Mesut Özil'den Endonezya'da fabrika ziyareti

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Mayıs 26, 2022 12:13

Fenerbahçe’nin dünyaca ünlü yıldızı Mesut Özil, M10 ürünlerinin Endonezya’da imal edildiği fabrikaya ziyarette bulundu.

Haberin Devamı

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü futbolcusu Mesut Özil, Endonezya'ya ziyarette bulundu.

Başkent Jakarta'da M10 markasının ürünlerinin imal edildiği fabrikayı gezen Özil burada işçilerle sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi.

Mesut Özil ayrıca Endonezya Spor ve Turizm Bakanı'yla da görüşmeler gerçekleştirirken, dünyaca ünlü yıldız futbolcunun sosyal medyada çok sayıda Endonezyalı takipçisi bulunuyor.

Mesut Özilden Endonezyada fabrika ziyareti

100 MİLYON DOLARLIK ANLAŞMA

Fenerbahçe’de kadro dışı kalan Mesut Özil’in M10 markası, Endonezya'da 100 milyon dolarlık ticari ve sponsorluk anlaşmaları imzaladı.

Aralarında "Concave Southeast Asia" gibi şirketlerin de bulunduğu anlaşmaya bir çok Endonezyalı şirket de katıldı. Mesut Özil'in sahibi olduğu 39 Steps Coffee markası da franchise anlaşmasına imza attı.

Haberin Devamı

Endonezya’ya giden yıldız futbolcu, ülkenin Turizm ve Yaratıcı Ekonomi Bakanı Sandiaga Uno tarafından makamında ağırlandı. Tecrübeli futbolcu bugün de Endonezya Spor Bakanı Zainudin Amali ile bir araya gelecek.

Cuma günü ise Endonezya Cumhurbaşkanı Joko Widodo ile birlikte cuma namazına gitmesi bekleniyor.

Türkiye ile Endonezya’nın ikili ilişkilerinde köprü olması beklenen Mesut Özil'in en büyük hayran kitlesinin Endonezya'da olduğu öğrenildi.

ALİ KOÇ, "TİCARİ İŞLERİ BIRAKSIN FENERBAHÇE'YE ODAKLNASIN" DEMİŞTİ...

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Televizyonu ekranlarından canlı yayında Mesut Özil'le ilgili şunlar söylemişti:

"Evet Mesut Özil haklı olarak daha sık oynamak istiyor. Hocamız Mesut'un neler yapabileceğini biliyor. Vitor Pereira'nın Mesut'a karşı bir ön yargısı yok. Mesut, aşık olduğu ülkesine döndü. Dünyayı kendisine ispat etmek istiyor. Mesut'u burada herkes çok seviyor. Mesut'un iyi olmasını şampiyonluk kadar istiyorum. Artık işine odaklanması lazım. Ticari işleri bir kenara koyup, Fenerbahçe için yapacaklarına konsantre olmalı. Hepimiz Mesut'un neler yapabileceğini biliyoruz. Hocamızın Mesut'a karşı ön yargısı yok. Onun da ticari işleri bir kenara koyup işine odaklanması gerekiyor."

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!