« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe Bağdat Caddesi'ne çıkarma yaptı

Bağdat Caddesi’ne çıkarma yapan Başkan Aziz Yıldırım, futbolculardan Volkan, Diego, Josef, Meireles, Mehmet Topuz, Fabiano ve beraberindekiler, Suadiye’ye kadar dükkan ve mağazaları tek tek dolaştı. Fenerbahçe kafilesi halkla bir araya gelip sarı lacivertli kulübün projeleri için destek istedi.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe, Yandex ve Hedef 1 Milyon Üye kampanyası tanıtımı Bağdat Caddesi’nde daha önce eşi benzeri görülmemiş bir şekilde yapıldı...

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yöneticiler Önder Fırat, Tahir Sarıoğlu, Hakan Dinçay ve futbolculardan Volkan, Diego, Josef, Meireles, Mehmet Topuz, Fabiano ile kadın basketbolcu ve voleybolcular Bağdat Caddesi’nden, Suadiye’ye kadar yürüyüp tek tek mağazaları gezip, halkla bir araya geldi.

Fenerbahçe kafilesi gezi boyunca Yandex ve 1 milyon üye projelerini halka anlattı. İşyerlerini ziyaret eden Yıldırım ve beraberindekiler broşür dağıtı. Ortaya da samimi diyaloglar çıktı...

Fenerbahçe Bağdat Caddesine çıkarma yaptı

BANKADA 7 YENİ ÜYE
Başkan Aziz Yıldırım girdiği mağazalarda ve dükkanlarda Fenerbahçe Yandex arama motoru kullanılıyor mu diye kontrol etti. Kullanmayanların bilgisayarlarına kendi arama motorlarını yüklettirirken, esprili konuşmalar da yaşandı.

Gezi sırasındaki en ilginç diyaloglardan biri de Yıldırım'ın bir bankaya girmesiyle yaşandı...

A.Y: Kapatın burayı işlem yapacağım.
- Memur: Başkanım sizin hesabınıza girelim.
A.Y: Benim hesapta para yok
- Banka memurları: Biz üye olmak istiyoruz başkanım.
A.Y: Sadece Fenerbahçe taraftarları üye olabilir, diğer kulüp taraftarlrını istemiyoruz. (Bankanın yedi çalışanı o an üye yapıldı)

Fenerbahçe Bağdat Caddesine çıkarma yaptı

BROŞÜR DAĞITTILAR

Sarı lacivertli futbolcular ise gezi sırasında tanıtım broşürlerini vatandaşlara elden verdi.

Başkan Aziz Yıldırım ise her mekana girişte ilk gördüğü kişiye, “Fenerbahçe Yandex kullanıyor musun?” diye sordu.

Bir cafede genç bir kız, "Aziz bey ben Galatasaraylıyım. Sevgilim nedeniyle Fenerbahçeli olucaktım ama beni terk etti. Hala, Galatasaraylıyım" dedi. Yıldırım, “Sana hemen Fenerbahçeli birini bulalım. Talip olan var mı?” cevabını verdi.

Fenerbahçe Bağdat Caddesine çıkarma yaptı

AYAKÜSTÜ ÜYE YAPTI
Yürüyüş sırasında bir Fenerbahçeli kadın Yıldırım’a, “Sizi görmek bir şeref başkanım” dedi. Aziz Yıldırım'ın "Fenerbahçe Yandex’e giriyor musun?" sorusu üzerine ise kadın “Eşimi üye yapın” yanıtını verdi. Bu yanıt üzerine Başkan Aziz Yıldırım hemen evrakları istedi ve üye işlemi gerçekleştirildi.

Bağdat Caddesi'ndeki yürüyüşün en ilginç anlarından biri de yine Başkan Yıldırım ile bir taraftar arasında yaşandı. Bir taraftar Başkan Yıldırım ile resim çektirmek istedi. Cep telefonunu çıkardığı an Yıldırım, “Yandex’i indir, yanıma öyle gel resim çektirelim” cevabını verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz