GeriFutbol Misli.com 3. Lig'de hafta içi mesaisi
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Misli.com 3. Lig'de hafta içi mesaisi

Misli.com 3. Lig'de hafta içi mesaisi

Misli.com 3. Lig 4. Grup'ta 30. hafta maçları yarın, 1. Grup'ta 26. hafta, 2. ve 3. gruplarda 30. hafta müsabakaları ise 8 Nisan Perşembe günü yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle:

- 4. Grup

Yarın:
13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Muğlaspor (Siirt Atatürk)
15.00 Bursa Yıldırımspor-Bergama Belediyespor (Minareli Çavuş)
15.00 Silivrispor-Kozanspor (Silivri)
15.00 Bayrampaşa-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.00 Düzcespor-1954 Kelkit Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)
15.00 52 Orduspor-Sultanbeyli Belediyespor (19 Eylül)
15.00 Alanya Kestelspor-68 Aksaray Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik)
15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Modafen (Şanlıurfa GAP)

- 1. Grup

8 Nisan Perşembe
13.30 Arnavutköy Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Bolluca)
15.00 Belediye Derincespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Belediye Derincespor)
15.00 Manisaspor-Çankaya (Manisa 19 Mayıs)
15.00 Payasspor-Ofspor (Payas İlçe)
15.00 Diyarbekirspor-Antalya Kemerspor (Diyarbakır)
15.00 1877 Alemdağspor-Kızılcabölükspor (Alemdağ)
15.00 Bucaspor 1928-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yeni Buca)
15.00 Artvin Hopaspor-Nevşehir Belediyespor (Hopa İlçe)

- 2. Grup

8 Nisan Perşembe:
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tokatspor (Tepecik Şenol Güneş)
15.00 Yozgatspor 1959-Nazilli Belediyespor (Sorgun İlçe)
15.00 Fethiyespor-Belediye Kütahyaspor (Fethiye İlçe)
15.00 Yomraspor-Halide Edip Adıvarspor (Yomra İlçe)
15.00 Tekirdağspor-Atlas Maden Çengelköyspor (Namık Kemal)
15.00 Ceyhanspor-İskenderun (Ceyhan İlçe)
15.00 Kahta 02-Mardin Fosfatspor (Kahta İlçe)
15.00 Karaman Belediyespor-Ağrı 1970 (Kemal Kaynaş)

- 3. Grup

8 Nisan Perşembe:
15.00 Şile Yıldızspor-Somaspor (Şile)
15.00 Esenler Erokspor-Yalovaspor (Esenler Erokspor)
15.00 İçel İdmanyurdu-Karşıyaka (Mersin)
15.00 Altındağspor-Çarşambaspor (Çubuk İlçe)
15.00 Osmaniyespor-Arhavispor (7 Ocak)
15.00 Erbaaspor-Çatalcaspor (Erbaa İlçe)
15.00 Isparta 32-Cizrespor (Isparta Atatürk)
15.00 Gölcükspor-Elazığ Karakoçan (Gölcük Şehir)

 

Misli.com 3. Ligde hafta içi mesaisi

10.000 TL'ye varan "Hoş geldin bonusu" sadece Misli.com'da! Hemen üye ol...

False