GeriFutbol Beşiktaşlı futbolcular karantina yurdundan ayrıldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beşiktaşlı futbolcular karantina yurdundan ayrıldı

Beşiktaşlı futbolcular karantina yurdundan ayrıldı
Abone Olgoogle-news

Beşiktaşlı futbolcular Kevin Prince Boateng, Jeremain Lens, Adem Ljajic, Victor Ruiz ve Kevin N’Koudou, yurt dışı dönüşünde 14 gün kaldıkları karantina yurdundan dün gece ayrıldı. Ayrıca Gençlerbirliği forması giyen Nadir Çiftçi ve Yasin Pehlivan da Güngörendeki karantina yurdundan çıktı.

Koronavirüs sebebiyle Süper Lige ara verilmesinin ardından futbolcular kulüplerinden izin alarak ülkelerine gitmişti. Takımların antrenmanlara başlamasının ardından Türkiyeye dönüş yapan Beşiktaşlı Boateng, Lens, Ljajic, Ruiz ve N’Koudou; Gençlerbirliğinde forma giyen Nadir Çiftçi ve Yasin Pehlivan ile Altaylı Kappelin 14 günlük karantina süreleri doldu. Oyuncular 18 Mayıs itibarıyla sürelerinin dolmasının ardından dün gece saat 00.00dan sonra Güngörende bulunan Fatih Sultan Mehmet Öğrenci Yurdundan ayrıldı.NADİR ÇİFTÇİ VE YASİN PEHLİVAN ANKARAYA GİTTİ

Gençlerbirliği forması giyen Nadir Çiftçi ve Yasin Pehlivan da yurttan ayrılarak Ankaraya gitti. İki futbolcu, öğle saatlerinde bir kez daha Kovid-19 testine girdi. Nadir ve Yasin çıkan sonuçlara göre ya karantinaya alınacak ya da takımla birlikte çalışmalarda yer alacak.

Beşiktaşlı futbolcular karantina yurdundan ayrıldı

Misli.com'da Bundesliga keyfi CANLI BAHİS ve CANLI YAYINLA başladı!

False