Galatasaray'da Dursun Özbek, derbi sonrası çıkan olayların ardından Ali Koç'a seslendi: 'Yüreğin yetiyorsa gel buradayım'

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Mayıs 20, 2024 00:12

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe'ye 1-0 mağlup oldukları maçın ardından konuştu. Özbek, derbiden sonra çıkan olaylar sebebiyle Ali Koç'a seslendi.

Haberin Devamı

Süper Lig'in 37. haftasında Fenerbahçe'ye 1-0 mağlup olan Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

İşte Dursun Özbek'in sözleri;

Ali Koç'un yaptıkları, 40-50 kişiyle buraya gelip burada çalışanları darp etmesi, ağza alınmayacak galiz küfürlerle şey yapması kabul edilebilir değil.

İNSANLARI TARTAKLAMA HADDİNİ KİMDEN ALIYORSUN?

Sözde polis koruması altındayız. Maç başladığından bitene kadar bu seyirci dağılana kadar polis koruması altındayız. Bir defa Ali Koç bu cesareti nereden buluyor. Lig başladığından beri hakemleri tartaklayın, tokatlayın. İzmir'de şey yapın peşine düşün hakemlerin diyen bu zat, maç bittikten... İnsanlar dağılmış. Burada sadece 2 görevli kalmış. Belli bir güruhla gelmiş. Maç da yok. Maçta yok Ali Koç. Gelip buraya insanları tartaklama haddini kimden alıyorsun. Kim destekliyor seni!

Haberin Devamı

Devlete sesleniyorum, İçişleri Bakanı'na, Emniyet Müdürü'ne sesleniyorum. Polisler nerede? Bizim adamları tutmak suretiyle Ali Bey'in sahaya çıkmasındaki maksat ne. Bu provokasyon niye! Neticede bir maç oynadık. Ne şampiyonluk maçı? Bizim için şampiyonluk maçı! Ali Bey bak, haber aldım geldim. Bu vandalizmin Türk futbolu açısından kabul edilebilir tarafı yok.

YÜREĞİN YETİYORSA GEL BURADAYIM

Ben geldim. Ali Koç yüreğin yetiyorsa gel buradayım. Şu kadar cesaretin varsa gel buradayım, şu kadar delikanlılığın varsa gel. Buradayım.

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!