GeriTelevizyon Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 110. bölümde neler olacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 110. bölümde neler olacak?

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 110. bölümde neler olacak?

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid'in diziseverlerin karşısına çıkan 110. bölüm fragmanında Osmanlı ve Rusya arasında savaşın sinyalleri yeni bölümde dikkat çekici anların yaşanacağının ipuçlarını verdi. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid 110. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

Ekranların sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 28 Şubat Cuma akşamı yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm öncesi yayınlanan fragmanında çarpıcı gelişmeler ekranlara yansıdı. İşte, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ve 110. bölümde yaşanacaklara dair bazı bilgiler.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Abdülhamid Oğuz boylarını toplamış, demiryolunun güzergahını belirlemiştir. Gustav da tutuklanmıştır. Gustav, serbest kalmak için pazarlık önerir. Abdülhamid’in kararı katidir. Cezasını Ahmet Paşa verecektir. Ancak Gustav bir tertip kurmuştur.

Maktel tertibi gerçekleştirir. Osmanlı Rusya ile savaşın eşiğine gelir. Aynı anda Maktel son hamlesini de yapar. Sarayı havaya uçuracaktır. Halil Halid, Abdülhamid’in vereceği yeni görevi almadan önce, Payitaht sokaklarını huzura kavuşturmak zorundadır. Yanık ise Halil Halid ve adamlarına kinlidir. Kaybettiği parayı alabilmek için acımasızca saldırır. Halil Halid’in tüm adamlarını yakalayıp havasız bir odaya kapatır.

Abdülkadir kendini aklamaya çalışırken, annesiyle arası iyice gerilir. Bidar, hem Abdülhamid’in kendisini affetmeyişi hem de oğluyla arasının bozulmasından dolayı acı çekerken, saraya gelecek misafirin gerçekte kim olduğunu öğrenir.

Gülcemal, Blavatsky’yi dinlemez ve Mehmet ‘in yanına gitmeye karar verir ancak bedeli ağır olacaktır. Abdülhamid, Bidar’ı umutlandıracak bir hareket yapar...
Bidar, nihayet Abdülhamid tarafından affedilecek mi? Halil Halid, adamlarını kurtarabilecek mi? Maktel, bombanın fitilini ateşlemeden önce durdurulabilecek mi? Osmanlı, Rusya ile savaşa girmekten nasıl kurtulacak?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False