasyonunu üstlenen şirket, 19-21 Mayıs’ta İstanbul’daki Sinan Erdem Arena’da oynanacak THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali için bilet satışındaki dağılımı açıkladı.

27.3.2017Basketbol
Udoh: Formamı Arenanın tavanına astıracağım

Udoh: "Formamı Arena'nın tavanına astıracağım"

Saha içi ve saha dışındaki performansıyla parmak ısırtan, ‘blok canavarı’, ‘kitap kurdu’ sarı lacivertlilerin Nijerya asıllı ABD’li pivotu Udoh, Euroleague’de F.Bahçe taraftarına şampiyonluk sevinci yaşatmak istediklerini söyledi. Atatürk hayranı ABD’li yıldız, “Kariyerim sona erdiğinde formamın Ülker Arena’nın tavanına asılması en büyük dileğim” dedi

27.3.2017Basketbol
Fenerbahçe taraftarı Dörtlü Finale inanıyor

Fenerbahçe taraftarı Dörtlü Final'e inanıyor

Avrupa basketbolunun bir numaralı organizasyonu THY Avrupa Ligi'nde, Dörtlü Final'in satışa sunulan biletlerinin yüzde 59'unu Fenerbahçe taraftarı aldı.

27.3.2017Basketbol
Son dakika: Hakan Şükür - Arif Erdem krizine Başbakandan ilk yorum

Son dakika: Hakan Şükür - Arif Erdem krizine Başbakan'dan ilk yorum

FETÖ kapsamında firari durumda olan Hakan Şükür ve Arif Erdem'in mali genel kurulda kulüp üyeliğinden ihraç talepleri reddedilmiş, hükümet tepki göstermişti. Galatasaray yönetimi dün yeniden toplandı. Tüzüğün ilgili maddesi gereği, 8 yıldır aidat ödemeyen Hakan Şükür ile 7 yıldır aidatlarını yatırmayan Arif Erdem ihraç edildi. Bu konuyla ilgili Başbakan Binali Yıldırım'dan da bugün soru üzerine bir açıklama geldi.

27.3.2017Gündem
(Yeniden) - İşte “Yılın Basın Fotoğrafları”

(Yeniden) - İşte “Yılın Basın Fotoğrafları”

(Yeniden) - İşte “Yılın Basın Fotoğrafları”

27.3.2017İstanbul
Hakan Ünsal: Bu ülkeden kaçarak suçlarını kabul ettiler

Hakan Ünsal: Bu ülkeden kaçarak suçlarını kabul ettiler!

Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Ünsal, "İsmail Demiriz’i ayırıp, Hakan Şükür ve Arif Erdem’e farklı muamele yapmak kabul edilemez, kesinlikle doğru değil. Haklarında hukuki olarak kesinleşmiş bir karar olmasa da zaten Hakan ve Arif bu ülkeden kaçarak suçlarını kabul etmişlerdir" dedi.

27.3.2017Spor
Bakan Kılıç : Galatasaray doğru iş yaptı

Bakan Kılıç : Galatasaray doğru iş yaptı

Bakan Kılıç : Galatasaray doğru iş yaptı

27.3.2017Samsun
‘Galatasaray’ın içindeki FETÖ’cüler temizlensin’

‘Galatasaray’ın içindeki FETÖ’cüler temizlensin’

Balyoz kumpasında hapis yatan emekli tümgeneral Ahmet Yavuz da Galatasaray Kongresi’nde konuşma yapan isimlerden biriydi. Yavuz, “FETÖ’nün Galatasaray içindeki uzantılarının temizlenmesini” istedi.

27.3.2017Haber
Son dakika: Galatasaray ortalığı karıştıran iddiayı yalanladı

Son dakika: Galatasaray ortalığı karıştıran iddiayı yalanladı

Galatasaray Kulübü Dursun Özbek'in ifadeye çağırıldığı iddialarını sert bir dille yalanladı.

27.3.2017Futbol
Hükümetten, G.Saraydaki ihraçlarla ilgili ilk açıklama

Hükümetten, 'G.Saray'daki ihraçlarla' ilgili ilk açıklama

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Galatasaray yönetiminin Hakan Şükür ve Arif Erdem'i ihraç etmesini 'doğru bir adım' olarak değerlendirdi.

27.3.2017Gündem
İşte “Yılın Basın Fotoğrafları”

İşte “Yılın Basın Fotoğrafları”

İşte “Yılın Basın Fotoğrafları”

27.3.2017İstanbul
G.Sarayın kararı için Bakandan flaş yorum..

G.Saray'ın kararı için Bakan'dan flaş yorum!..

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu'nun, Hakan Şükür ve Arif Erdem'in kulüp üyeliklerinin sona erdirilmesi kararını değerlendirirken, "Doğru iş yaptılar. Çünkü milletimize, memleketimize, devletimize ihanet edenlerle beraber olduklarını dile getirip de söyleyenlerin, ülkeden firar edenlerin kulüplerimizde işleri yoktur" dedi.

27.3.2017Futbol
Bakan Kılıç, Galatasaraydaki ihraç kararını yorumladı

Bakan Kılıç, Galatasaray'daki ihraç kararını yorumladı

Bakan Kılıç, Galatasaray'daki ihraç kararını yorumladı

27.3.2017İstanbul
İşte “Yılın Basın Fotoğrafları”

İşte “Yılın Basın Fotoğrafları”

İşte “Yılın Basın Fotoğrafları”

27.3.2017İstanbul
Özbekin tansiyonu o an 19a çıkmış

Özbek'in tansiyonu o an 19'a çıkmış!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in cumartesi günü yapılan mali genel kurulda fenalaştığı öğrenildi.

27.3.2017Spor
Trabzonspor yeni stadında çok başka

Trabzonspor yeni stadında çok başka

Spor Toto Süper Lig'de son 4 maçını yeni stadı Medical Park Arena'da oynayan Trabzonspor'un seyirci sayısı arttı.

27.3.2017Futbol
Trabzonspordan gurbetçi atağı

Trabzonspor'dan gurbetçi atağı

Trabzonspor'dan gurbetçi atağı

27.3.2017Trabzon
Galatasaray’da Bruma şoku

Galatasaray’da Bruma şoku!

Portekiz U21 takımında sakatlanan Bruma, yarın İstanbul’a gelerek Galatasaray'a katılacak. 22 yaşındaki yıldızın durumuyla Galatasaray’ın sağlık heyeti yakından ilgilenecek.

27.3.2017Futbol
Hakan Şükür ve Arif Erdem’e ihraç

Hakan Şükür ve Arif Erdem’e ihraç

Galatasaray yönetim kurulunun TT Arena’daki olağanüstü toplantısı sonrası FETÖ’cü Hakan Şükür ve Arif Erdem sarı-kırmızılı kulüpten ihraç edildi.

27.3.2017Haber
27 Mart Pazartesi Spor Gündemi

27 Mart Pazartesi Spor Gündemi

27 Mart Pazartesi Spor Gündemi

27.3.2017İstanbul
Sneijder dönüşte görüşme odasına

Sneijder dönüşte görüşme odasına

1 hafta içinde önce ‘mutluyum’ açıklaması yapan sonra ise ayrılık sinyali veren Wesley Sneijder, yönetim nezdinde şaşkınlık yarattı.

27.3.2017Futbol
İstanbul’da mahalle kültürünün izinde: Kalamış ve Fenerbahçe

İstanbul’da mahalle kültürünün izinde: Kalamış ve Fenerbahçe

Cızırtıyla karışık bir plak döngüsünün içinden taşan karakteristik erkek sesi de yıllardır sorar, “İstanbul’u sevmezse gönül, aşkı ne anlar?” Soran Behçet Kemal Çağlar, o soruyu sesiyle ölümsüz kılan Münir Nurettin Selçuk’tur. Zamansızlığa uzanan böyle unutulmaz bir şarkıyı yazdıran ilhamın kaynağı ise Kalamış’tır. Huzurun her dem aranır olduğunu düşündüren ve bulunacağı adresi veren o şarkıyı haklı çıkarırcasına, takvimlerin gösterdiği tarihler değişse de Kalamış’taki huzur değişmez.

27.3.2017Seyahat
İşte Efeler Ligi play-off çeyrek final eşleşmeleri

İşte Efeler Ligi play-off çeyrek final eşleşmeleri

Voleybolda Efeler Ligi'nde 22 hafta süren normal sezonun ardından play-off çeyrek final eşleşmeleri belli oldu.

27.3.2017Voleybol
Aslan yeni golcüsünü buldu Janssen...

Aslan yeni golcüsünü buldu! Janssen...

Galatasaray, ocak ayında gündemine alıp transferini gerçekleştiremediği Vincent Janssen’den vazgeçmiyor.

27.3.2017Futbol
Hakan Şükür ihraç kararını duyunca...

Hakan Şükür ihraç kararını duyunca...!

Hakan Şükür ve Arif Erdem'in mali genel kurulda kulüp üyeliğinden ihraç talepleri reddedilmesine hükümetten büyük tepki geldi, Galatasaray yönetimi dün yeniden toplandı. Tüzüğün ilgili maddesi gereği, 8 yıldır aidat ödemeyen Hakan Şükür ile 7 yıldır aidatlarını yatırmayan Arif Erdem ihraç edildi. FETÖ kapsamında aranan ve firari durumda bulunan Hakan Şükür ise ihraç kararını duyunca apar topar twitter'dan 'istifa ettiğini' duyurdu. Ancak Fanatik'in haberine göre; daha sonra da kulübü arayarak borcunu ödemeye çalıştığı, olumsuz yanıt aldığı iddia edildi.

27.3.2017Spor
Yıldırım Demirören:  İyi bir çıkış yakaladık ve bu çıkışı devam ettireceğiz

Yıldırım Demirören: '' İyi bir çıkış yakaladık ve bu çıkışı devam ettireceğiz''

Yıldırım Demirören: '' İyi bir çıkış yakaladık ve bu çıkışı devam ettireceğiz''

26.3.2017İstanbul
Martin Skrtel fark yarattı Performansı parmak ısırtıyor...

Martin Skrtel fark yarattı! Performansı parmak ısırtıyor...

Fenerbahçeli stoper Martin Skrtel performansıyla resmen fark yaratıyor... Slovak oyuncu, 45 maçın 39’unda forma giyip ‘istikrar abidesi’ oldu şu ana dek 3476 dakika sahada kalıp 3 gol, 2 asistlik katkı verdi.

26.3.2017Futbol
Play-off çeyrek final eşleşmeleri belli oldu

Play-off çeyrek final eşleşmeleri belli oldu!

Voleybolda Efeler Ligi'nde 22 hafta süren normal sezonun ardından play-off çeyrek final eşleşmeleri belli oldu. Sezonu 4 yenilgi ile lider tamamlayan Fenerbahçe, 8. sıradaki İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile eşleşti.

26.3.2017Voleybol
Avrupa fobisi

Avrupa fobisi

HOLLANDA ile yaşanan kriz neredeyse iki haftayı doldurdu. İlk heyecan geçti, sinirler bir ölçüde yatıştı. Artık biraz daha sakin bakarak, hasar bilançosunu çıkarabiliriz; daha objektif analiz yapabiliriz.

26.3.2017OkurTemsilcisi
Hakan Şükür ile Arif Erdem ihraç edildi

Hakan Şükür ile Arif Erdem ihraç edildi

Hakan Şükür ile Arif Erdem ihraç edildi

26.3.2017İstanbul
Flaş

Flaş

Flaş

26.3.2017İstanbul
Galatasarayın Hakan Şükür ve Arif Erdem kararı belli oldu

Galatasaray'ın Hakan Şükür ve Arif Erdem kararı belli oldu

Galatasaray'dan flaş bir karar geldi... Önceki gün yapılan mali genel kurulda kulüp üyeliğinden ihraç talepleri reddedilen Hakan Şükür ve Arif Erdem için sarı kırmızılılar yeniden alarma geçmiş ve üyelikten ihracını tekrar görüşmek için olağanüstü toplandı. Kritik toplantı sonucu Galatasaray Yönetim Kurulu, tüzükteki maddeyi esas alarak Hakan Şükür ve Arif Erdem'i kulüp üyeliğinden aidatlarını yatırmadıkları gerekçesi ile ihraç etti. Galatasaray tüzüğünde '6 yıl aidat yatırmayan üye ihraç edilir' maddesi yer alıyor. Hakan Şükür 8, Arif Erdem 7 yıldır aidat yatırmıyor. Bu madde devreye sokuldu ve her iki isim kulüpten ihraç edildi. Şükür ve Erdem gibi en az 6 yıldır aidat ödemeyen 2700 üyenin durumu ise bugün karara bağlanacak.

26.3.2017Spor
Tanju Çolak: Galatasaraylılığımı askıya aldım

Tanju Çolak: Galatasaraylılığımı askıya aldım

Eski milli futbolcu Tanju Çolak, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'yla (FETÖ/PDY) olan ilişkileri nedeniyle disipline sevk edilen isimlerden Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün kulüp üyeliğinden ihraç edilmemesiyle ilgili olarak, "Galatasaraylılığımı askıya aldım." dedi.

26.3.2017Futbol
Faruk Sürenden yaylım ateşi Hakan Şükür kararı...

Faruk Süren'den yaylım ateşi! 'Hakan Şükür kararı...'

Galatasaray Kulübü eski Başkanı Faruk Süren, Galatasaray'ın verdiği Hakan Şükür kararı ile ilgili sarı kırmızılı kulübü topa tuttu.

26.3.2017Futbol
Galatasaray yönetimi olağanüstü toplanıyor

Galatasaray yönetimi olağanüstü toplanıyor

Galatasaray yönetimi olağanüstü toplanıyor

26.3.2017İstanbul
Mangala Galatasaraya doğru

Mangala Galatasaray'a doğru

Galatasaray'ın, Valencia'da kiralık olarak forma giyen Fransız defans oyuncusu Eliaquim Mangala ile ilgilendiği iddia edildi.

26.3.2017Futbol
Son dakika: Hakan Şükür ve Arif Erdem için flaş iddia

Son dakika: Hakan Şükür ve Arif Erdem için flaş iddia

Galatasaray'dan son dakika kararı geldi. Galatasaray'da dün yapılan mali genel kurulda kulüp üyeliğinden ihraç talepleri reddedilen Hakan Şükür ve Arif Erdem için sarı kırmızılılar yeniden alarma geçti. Galatasaray Yönetim Kurulu ani bir kararla Hakan Şükür ve Arif Erdem'in üyelikten ihracını tekrar görüşmek için olağanüstü toplandı. Galatasaray'la atacağı adımla ilgili flaş bir iddia var.

26.3.2017Spor
Galatasaray için Mangala iddiası

Galatasaray için Mangala iddiası

Galatasaray için Mangala iddiası

26.3.2017İstanbul
Kevin Pangos Aslanın radarında

Kevin Pangos Aslan'ın radarında

Bu sezon THY Euroleague'de istediğini bulamayan temsilcimiz Galatasaray Odeabank, transferde çalışmalara erken başlıyor. Sarı-Kırmızılı ekip için İtalyan medyası önemli bir ismi ortaya attı.  Galatasaray ile sezon başında da adı anılan 24 yaşındaki guard’ı sizler için mercek altına da aldık… 

26.3.2017Basketbol
Trabzonspor az gol atıp, az gol yiyor

Trabzonspor az gol atıp, az gol yiyor

Spor Toto Süper Lig’de en az gol atan ve yiyen takımlar arasında yer alan Trabzonspor, atılan gol bakımından en kısır, yenilen gol açısından ise en iyi sezonlarından birini geçiriyor.

26.3.2017Spor
Vodafone Arenada 3 Belediye ye karşı korsan savaşı

Vodafone Arena'da 3 Belediye ye karşı korsan savaşı 

Beşiktaş'ın geçen yıllarda korsan ürünler yüzünden milyonlarca dolar kaybetmesi üzerine Kartal Yuvalarından Sorumlu Hüseyin Mican ve Hukuk İşlerinden sorumlu yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu  ile geniş kapsamlı proje ürettiler.

26.3.2017Futbol
Adanaspor şut çalıştı

Adanaspor şut çalıştı

Adanaspor şut çalıştı

26.3.2017Adana
Tudor kafayı savunmaya taktı

Tudor kafayı savunmaya taktı

Milli arada yoğun tempoda çalışan Sarı-Kırmızılılar’da, teknik direktör Igor Tudor özellikle defans üzerinde duruyor. Savunma oyuncularıyla yakından ilgilenen Hırvat çalıştırıcı, 3’lü sistemi adeta ezberletiyor.

26.3.2017Futbol

Yazar Sonuçları

Avrupa fobisi

Avrupa fobisi

HOLLANDA ile yaşanan kriz neredeyse iki haftayı doldurdu. İlk heyecan geçti, sinirler bir ölçüde yatıştı. Artık biraz daha sakin bakarak, hasar bilançosunu çıkarabiliriz; daha objektif analiz yapabiliriz.

26.3.2017Faruk BİLDİRİCİ
Kendimizi kandırmayalım, hiç de iyi görünmüyoruz

Kendimizi kandırmayalım, hiç de iyi görünmüyoruz

Son bir hafta, on gün içinde basında yer alan haberlerden bir toplam dahi ne durumda olduğumuz, biraz dışarıdan bakınca nasıl göründüğümüz hakkında bir fikir veriyor zaten.

26.3.2017Murat Yetkin
Sizin Torinolu Şaban’ın yanılma hakkı niye yok

Sizin Torinolu Şaban’ın yanılma hakkı niye yok

GALATASARAY’ın genel kurulunda konuşan bir yönetici, Hakan Şükür’e destek vermek amacıyla şöyle demiş:

26.3.2017Ahmet HAKAN