Survivor Turabi ve Adem kavgası ünlüler takımında etkisini sürdürüyor

Güncelleme Tarihi:

Survivor Turabi ve Adem kavgası ünlüler takımında etkisini sürdürüyor
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 28, 2018 09:10

Survivor'da pazar akşamı eleme heyecanı yaşanırken, Turabi ve Adem arasındaki gerilim tırmandı. Turabi ve Adem dün dokunulmazlık oyununda birbirlerine girmiş iki ismi Acun Ilıcalı araya girerek ayırmıştı. Yayınlanan fragmanda ise iki ismin arasındaki gerginliğin devam ettiğini, hatta tansiyonun bir kat daha arttığını gösteriyor.. İşte yaşanacakların yayınlandığı fragman

Haberin Devamı

Heyecanın hız kesmeden devam ettiği Survivor 2018'de dün akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı vardı. Dün yapılan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazanmıştı. Bugün oynanan zorlu oyunun ardından ise ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takımın kazandığı belli oldu. Peki, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Ada konseyinde eleme adayları kimler oldu?

Haberin Devamı

Finale oldukça kısa bir zaman kalan Survivor’da dokunulmazlık oyunu dün akşam yine kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Survivor'da dün akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda kazanan takım, oldukça zorlu ve yorucu bir parkurda yarışan yarışmacılarının nefes kesen mücadelesinin ardından belli oldu. 

Dün akşam yaşananların ardından yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi stresli yarışmanın ardından yeni bölüm fragmanında da Adem ve Turabi'nin yine sert bir şekilde kavga ettikleri gözüküyor. Peki Survivor'ın bu akşamki bölümünde neler yaşanacak?

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2018 dün akşam 82. bölümüyle ekranlara geldi. 27 Mayıs akşamı, ünlüler ve gönüllüler takımından oyuncular ikinci dokunulmazlık oyununu kazanmak için tüm güçleriyle adeta savaştı. Oldukça gerilimli ve sert dakikaların yaşandığı ikinci dokunulmazlık oyununun galibi 10-9'luk sonuçla Gönüllüler takımı oldu. Bu sonucun ardından Ünlüler takımı önce bireysel dokunulmazlık oyunu ile kendi içinde yarıştı ve ardından eleme adaylarını belirlemek için ada konseyi yaptı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybeden Ünlüler takımı, bu kez kendi arasında bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Kıran kırana geçen zorlu mücadele sonrası kazanan isim Adem Kılıççı oldu. Bu sonucun ardından Adem ada konseyinde istediği bir kişiyi eleme potasına çıkarma hakkı kazandı.

Haberin Devamı

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Ada konseyinde yapılan oylama sonucu Mustafa en çok oyu olarak takım arkadaşları tarafından eleme potasına gönderildi. İkinci eleme adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem tarafından belirlendi. Adem ikinci eleme adayı olarak Turabi'nin ismini söyledi.

Böylelikle pazartesi akşamı Yağmur Banda, Hakan Hatipoğlu, Mustafa Kemal Kurt ve Turabi Çamkıran'dan biri, yapılan halk oylaması sonucu adaya veda edecek.

DÜN AKŞAM BAŞKA NELER YAŞANDI?

Gecenin en dikkat çeken gelişmesi dünyaca ünlü şarkıcı Inna’nın,  Survivor’da Türkçe şarkı söylemesi oldu. Romanyalı dünya yıldızı, Ajda Pekkan’ın sevilen şarkısı Yaz yaz yaz’ı Türkçe olarak seslendirdi. Inna ayrıca Gönüllüler takımı ile birlikte yemek yedi ve sevilen şarkılarını söyledi.

 

Haberin Devamı

Dokunulmazlık oyununda mücadele eden Murat Ceylan boynunu parkura vurunca Dr. Metin Kuş başarılı yarışmaya müdahale etti. Hakan Hatipoğlu dokunulmazlık oyununda sakatlık geçiren Murat Ceylan'ın parkura çıkmasını isteyince ikili arasında sinirler gerildi.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!