Son dakika: İstiklal Caddesi’ndeki patlama nedeniyle Beşiktaş - Antalyaspor maçı ileri bir tarihe ertelendi

Güncelleme Tarihi:

Son dakika: İstiklal Caddesi’ndeki patlama nedeniyle Beşiktaş - Antalyaspor maçı ileri bir tarihe ertelendi
Oluşturulma Tarihi: Kasım 13, 2022 18:26

Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında oynanacak olan Beşiktaş - Antalyaspor karşılaşması, Taksim'de meydana gelen patlama nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Haberin Devamı

Vodafone Park'ta oynanacak olan Beşiktaş - Antalyaspor müsabakası, Taksim'de meydana gelen patlama nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

İşte TFF'nin açıklaması;

İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlama sonrasında TFF Yönetim Kurulu yaptığı değerlendirme sonucunda, Vodafone Park'ta bu akşam saat 20.00'de oynanması gereken Beşiktaş - Fraport TAV Antalyaspor karşılaşmasını ileri bir tarihe ertelemiştir.

Milletimizi büyük bir üzüntüye boğan bu acı olay sonrasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

BEŞİKTAŞ STADA GELDİ VE TESİSLERE GERİ DÖNDÜ

Beşiktaş kararın alınmasından birkaç dakika sonra stada ulaştı ve ardından kafile otobüsten inmeden tesislere geri döndü. Beşiktaş kafilesini taşıyan otobüsün hemen ardından hakemleri taşıyan araç da stadyuma geldi.

Haberin Devamı

Son dakika: İstiklal Caddesi’ndeki patlama nedeniyle Beşiktaş - Antalyaspor maçı ileri bir tarihe ertelendi

TARAFTARLAR GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE STAT DIŞINA ÇIKARILDI

Ertelenme kararının açıklanmasının ardından stat amirlerinden güvenliklere talimat verildi ve stat boşaltıldı. Görevli polis memurları ve güvenlik görevlileri stadyumda bulunan taraftarları hızlı ve güvenli bir şekilde stat dışına çıkardı.

BEŞİKTAŞ'TAN AÇIKLAMA

Futbol A Takımımızla Fraport TAV Antalyaspor arasında bugün saat 20.00’de Vodafone Park’ta oynanması planlanan Spor Toto Süper Lig 14. hafta müsabakası, İstanbul Beyoğlu’nda yaşanan hain saldırı nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Yapılan saldırıyı şiddetle lanetliyor, saldırıdan medet umanların hain amaçlarına asla ulaşamayacaklarına olan inancımızı yineliyoruz. Ulusumuzun birlik ve beraberliğini bozacak hiçbir güç yoktur.

Saldırıda yaşamını kaybedenlere bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı, yaralananlara acil şifalar dileriz.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!