Survivor’da yeni iddia! Acun Ilıcalı büyük ödülü açıkladı

Güncelleme Tarihi:

Survivor’da yeni iddia Acun Ilıcalı büyük ödülü açıkladı
Oluşturulma Tarihi: Nisan 25, 2020 16:23

TV8'de yayınlanan 'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler' yarışmasında; Acun Ilıcalı, Nisa Bölükbaşı ve Evrim Keklik'in sözleri üzerine yeniden voleybol maçı iddiasına girdi. Rakibe meydan okuyan ünlü yapımcı, merak edilen büyük ödülü de açıkladı.

Haberin Devamı

'Survivor 2020'de geçtiğimiz günlerde Acun Medya ile yarışmacılardan oluşan voleybol maçını, Ilıcalı’nın da mücadele ettiği takım farklı skorla kazanmıştı. Acun’un takımında yarışmacılardan Nisa da yer almıştı.

Yarışmanın 56'ıncı bölümünde oynanan erzak ödülü öncesi konu voleybol maçına gelince, Acun Ilıcalı yarışmacılarla yeniden iddiaya girdi.

Eski voleybolcu olan Nisa Bölükbaşı'nın, “Biz Evrim ile aynı takımda size karşı oynasaydım farklı bir şeyler olurdu” sözleri üzerine Ilıcalı, yeni maç teklifinde bulundu.

Yine eski voleybolcu olan Evrim, takımını açıklayarak, "Sinirden uyuyamadım. Voleybolda kaybetmeyi sevmiyorum. Şanssızlık oldu. Nisa, ben ve Sercan’dan oluşsun takımımız. Yedek olarak da Barış’ın olmasını istiyorum” dedi.

Evrim’in teklifini kabul eden Acun, “Bu üçlünün hiç şansı yok" dedi.

Haberin Devamı

"Ben de takımıma prodüksiyondan voleybol oynamayı bilen bir kız arkadaşımızı alacağım. Topa vurabilsin yeter. Ama bu üçlünün bize karşı hiçbir şansı yok. Çok iyi oldu, bu beni mutlu etti."

ACUN ÖDÜLÜ İKİ KATINA ÇIKARDI
Ünlü yapımcı, "Bizi tutanlar eğer kazanırsak aynı ödülü alacaklar. Siz kazanırsanız sizi destekleyenler ise iki katı ödül alacak. İki defa yemek yiyecekler ayrı günlerde” sözleriyle ödülü açıkladı.

"BİR HATAYDI"
İddia sonrası Acun Ilıcalı'nın görüşlerini sorduğu Cemal Can Canseven'in, "Tabii ki sizi tutacağım. Bir hataydı. Zaten ben o ekibin içinde neden vardım bunu sorgulayıp durdum" açıklaması dikkat çekti.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!