Survivor 2018'de bu hafta eleme adayları kimler oldu? İşte elemeye kalan 4 isim

Survivor 2018de bu hafta eleme adayları kimler oldu İşte elemeye kalan 4 isim

Survivor 2018 dün akşam yine nefes kesen bir mücadeleyi ekrana taşıdı. Önce dokunulmazlık ardından eleme konseyi heyecanının yaşan Survivor 2018'in son bölümünde bireysel dokunulmazlık Hilmi Cem ve Nagihan’ın oldu. Ada konseyinde ise eleme adayları belirlendi, bu hafta potaya 4 isim birden birdi. Peki, Survivor 2018'de bu hafta eleme adayları kimler oldu?

Haberin Devamı

Survivor 2018'in 23 Haziran akşamı ekranlara gelen 107. bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi heyecanı vardı. Büyük finale artık sayılı günler kala Survivor'da dokunulmazlık oyunu oldukça zorlu geçti. Kadınlar ve erkeklerin bireysel olarak yarıştığı dokunulmazlık oyunlarında birinci olan isimler uzun ve zorlu oyunların ardından belli oldu. Peki, Survivor'da dokunulmazlığı kimler kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2018'de bu akşam yarışmacılar dokunulmazlık oyununda bireysel olarak yarıştı. Nefes kesen mücadelelerin ardından kadınlarda kazanan isim diğer haftalarda olduğu gibi Nagehan Karadere oldu. Dokunulmazlık oyununun erkekler etabı da oldukça zorlu ve ilgi çekiciydi. Dokunulmazlık oyununu erkeklerde Hilmi Cem İntepe kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Haberin Devamı

Dokunulmazlık oyunu heyecanının ardından ada konseyinde yapılan oylama sonucu Turabi ve Hakan en çok oyu alarak eleme adayı oldular. Öte yandan geriye başka yazılabilecek isim kalmadığı için dokunulmazlığı kazanan yarışmacıların isim belirlemesine gerek olmadan Anıl Berk Baki ve Damla Can’da diğer eleme adayları oldu.

Yapılacak elemede Turabi, Hakan, Anıl ve Damla potada yer alacak. Bu dört isimden biri büyük finali göremeden Survivor 2018'e  ve şampiyonluk hayallerine veda edecek.

SURVİVOR'DA DÜN NELER OLDU?

'Annenize Sorduk' adlı oyunu oynayan yarışmacılar, vaat edilen evlere sahip olabilmek adına oldukça heyecanlı dakikalar yaşadı. Oyun esnasında yarışmacıların annelerine sorular soruldu ve yarışmacılar anneleri ile aynı cevabı verdikçe puan kazandı. Büyük bir heyecana sahne olan mücadele sonunda, beş yarışmacı 2+1 dairelerin sahibi oldu. Oyun sonrasında yarışmayı kazanan Hakan Hatipoğlu, Anıl Berk Baki, Turabi Çamkıran birer daire kazanırken Murat Ceylan ve Nagihan Karadere bir daireyi paylaştı. Tüm kazanan yarışmacılar büyük bir sevinç yaşarken Survivor tarihinin en büyük ödülü de sahiplerini bulmuş oldu.

Dün akşam yapılan elemede Hakan, Turabi ve Murat'tan biri elenerek adaya veda etti. Geçtiğimiz günlerde yapılan toplu SMS oylaması sonucu eleme potasındaki isimlerden Murat Ceylan en az oyu alarak Survivor'a veda etmek zorunda kaldı.