GeriTelevizyon Zalim İstanbul 29. bölüm fragmanı yayınlandı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zalim İstanbul 29. bölüm fragmanı yayınlandı!

Zalim İstanbul 29. bölüm fragmanı yayınlandı!
Abone Olgoogle-news

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Simay Barlas ve Ozan Dolunay'ın rol aldığı Zalim İstanbul'un 29. bölümünden ilk fragman diziseverlerle paylaşıldı. Gelecek hafta pazartesi günü ekranlara gelecek dizinin fragmanı diziseverlerce sorgulanıyor. İşte, Zalim İstanbul 29. bölüm fragmanı...

Zalim İstanbul'un gelecek haftaki 29. bölümünde Cenk ve Nedim'in kardeş olduğu ortaya çıkacak. Öte yandan tüm gemileri yakan Nedim, Agah'ın karşısına geçip beklenen konuşmayı yapacak. İşte, Zalim İstanbul'un 29. bölümüne ilişkin ayrıntılar...

Zalim İstanbul'un 3 Şubat'ta yayınlanacak bölümünde;

Tüm gemileri yakan Nedim, Agah'ın karşısına geçip beklenen konuşmayı yapar. Artık onun yanında değil, karşısında olduğunu söyler. Karaçay Köşkü için sıkıntılı zamanlar devam etmektedir. Cenk'in Nedim'e karşı gittikçe yükselen öfkesi etrafındakileri de kasıp kavurur.

Ancak ortaya çıkacak olan gerçek Cenk ve Nedim dahil herkesin hayatını onarılamaz bir şekilde değiştirecektir. Cenk ve Nedim'in kardeş olduğu yapılan DNA testinde ortaya çıkar. Gerçeği öğrenmek zorunda kalan Cemre ne yapacağını şaşırır. Üzerindeki bu yük artık ona ağır gelmektedir. Çareyi annesi Seher'e sığınmakta bulur.

Cenk bir hışımla şirkete gider ve Nedim'in karşısına geçerek babasının emeklerini bu şekilde hiçe sayamayacağını, bu duruma engel olacağını söyler. Gırtlak gırtlağa gelen iki kardeşin kavgasına daha fazla dayanamayan Cemre, gerçekleri ulu orta açıklayıverir. Kardeş olduklarının öğrenen Cenk ve Nedim şoke olur. Ortaya çıkan bu gerçek Karaçaylar için yeni bir dönemin başlangıcıdır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle