GeriTelevizyon Survivor yarışmasında dün akşam kim elendi? SMS oylarında sürpriz sonuç!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor yarışmasında dün akşam kim elendi? SMS oylarında sürpriz sonuç!

Survivor yarışmasında dün akşam kim elendi? SMS oylarında sürpriz sonuç!
Abone Olgoogle-news

Survivor'da dün akşam nefes kesen bir yarışmanın ardından eleme heyecanı yaşandı. Ada konseyi toplandı ve Acun Ilıcalı en düşük SMS oyunu alan yarışmacıyı açıkladı. Survivor yarışmasına sonradan dahil olan isim elendi. Peki Survivor 2017'de dün akşam kim elendi? İşte Survivor'da dün akşam yaşananlar ve elenen yarışmacı

Survivor'da dün akşam kimin elendiği sorusu sevilen programın takipçileri tarafından oldukça merak konusu oldu. Survivor'da dün akşam nefes kesen bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı dün akşam iletişim oyunu için mücadele ettiler. İki takımda ödülü duydukları an adeta buz kesti. Ailelerini görecek olan iki takım adeta kıyasıya mücadele ettiler. Ödül oyununun ardından eleme konseyi yaşandı. Ünlüler takımından Sabriye ve Fatih, gönüllüler takımında ise Erdi ve Sadin potada yer aldı. Peki, survivor'da dün akşam adaya kim veda etti? İşte detaylar.

Survivor'da kim elendi?

Survivor 2017'de eleme adayı olan isimler belli olmuştu. Survivor 2017'de ilk eleme oyununun kaybeden taraf Ünlüler oldu. Ünlüler Takımı çıktıkları konseyde eleme adayı olarak Fatih ve Sabriye'yi seçti. İkinci dokunulmazlık oyununu ise kaybeden Gönüllüler oldu. Gönüllüler Takımı ise eleme adayı olarak Sadin ve Erdi'yi eleme potasına soktu. 4 ismin eleme potasına girdiği Survivor 2017'de eleme dün akşam konseyde gerçekleşti. Adaylar arasında en az SMS oyu alan isim yarışmaya veda etti. Survivor 2017'de adaya en az oyu alarak veda eden isim Sadin Bakır oldu.

İletişim oyununu kim kazandı?

İletişim oyunu dün akşam survivor'da nefes kesen bir mücadeleyi ekranlara taşıdı. Survivor'da dün akşam gerçekleşen iletişim oyununda ünlüler ve gönüllüler takımı ailelerini görebilmek için kıyasıya yarıştılar. İki takımda ödülü duyunca gözyaşlarına boğuldu. İki takımda ödülü kazanmak için adeta bilenmişti. Gönüllüler takımı oyunun ilk turunda çok rahat bir şekilde kazanarak durumu 1-0'a getirdi. İkinci turda ise gönüllüler takımı oyuna iyice ağırlığını koydu. Oyunun ikinci yarısında Furkan Kızılay ve Adem Kılıççı arasında yaşanan kavga izleyenleri şoke etti. Laf atışması yapan iki yarışmacı bir anda yükselerek birbirlerinin üzerine yürüdü. Adem'in Furkan'a küfür etmesinin ardından Furkan adeta çıldırdı ve laf savurmaya başladı. İyice oyundan düşen ünlüler takımı ikinci turda da bir varlık gösteremedi ve gönüllüler takımı aileleriyle buluşma şansını yakaladı.

Survivor yarışmasında dün akşam kim elendi SMS oylarında sürpriz sonuç

Ödül oyununda neler yaşandı?

Survivor'da ödül oyunlarının ardından ünlüler takımı kazanmasına rağmen gruplara dağıldı. Dün akşam yayınlanan bölümde iyi bir oyun çıkaran ünlüler takımı İskender ödülünü kaparak ciddi bir besin elde etmiş oldular.

Ünlüler takımında bu ödül ile birlikte tatsızlıkların son bulması beklenirken her şey daha da karıştı. Adaya döndüklerinde kimsenin çalışmadığından bahseden İlhan Mansız, Şahika ve Sabriye'ye yüklendi. Bu durumun ardından herkes yiyeceklerini ayırma kararı aldı. Ayrıca bunlar yaşanırken Furkan ve Adem'in arasında da zaman zaman gerginlikler meydana geldi.

Yeni bölüm fragmanında ise iplerin tamamen koptuğu gözüküyor. Furkan, 'Ne diyorsun oğlum sen' diyerek Adem'in üzerine yürüyor. Peki Survivor'da bu kavga nasıl sonuçlanacak? İşte Survivor'ın yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

ELEME ADAYLARI KİM OLDU?
İlk dokunulmazlık oyununu kaybederek Sabriye ve Fatih'i aday olarak gösteren ünlüler takımı, ikinci dokunulmazlık oyununda büyük bir efor sarf etti. Final turunu 5-0 gibi ezici bir skorla tamamlayan ünlüler takımı, gönüllüler takımını konseyde aday belirlemeye mahkum etti. Gönüllüler takımının konseyde eleme potasına girecek ismi, sürekli tartışmalara mahal veren Erdi ve Sadin olarak belirlendi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle