Sivasspor, F.Bahçe'yi yenerse büyük ödül var!

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Kasım 18, 2017 11:58

Pazar günü Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Sivasspor takımı, isim sponsorları Demir Grup’un Kalamış Develi de verdiği yemekte keyifli anlar yaşadı.

Haberin Devamı

Cuma akşamı İstanbul’a gelen Sivasspor takımı Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir ile yaptıkları sohbette ‘daire’ istedi. Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz ve Teknik Direktör Samet Aybaba’nın da katıldığı yemekte, ilk olarak söz alan Başkan Odyakmaz, “Takımımızın iyi gidişini sürdürmek istiyoruz. Bu güzel moral yemeği için teşekkür ederim” dedi. Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, futbolculara başarı dilemek adına onlarla sohbet etti. Bu sırada esprili bir sohbet gerçekleşti.

Sivassporlu Galip Güzel, Demir’e “ Hamit bey desteğiniz bizi mutlu ediyor. Sizden takım arkadaşlarımla beraber ayrıca daire istiyoruz” diye takıldılar. Ardından Sivassporlu Galip Güzel de, takım arkadaşı Hakan Arslan’ı göstererek “ Özellikle bu arkadaşımız 3 gol attı. Başarı primi olarak daire istiyor” dedi.

Haberin Devamı

Oyuncuların bu talebi sonrasında herkes güldü. Hamit Demir ise Fenerbahçe maçını işaret edip “Siz Fenerbahçe maçını kazanın neler olur neler...Fenerbahçe’yi yenerseniz hafta içinde sunumları yaparız. Yüzde 200 kazanacaksınız. Göreceksiniz. Gerçekten sizlerle çok gurur duydum. Çok iyi bir takımsınız. Sahaya çıkın futbolcunuzu oynayın. Önemli olan yenip yenilmek değil. Rakip takımdan mücadelenizle alkış alabilmek. Eğer biz maç sonunda Fenerbahçe seyircisinden alkış alırsak başarmış okuruz. Fenerbahçe’yi yenersek çok sevineceğiz” dedi.

Bu sırada Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz araya girip “Ara sıra mızıkçılık yapsınlar ama biraz. Futbolda lazım” diyerek herkesi güldürdü. Bu konuşmanın ardından Sivassporlu Galip Güzel arkadaşlarını “Evleri şimdi alamadık. Hay allah” diyerek arkadaşlarını güldürdü.

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba da, Kalamış Develi Restaurant’ta verilen yemeğe katılırken Fenerbahçe maçına yönelik açıklamalarda bulundu. Samet Aybab, “ Rakipten başlarsak her biri birbirinden kıymetli çok kaliteli futbolcuları var. Sakatları var, cezalı oyuncuları var. Ama bunun dışında da çok yetenekli oyuncuları var. Skorlara bağlı olarak Fenerbahçe sorunlu gösteriliyorsa da ben bu maçta daha fazla direnç ortaya koyacaklarını düşünüyorum. 4-5 haftadır iyi bir çizgi yakaladık. Bizde oyuncularımızı bu yönde motive ettik. Hem çok iştahlılar hem de istiyorlar. Biz kendi işimize bakalım. Fenerbahçe ile ciddi bir maç oynayacağız. Oyuncularımızda bizde inanıyoruz. Sahaya kendi futbolumuzu yansıtırsak puan yada puanlarla dönebiliriz.

BAKMADAN GEÇME!