Galatasaray yöneticisi Nihat Kırmızı: Fenerbahçe derbisinde yabancı hakem olacağını düşünmüyorum

Güncelleme Tarihi:

Galatasaray yöneticisi Nihat Kırmızı: Fenerbahçe derbisinde yabancı hakem olacağını düşünmüyorum
Oluşturulma Tarihi: Nisan 25, 2024 07:00

Galatasaray Sportif A.Ş. Yöneticisi Nihat Kırmızı, Fenerbahçe'nin Sivasspor deplasmanında puan kaybetmesi ve Galatasaray'ın şampiyonluk yarışında avantaj yakalamasıyla ilgili olarak "Büyük bir avantaj elde etmemize rağmen henüz biten bir şey yok" dedi.

Haberin Devamı

D-Smart’ta ekranlara gelen ‘Haftanın Konuğu’ programında açıklamalarda bulunan Kırmızı; "Galatasaray son düzlüklere psikolojik olarak daha iyi hazırlanabiliyor. Bu psikolojiyi yönetmek kolay değil ama biz bunlara alışkın bir kulübüz. Konsantrasyonu bozmadan önümüze bakıyoruz. Adana Demirspor’u yenerek yolumuza devam etmek istiyoruz. Fenerbahçe maçına kadar puan farkını korumak istiyoruz” diye konuştu.

"DERBİDE YABANCI HAKEM OLMAZ"

Kırmızı; “2-3 haftadır yabancı VAR hakemlerinin gelmesiyle de hakem tartışmaları biraz azaldı. Türk hakemlerini destekliyorum. Eğer katkı sağlayacaksa yabancı hakeme karşı değilim” derken “Yabancı hakem getirilme durumuna geldiğimize göre eksikliğimiz ortaya çıkıyor. Fenerbahçe derbisinde orta hakemin yabancı olacağını düşünmüyorum ama adil olduğu sürece bizim için kimin yönettiğinin önemi yok” ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!