GeriSpor Süper Lig'de ara transfer sezonu ne zaman bitecek?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Süper Lig'de ara transfer sezonu ne zaman bitecek?

Süper Lig'de ara transfer sezonu ne zaman bitecek?

Süper Lig'de heyecan Kaldığı yerden devam ediyor. 2019-2020 sezonunda ikinci yarının başlamasının ardından gözler bu kez transfer döneminde perdenin ne zaman kapanacağına çevrildi. TFF'nin belirlediği son tarihi merak eden futbolcular, konuya dair ayrıntıları internette araştırıyor. Peki, ara transfer sezonu ne zaman bitecek?

Futbol kulüplerinin kadrolarına takviye için çalışmaları aralıksız devam ederken taraftarlar da transfer sezonunun biteceği tarihe odaklandı. Gözler şimdi ara transfer döneminin biteceği tarihte. İşte, konuya dair merak edilen ayrıntılar...

"Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 4 Ocak 2020 tarihinde başlayıp, 31 Ocak'ta bitecek.

A Takım Listesi en fazla 28 futbolcudan oluşacak. A Takım listesinde Türkiye A Milli Futbol Takımında oynama uygunluğuna sahip olmayan en fazla 10 futbolcu yer alabilecek.

A Takım Listesinde yer alacak en az 15 futbolcunun, Türkiye A Milli Futbol Takımında oynama uygunluğuna sahip futbolcu olması zorunlu olacak.

Kulüpler A Takım Listesinde en fazla 3 kaleci bulundurabilecek.

False