MENÜ

Fenerbahçe

Fenerbahçe ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fenerbahçe haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 138.961 Fenerbahçe haberi bulunmuştur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Fenerbahçe Spor Kulübü, 1907 yılında kurulan Türk futbolu tarihi boyunca adını tüm milletlerce kabul ettirmiş en önemli kulüplerden biridir. Renkleri sarı-lacivert olan takım tüm spor dallarından Türkiye’de en fazla kupaya sahip olan takımdır.

Fenerbahçe’nin Resmi kuruluşu

II.Abdülhamit döneminin son günlerinin yaşandığı dönemde baskı rejimi azalmaya başlamış, bu azalma futbola da  yansımıştı. Takvim yapraklarının 1907 tarihini gösterdiği zamanlar da Türk gençlerinin futbola olan ilgileri artmış ve açıktan futbol oynamaya başlamışlardır.

Kuracakları takım hakkında fikir üretmeye başlayan Kadıköylü gençlerden Hariciye Nazırı Asım ve Server Paşa’ların torunu Londra Sefareti Başkatibi Nuri Bey’in oğlu Ziya Bey ile Harekat Ordusu Feriki Şevki Paşa’nın oğlu Ayetullah Bey ve de ünlü edebiyatçı Sami Paşazade Sezai Bey’in yeğeni Enver Bey, Necip Bey’in Moda Başpınar sokak 3 numaralı evde yaptıkları görüşme sonucu bazı neticelere vararak ortak kararlar aldılar. Aldıkları karar sonucu takımın maddi desteğini sağlayan ve dönemin zengilerinden olan Mühendis Nurizade Ziya Bey’e kulübün kurucu başkanlığını yapacaktı. Yine görüşmeler sonucu alınan kararda kurulacak takım adını oturdukları semtten alarak Fenerbahçe yapacaklar amblemini de Fenerbahçe Burnu’ndaki ışık saçan fenerden, formalarındaki renkleri ise Fenerbahçesi’ndeki papatyaların kıskançlık ve temizlik sembolü olan renklerinden yani sarı ile beyazdan alacaklardı.

Kulüp kısa sürede bir takım kurmuş içinde ki oyuncuları semtteki gençlerden oluşturmuştu. İkinci Meşrutiyet’in getirdiği olanaklardan olan dernek kurma serbestliği, İstanbul’da birçok Türk kulüp kurulmasına vesile oldu. Kulüp sayısında ki artış beraberinde İstanbul’da yeni bir lig kurulması ihtiyacını doğurmuştu. Bu nedenle o zamanlar ülkede resmi tatil günü olan Cuma günleri oynanacak lig olan, Cuma Ligi adıyla yeni bir lig kuruldu.

Kuruluşunun başında sarı-beyaz olan renklerini 1909 sonlarında sarı-lacivert olarak değiştirdi. 1909-1910 sezonuyla birlikte de İstanbul Futbol Ligi'ne katılmıştır. 1909-1910  sezonuyla birlikte İstanbul Futbol Ligi’ne katılmıştır.

Günümüzde Fenerbahçe-Galatasaray arasında ki ezeli rekabetler o zamanlara kadar da dayanıyordu. İki kulüp arasındaki rekabet, ilk defa 17 Ocak 1909 tarihinde Galatasaray Lisesi öğrencilerinin takımı ile yeni kurulmuş bir semt takımı maçı şeklinde başlamıştır.

Bu tarihten itibaren o dönemlerdeki şampiyonluklar genelde iki takım arasında paylaşılmaktaydı. Kadrosunu bünyesinde bulundurduğu gençlerle güçlendiren Fenerbahçe 1911 - 1912 liginde hiç yenilmeden şampiyon oldu. Şampiyonluğun en önemli yanı ise, Fenerbahçe’nin bu şampiyonluğu ile İngiliz ve Rum takımlarının şampiyonluklarının tamamen sona erdirmesi ve bu tarihten itibaren de Türk futbolunda şampiyonlukların artık Türk takımlarının olmasıydı. Bu şampiyonluk kulübün itibarını bir anda yükseltti, imkanlarını arttırdı. Altıyol’da bir kulüp lokali kiralandı, lokalin açılışı ile üye sayısı çoğaldı. Bu arada futbol dışında diğer spor dallarında da faaliyet gösterilmesine başlandığından, aynı yıl Fenerbahçe Futbol Kulübü olan adı, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak değiştirildi. Kulübün kuruluş günü olarak Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın kulübü ziyaret tarihi olan 3 Mayıs kabul edilir.

1990-91 sezonunda Fenerbahçe'nin başına Hollandalı çalıştırıcı Guus Hiddink getirildi. O sezon Fenerbahçe için zorlu geçecekti. Fenerbahçe’nin kalecesi olan ve takım için hayati önem taşıyan kurtarışlar yapan Harald Schumacher sarılık geçirdi ve futbola ara vermek zorunda kaldı. Fenerbahçe’nin önemli oyuncularından olan Rıdvan Dilemen’nin de peşini sakatlıklar bırakmadı. Kulüp tarihinde ligde alınan en büyük yenilgi ise Aydınsporla oynanan ve 1-6 skorla biten maçtı. Buna karşın Basketbol Erkek Takımı şampiyonluğu bu tarihlerde elde etti.

GÜNÜMÜZDE SARI-LACİVERT

1998 yılında yapılan başkanlık seçimlerinde Aziz Yıldırım, bir oy farkla başkanlığa seçildi. Yıldırım, devamlı olan başarı için, kulüp ekonomisinin sağlam temellere dayanması gerektiğini düşünüyordu. Bu amaçla uzun vaade de planlar yaptı. Fenerbahçe Stadyumu olarak anılan stadyumun adını Şükrü Saracoğlu Stadı olarak değiştirdi. Türk tarihi boyunca ulusal olduğu kadar uluslarası başarılar elde edilmiştir. Fenerbahçe Spor kulübü günümüzde adını tarihe altın harflerle yazdırmış 4 büyük takımdan biridir.

Fenerbahçe Haberleri

Spor camiasından Naim Süleymanoğlu için başsağlığı mesajı

Spor camiasından Naim Süleymanoğlu için başsağlığı mesajı

Spor camiasından Naim Süleymanoğlu için başsağlığı mesajı

18.11.2017İstanbul
Olympiakosu da çileden çıkardı Emenike...

Olympiakos'u da çileden çıkardı! Emenike...

Fenerbahçe'den ayrılarak Olympiakos'un yolunu tutan Emmanuel Emenike, kulüp başkanı Marinakis'i çileden çıkarttı.

18.11.2017Futbol
Fenere yenildi ama lider CSKA Moskova...

Fener'e yenildi ama lider! CSKA Moskova...

Basketbol THY Avrupa Ligi'nde 8. hafta maçlarının ardından Rus ekibi CSKA Moskova liderliğini korudu.

18.11.2017Basketbol
A Milli Basketbol Takımımızın kadrosu açıklandı Melih Mahmutoğlu...

A Milli Basketbol Takımımızın kadrosu açıklandı! Melih Mahmutoğlu...

Başantrenör Ufuk Sarıca, yoğun Euroleague fikstüründen dolayı milli takıma katılamayacağını bildiren Fenerbahçe Doğuşlu oyuncu Melih Mahmutoğlu'nu da kadroya çağırdı.

18.11.2017Basketbol
A Milli Erkek Basketbol Takımının kadrosu açıklandı

A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın kadrosu açıklandı

A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın kadrosu açıklandı

18.11.2017İstanbul
Süper Ligde pazar maçlarının muhtemel 11 ve sakat-cezalı raporu

Süper Lig'de pazar maçlarının muhtemel 11 ve sakat-cezalı raporu

Süper Lig'de pazar maçlarının muhtemel 11 ve sakat-cezalı raporu

18.11.2017İstanbul
DG Sivasspor F.Bahçeyi yenerse büyük ödül var

DG Sivasspor F.Bahçe'yi yenerse büyük ödül var!

Cuma akşamı İstanbul’a gelen Sivasspor takımı Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir ile yaptıkları sohbette ‘daire’ istedi. Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz ve Teknik Direktör Samet Aybaba’nın da katıldığı yemekte, ilk olarak söz alan Başkan Odyakmaz, “Takımımızın iyi gidişini sürdürmek istiyoruz. Bu güzel moral yemeği için teşekkür ederim” dedi. Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, futbolculara başarı dilemek adına onlarla sohbet etti. Bu sırada esprili bir sohbet gerçekleşti.Sivassporlu Galip Güzel, Demir’e “ Hamit bey desteğiniz bizi mutlu ediyor. Sizden takım arkadaşlarımla beraber ayrıca daire istiyoruz” diye takıldılar. Ardından Sivassporlu Galip Güzel de, takım arkadaşı Hakan Arslan’ı göstererek “ Özellikle bu arkadaşımız 3 gol attı. Başarı primi olarak daire istiyor” dedi.Oyuncuların bu talebi sonrasında herkes güldü. Hamit Demir ise Fenerbahçe maçını işaret edip “Siz Fenerbahçe maçını kazanın neler olur neler...Fenerbahçe’yi yenerseniz hafta içinde sunumları yaparız. Yüzde 200 kazanacaksınız. Göreceksiniz. Gerçekten sizlerle çok gurur duydum. Çok iyi bir takımsınız. Sahaya çıkın futbolcunuzu oynayın. Önemli olan yenip yenilmek değil. Rakip takımdan mücadelenizle alkış alabilmek. Eğer biz maç sonunda Fenerbahçe seyircisinden alkış alırsak başarmış okuruz. Fenerbahçe’yi yenersek çok sevineceğiz” dedi.Bu sırada Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz araya girip “Ara sıra mızıkçılık yapsınlar ama biraz. Futbolda lazım” diyerek herkesi güldürdü. Bu konuşmanın ardından Sivassporlu Galip Güzel arkadaşlarını “Evleri şimdi alamadık. Hay allah” diyerek arkadaşlarını güldürdü.

18.11.2017Spor
Fenerbahçe Kadıköyden çıkış arıyor

Fenerbahçe "Kadıköy'den çıkış" arıyor

Fenerbahçe "Kadıköy'den çıkış" arıyor

18.11.2017Merkez
Fenerbahçenin konuğu Sivasspor Pazar günü Kadıköyde...

Fenerbahçe'nin konuğu Sivasspor! Pazar günü Kadıköy'de...

Fenerbahçe, Süper Lig'in 12. haftasında yarın sahasında Demir Grup Sivasspor'la karşılaşacak.

18.11.2017Futbol
Sivasspor, F.Bahçeyi yenerse büyük ödül var

Sivasspor, F.Bahçe'yi yenerse büyük ödül var!

Pazar günü Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Sivasspor takımı, isim sponsorları Demir Grup’un Kalamış Develi de verdiği yemekte keyifli anlar yaşadı.

18.11.2017Futbol
Fenerbahçede yeni dönem Samandırada artık...

Fenerbahçe'de yeni dönem! Samandıra'da artık...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Samandıra Tesisleri'nde yeni bir uygulamayı yürürlüğe soktu.

18.11.2017Futbol
18 Kasım Cumartesi DHA Spor Gündemi

18 Kasım Cumartesi DHA Spor Gündemi

18 Kasım Cumartesi DHA Spor Gündemi

18.11.2017İstanbul
Ve Fenerbahçeden gidiyorlar Biletleri kesildi...

Ve Fenerbahçe'den gidiyorlar! Biletleri kesildi...

Ara transferde üç bölgeye takviye yapacak olan sarı lacivertliler, temaslarını sürdürürken, takımdan gönderilecek isimler de belirlendi.

18.11.2017Futbol
Kocaman bu kez şaşırtacak Fenerbahçe 11inde...

Kocaman bu kez şaşırtacak! Fenerbahçe 11'inde...

Sivaspor'u pazar akşamı Kadıköy'de ağırlayacak olan sarı lacivertlilerin ilk 11'inde hem diziliş hem de isim anlamında önemli sürprizler olacak.

18.11.2017Futbol
Şampiyon Moskovada CSKAyı devirdi

Şampiyon Moskova'da CSKA'yı devirdi!

Fenerbahçe Doğuş, THY Euroleague'in 8. haftasında normal süresi 83-83 eşitlikle biten mücadelenin uzatma bölümünde deplasmanda Rusya'nın CSKA Moskova ekibini 95-93 mağlup etti.Bu sonucun ardından Fenerbahçe Doğuş ligdeki 5. galibiyetini elde ederken, CSKA Moskova 2. kez mağlup oldu.CSKA Moskova, THY Euroleague'de evinde 14 maç sonra kaybetti. Rusya temsilcisi, son yenilgisini geçen yıl 23 Aralık'ta Moskova'da oynanan maçta yine sarı-lacivertli takıma karşı yaşamıştı.Öte yandan, sarı-lacivertliler, rakibi karşısında son 4 deplasman maçından da galibiyetle ayrıldı.Maçın en skorer oyuncusu Fenerbahçe Doğuş adına 31 sayı kaydeden Vesely oldu.

18.11.2017Spor
Ondan iyisi yok Tijana Boskovic...

Ondan iyisi yok! Tijana Boskovic...

Eczacıbaşı VitrA forması giyen Tijana Boskovic’e büyük onur! Boskovic, 2017 yılının “En İyi Kadın Voleybolcusu” ödülüne layık görüldü.

18.11.2017Voleybol
Medipol Başakşehir Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda

Medipol Başakşehir Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Medipol Başakşehir Galatasaray maçı bu akşam heyecan dolu anlara sahne olacak. Beşiktaş'ın sahasında Akhisar ile berabere kalmasının ardından bu karşılaşmanın önemi iki takım içinde arttı. Bu mücadele Galatasaray ile Medipol Başakşehir 19. karşılaşması olacak. Peki Medipol Başakşehir Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

18.11.2017Spor Arena
Barcelonadan F.Bahçeye müjde

Barcelona'dan F.Bahçe'ye müjde!

Barça, Fenerbahçe’nin talip olduğu Fransız sol beki, yollarını ayırmak istediği oyuncular listesine dahil etti. Kanarya, menajer Beck’le yeniden kontakt kurdu

18.11.2017Futbol
Fenerbahçeye bir kötü haber daha

Fenerbahçe'ye bir kötü haber daha!

Sıkıntılı günler geçiren ve çıkış arayan sarı lacivertlilerde bir sakatlık şoku daha yaşandı.

18.11.2017Futbol
Moskova şampiyon gördü F.Bahçe...

Moskova şampiyon gördü! F.Bahçe...

THY Avrupa Ligi 8'inci hafta karşılaşmasında son EuroLeague şampiyonu Fenerbahçe Doğuş, deplasmanda Rusya ekibi CSKA Moskova'yı uzatma sonucunda 95-93 mağlup etti.

17.11.2017Basketbol
Fenerbahçe Doğuş son topta kazandı

Fenerbahçe Doğuş son topta kazandı

Fenerbahçe Doğuş son topta kazandı

17.11.2017İstanbul
Sen neymişsin Lukac Rekor...

Sen neymişsin Lukac! Rekor...

Beşiktaş'a dün gece set çeken Akhisar kalecisi, harika bir performans sergiledi.

17.11.2017Futbol
DG Sivasspor Başkanı Otyakmaz: Hedefimiz ilk 10 içinde yer almak

DG Sivasspor Başkanı Otyakmaz: "Hedefimiz ilk 10 içinde yer almak"

DG Sivasspor Başkanı Otyakmaz: "Hedefimiz ilk 10 içinde yer almak"

17.11.2017İstanbul
Şampiyonlar Ligindeki rakiplerimiz belli oldu Temsilcilerimiz...

Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerimiz belli oldu! Temsilcilerimiz...

2018 CEV Şampiyonlar Ligi'nde, kadınlarda Fenerbahçe, Galatasaray ve VakıfBank'ın, erkeklerde ise yine Fenerbahçe, Halkbank ve Arkas'ın rakipleri belli oldu.

17.11.2017Voleybol
CEV Şampiyonlar Liginde temsilcilerimizin eşleşmeleri belli oldu

CEV Şampiyonlar Ligi'nde temsilcilerimizin eşleşmeleri belli oldu

CEV Şampiyonlar Ligi'nde temsilcilerimizin eşleşmeleri belli oldu

17.11.2017İstanbul

Güneş öyle bir şey yaptı ki! Beşiktaş'ta...

Hürriyet Gazetesi yazarı ve Spor Arena yorumcusu Uğur Meleke, Beşiktaş-Akhisar maçı öncesinde değerlendirmelerde bulundu...

17.11.2017Futbol
(Geniş haber) Antalyaspor Başkanı Öztürk: Antalya şehrinin ve Antalyasporun bağırsaklarını temizlemesi lazım

(Geniş haber) Antalyaspor Başkanı Öztürk: "Antalya şehrinin ve Antalyaspor'un bağırsaklarını temizlemesi lazım"

(Geniş haber) Antalyaspor Başkanı Öztürk: "Antalya şehrinin ve Antalyaspor'un bağırsaklarını temizlemesi lazım"

17.11.2017Antalya
Fenerbahçe, Demir Grup Sivasspora bileniyor

Fenerbahçe, Demir Grup Sivasspor'a bileniyor

Fenerbahçe, Demir Grup Sivasspor'a bileniyor

17.11.2017İstanbul
Demir Grup Sivasspor kafilesi İstanbula gitti

Demir Grup Sivasspor kafilesi İstanbul'a gitti

Demir Grup Sivasspor kafilesi İstanbul'a gitti

17.11.2017Sivas
Aziz Yıldırım - Aykut Kocaman zirvesi: Farkı...

Aziz Yıldırım - Aykut Kocaman zirvesi: Farkı...

Fenerbahçe'de merakla beklenen toplantılar gerçekleşti. Samandıra'ya giden başkan Aziz Yıldırım hem Aykut Kocaman ile hem de takımla toplantı yaptı. Aykut Kocaman da takımla ayrı bir görüşmede bulundu.

17.11.2017Futbol
Galatasaray aynı düzenle oynarsa Başakşehiri yenemez

Galatasaray aynı düzenle oynarsa Başakşehir'i yenemez

Futbol yorumcusu Uğur Meleke Optimum Avm MediaMarkt mağazasında M. Başakşehir - Fenerbahçe maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.Ödüllü soruyu cevaplamak için tıklayınız:

17.11.2017Uğur Meleke ile Futbol
Fenerbahçe idmanında ilginç olay

Fenerbahçe idmanında ilginç olay

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli futbolculara moral ziyaretinde bulundu.

17.11.2017Futbol
Fenerbahçe, Sivasa karşı pres sınavı verebilir

Fenerbahçe, Sivas'a karşı pres sınavı verebilir

Futbol yorumcusu Uğur Meleke Optimum Avm MediaMarkt mağazasında Fenerbahçe - DG Sivasspor maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.Ödüllü soruyu cevaplamak için tıklayınız:

17.11.2017Uğur Meleke ile Futbol

İşte F.Bahçe'nin yeni yıldızı! Sambacı...

Fenerbahçe transferde önemli isimlerle ilgilenmeye devam ediyor. Listenin başında ise yıldız bir isim var.

17.11.2017Futbol
Fenerbahçe Doğuş CSKA Moskova maçı bu akşam saat kaçta hangi kanalda canlı olarak yayınlanacak THY Avrupa Ligi

Fenerbahçe Doğuş CSKA Moskova maçı bu akşam saat kaçta hangi kanalda canlı olarak yayınlanacak? THY Avrupa Ligi

Fenerbahçe Doğuş CSKA Moskova maçı bu akşam oldukça heyecan seviyesi yüksek kritik bir karşılaşmayı futbolseverlerin ekranlarına taşıyacak. Euroleague'in son şampiyonu temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş bu akşam kendi sahasında CSKA Moskova ile karşı karşıya gelecek. Sarı-lacivertliler, geçen sezon ilk 8 haftada sadece bir yenilgi yaşamıştı. Sahasında ilk yenilgisini dün, son finalist Yunan temsilcisi Olympiakos karşısında alan Fenerbahçe Doğuş, Rusya'da tekrar çıkışa geçmek istiyor. Peki, Fenerbahçe Doğuş CSKA Moskova maçı bu akşam saat kaçta hangi kanalda canlı olarak yayınlanacak?

17.11.2017Spor Arena
İşte Topal-Kocaman krizinin perde arkası

İşte Topal-Kocaman krizinin perde arkası!

Fenerbahçe’de Aykut Kocaman ile Mehmet Topal arasındaki krizin perde arkasını Hürriyet araladı.

17.11.2017Futbol
Eskişehir Basket gözüne Fenerbahçe Doğuşu kestirdi

Eskişehir Basket gözüne Fenerbahçe Doğuş'u kestirdi!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde aldığı 5 galibiyet ve bir mağlubiyetle ikinci sırada bulunan Eskişehir Basket, 3 yıl sonra konuk edeceği Fenerbahçe Doğuş'u yenmek istiyor.

17.11.2017Basketbol
Sivasspor Kadıköye iddialı geliyor

Sivasspor Kadıköy'e iddialı geliyor!

Süper Lig takımlarından Demir Grup Sivasspor'un kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz, 12. haftada deplasmanda Fenerbahçe ile yapacakları maçın her iki takım açısından da zor geçeceğini söyledi.

17.11.2017Futbol
Osmanlıspor, Trabzonsporu gözüne kestirdi

Osmanlıspor, Trabzonspor'u gözüne kestirdi!

Osmanlıspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Süper Lig'de bu hafta sonu deplasmanda Trabzonspor ile yapacakları maçtan iyi bir sonuçla dönmeyi hedeflediklerini söyledi.

17.11.2017Futbol
Fellaini teklifi ortaya çıktı Beşiktaş...

Fellaini teklifi ortaya çıktı! Beşiktaş...

Beşiktaş, Fellaini için Vida taktiğini uygulayacak. Manchester United'a 2 milyon euro teklif edecek ve eğer kabul edilmezse 1.5 ay sonra doğan hakkını kullanarak oyuncuyla görüşecek, söz kesip sezon sonu bedava alacak.

17.11.2017Futbol
Chelsea’den Fenerbahçeye ‘Baba’ onay

Chelsea’den Fenerbahçe'ye ‘Baba’ onay!

Sol beke takviye yapmak isteyen Fenerbahçe’nin bu bölge için adaylarından biri Chelsea’li Rahman Baba’ydı.

17.11.2017Futbol
Eskişehirspor Dorukhanın fiyatını belirledi Fenerbahçe...

Eskişehirspor Dorukhan'ın fiyatını belirledi! Fenerbahçe...

Sarı-Lacivertliler, bir süredir Eskişehir’in genç oyuncusu Dorukhan Toköz’ü takip ediyordu.

17.11.2017Futbol
Fenerbahçeden Oğuzhana çılgın teklif Şimdi kazandığının...

Fenerbahçe'den Oğuzhan'a çılgın teklif! Şimdi kazandığının...

Fenerbahçe’nin sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Beşiktaşlı Oğuzhan için harekete geçmesi ortalığı karıştırdı. Sarı-Lacivertliler Van Persie'nin de menajeri olan Kees Vos'la temasa geçti. F.Bahçe'nin teklifi Vos'un başını döndürdü.

17.11.2017Futbol
Fenerbahçe-Kalamış Yat Limanı özelleştirilecek

Fenerbahçe-Kalamış Yat Limanı özelleştirilecek

Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait "Fenerbahçe-Kalamış Yat Limanı" 36 yıl süreyle işletme hakkının verilmesi yöntemiyle özelleştirilecek.

17.11.2017Ekonomi
Lider Galatasaray kritik sınava çıkıyor İki oyuncu...

Lider Galatasaray kritik sınava çıkıyor! İki oyuncu...

Süper Lig'de lider durumda bulunan Galatasaray, 12. hafta karşılaşmasında yarın Medipol Başakşehir ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.

17.11.2017Futbol
Potada zorlu haftanın programı belli oldu İşte fikstür...

Potada zorlu haftanın programı belli oldu! İşte fikstür...

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 7, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 6. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 9. hafta karşılaşmaları oynanacak.

17.11.2017Basketbol

Yazar Sonuçları

Güvenilir olmak sevilmekten daha büyük bir övgüdür

Fenerbahçe Doğuş çok zor bir haftayı daha geride bıraktı dün akşam.

18.11.2017

Budur!

Sizlere tavsiyemdir: Hayatınıza heyecan katmak istiyorsanız basketbol izleyin… Özellikle Fenerbahçe Doğuş’u izleyin… İnanın renk gelecek hayatınıza… Hanımlar özellikle size yazıyorum, lütfen basketbolu izleyin!

18.11.2017

EuroLeague’de 7. ve 8. Maçlar: Final-Four Provası

EuroLeague’in çift maçlı haftasında, Fenerbahçe Doğuş önce Olympiacos’la, hemen ardından CSKA Moskova ile oynadı. Final-Four provası gibi geçen haftayı 1 galibiyet-1 mağlubiyetle tamamladık. İki maçı da kaybetseydik, belki Game of Thrones dizisinin en niş bölümü “Red Wedding”’i yaşayacaktık ama bu sefer orkestradan gelen bozuk harmoniyi duyabildik.

17.11.2017