EKSTRA
MENÜ

Payitaht Abdülhamid Yeni Bölüm

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 128 haberi bulunmuştur.

Payitaht Abdülhamid Yeni Bölüm Haberleri

Payitaht Abdülhamid 119. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayında: Yeni bölümde büyük yüzleşme

Payitaht Abdülhamid 119. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayında: Yeni bölümde büyük yüzleşme!

Payitaht Abdülhamid 119. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Abdülhamid'e tutulan suikastçının dikkat çektiği son bölüm sonrası Payitaht Abdülhamid'in izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanında Abdülhamid'in Heckler'le yüzleşmesi heyecan dolu anlara neden oldu. Fragmanda Sabahattin'in sözlediği sözler ise merak uyandırdı. İşte, Payitaht Abdülhamid 119. yeni bölüm fragmanı ve son bölümün özeti.

27.06.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamid 118. bölüm fragmanı yayınlandı: Abdülhamid’e suikast girişimi

Payitaht Abdülhamid 118. bölüm fragmanı yayınlandı: Abdülhamid’e suikast girişimi!

Payitaht Abdülhamid 118. bölüm 2. fragmanı ekranlara geldi. Her hafta cuma akşamları izleyici karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid'in geçen haftaki son bölümünde heyecanlı anlar yaşanmıştı. Abdülhamid Hechler arasındaki gerilimin arttığı Payitaht Abdülhamid'in 26 Haziran akşamı yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Abdülhamid’e öldürülmesi için tutulan suikastçı dikkat çekti. İşte, Payitaht Abdülhamid 118. yeni bölüm fragmanı.

26.06.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı izle: Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı izle: Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak?

Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. 19 Haziran Cuma akşamı izleyici karşısına çıkacak olan Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde Abdülhamid Hechler’in yapacaklarını önceden öğrenip tedbir almak için Halil Halid’e bir görev verecek. Heyecanlı gelişmelerin yaşanacağı Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanında Halil Halid ve Mahmut, Hechler’in kurduğu tertipleri öğrenemeyeceği merak konusu oldu. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanından görüntüler....

18.06.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Payitaht Abdülhamid 10 Nisan Cuma akşamı 116. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. İlgi gören dizinin bu haftaki son bölümünde, Abdülhamid'in Kanuni Esasiye’yi ilan edip etmeyeceği ekran başındakileri heyecanlandırdı. Dizinin son bölümü sonrası gözler Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı? İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı hakkında ayrıntılı bilgiler.

10.04.2020Kelebek
Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Abdülhamid Kanuni Esasiyeyi ilan edecek mi

Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Abdülhamid Kanuni Esasiye'yi ilan edecek mi?

Her cuma ekranlara gelen tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin 10 Nisan Cuma akşamı seyirci karşısına çıkacak olan bölümüne ilişkin yayınlanan fragmanında, Hechler'ın oynadığı oyunla Abdülhamid’e Kanuni Esasiye’yi ilan etmesi için baskı yapması dikkat çeken gelişmeler arasında yer aldı. İşte, Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

9.04.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamid 114. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid 114. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Her hafta cuma akşamları yayınlanan Payitaht Abdülhamid'in bu hafta seyirci karşısına çıkacak olan 114. bölüm fragmanında Blavatsky'ın Osmanlı’ya salgın bir hastalık yaymak üzere geliştirdiği biyolojik silahı harekete geçirmek istemesi şaşırtıcı gelişmeleri ekranlara yansıttı. Peki, Payitaht Abdülhamid 114. bölümde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

26.03.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı 110. bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 110. bölümde neler olacak?

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid'in diziseverlerin karşısına çıkan 110. bölüm fragmanında Osmanlı ve Rusya arasında savaşın sinyalleri yeni bölümde dikkat çekici anların yaşanacağının ipuçlarını verdi. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid 110. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

27.02.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 109.bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde bu hafta neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in 109.bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde bu hafta neler olacak?

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in 109. yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk gibi oyuncuların paylaştığı Payitaht Abdülhamid'in yayınlanan fragmanında, Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı kurtulması ve Zalman'ın son oyununu oynaması damga vurdu. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinde bu hafta başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 109. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

20.02.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Abdülkadir aklanacak mı

Payitaht Abdülhamid'in 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Abdülkadir aklanacak mı?

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid'in 108. bölüm fragmanında Abdülhamid'in demiryolu güzergahını belirlemek için planlar kurması heyecanlandırıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid 108. bölüm fragmanı ve yeni bölümün özeti.

13.02.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Abdülhamid Zalmanı yakalayacak mı

Payitaht Abdülhamid'in 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Abdülhamid Zalman'ı yakalayacak mı?

Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid'in ekranlara gelen fragmanında Halil Halid‘ler Tatar’ı kurtarmaya çalışırken hain bir tuzağa doğru çekilmesi bu hafta heyecanlı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı ölecek mi? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 107. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

6.02.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte Payitaht Abdülhamid 106. bölüm fragmanı

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Payitaht Abdülhamid 106. bölüm fragmanı

Bülent İnal'ın başrolünde yer aldığı Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in yayınlanan fragmanında Abdülhamid'in Almanları tekrar masaya oturtmak ve İngilizleri işin içine çekmek için yapacağı hamle heyecanlandırıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid 106. bölüm fragmanı.

30.01.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı 105. bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 105. bölümde neler olacak?

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in 105. bölüm fragmanı yayınlandı. Taihidi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in bu haftaki bölümünde Ferdinand'ın Halil Halid hakkındaki şüpheleri artacak. Abdülkadir’in saraydan gitmesi ise izleyenleri meraklandıracak. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ve kısa özeti.

23.01.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte 104. bölümde yaşanacaklar

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte 104. bölümde yaşanacaklar

TRT1'de yayınlanan Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bülent İnal'ın başrolünde yer aldığı dizinin bu haftaki bölümünde Sabahattin ve Zülüflü, Zalman’ı kurtarmak için plan yapacak. Zalman’ın müptelalığından kurtulan Selim Paşa zihninin açılmasıyla kim olduğunu hatırlayacak. İşte Payitaht Abdülhamid'in 104. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

16.01.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 101. bölümünde Halil Halid ölecek mi Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı

Payitaht Abdülhamid'in 101. bölümünde Halil Halid ölecek mi? Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı

Tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in bu hafa ekranlara gelecek olan 101. bölüm fragmanı yayınlandı. İlgi gören dizinin yeni bölümünde Abdülhamid, tutuklattığı Karaso’dan perde arkasındaki düşmanını öğrenmeye çalışacak. Zalman ise sorgudaki Karaso’nun susması için elinden geleni yapacak. İşte, Payitaht Abdülhamid'in yayınlanan yeni bölüm fragmanı ve özeti.

19.12.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler yaşanacak İşte yeni bölüm fragmanı ve detaylar

Payitaht "Abdülhamid" yeni bölümde neler yaşanacak? İşte yeni bölüm fragmanı ve detaylar

Payitaht "Abdülhamid" yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin bu haftaki bölümünde yaşanacaklar yeni bölüm fragmanında yayınlandı. Peki Payitaht "Abdülhamid" 98. bölümünde neler yaşanıyor? İşte detaylar

29.11.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor

Payitaht "Abdülhamid" yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

Payitaht "Abdülhamid" dizisinin son bölümünde Payitaht’ta açılan silah fuarında Osmanlı’nın büyük miktarda silah alacağı duyurulur. Bu durum Osmanlı’yı işgal etme hayali kuran Zalman’ın hiç işine gelmez. Peki yeni bölümde bu gelişmelerin ardından neler yaşanacak? İşte Payitaht "Abdülhamid" yeni bölüm fragmanı

19.11.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 96. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in 96. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Cuma akşamları TRT1 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde, Abdülhamid de karşısındaki düşmanın kim olduğunu öğrenmek için Zülüflü ile birlikte bir tertip yapacak. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 96. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ipuçları.

14.11.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 94. bölümünde savaş planı İşte Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı

Payitaht Abdülhamid'in 94. bölümünde savaş planı! İşte Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen Payitaht Abdülhamid, bu hafta 94. bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Payitaht Abdülhamid'in bu haftaki bölümünde, Zalman savaşın ayak seslerini payitahta yankılatmak için acımasız bir plan yapacak. Osmanlı ve İngilizleri karşı karşıya getirmek istenen planda Payitaht'a bombalı fıçılar yerleştirilecek. İşte, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı...

31.10.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 93. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in 93. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid, bu hafta 93. bölümü ile sevenleriyle buluşacak. Payitaht Abdülhamid'in cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde Cevad’ın konuşmasına mani olmak için öldürüleceğini bilen Abdülhamid bir tertip yapar. Hastaneye ilk gelen kişi, aradığı elin bir uzantısı olacak ancak duyduğu isim Abdülhamid’i şok edecek. Peki, Payitaht Abdülhami'in yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 93. bölüm fragmanı.

24.10.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin yeni bölümünde neler olacak İşte Payitaht Abdülhamidin 92. bölüm fragmanı

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler olacak? İşte Payitaht Abdülhamid'in 92. bölüm fragmanı

Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid, bu hafta 92. bölümü ile sevenleriyle buluşacak. Bir haftalık aranın ardından heyecanına bu hafta devam edecek olan dizide, Ahmet Paşa’nın ihanetine inanmayan Abdülhamid'in düşüncelerini, Ahmet Paşa'nın ağzından dökülen cümleleri değiştirecek. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler olacak? İşte Payitaht Abdülhamid'in 92. bölüm fragmanı.

17.10.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid bu hafta neden yayınlanmıyor Payitaht Abdülhamidin yeni bölümü ne zaman

Payitaht Abdülhamid bu hafta neden yayınlanmıyor? Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümü ne zaman?

Cuma akşamları yayınlanan tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in TRT1'in yayın akışında yer almaması izleyenleri meraklandırdı. 92. bölümüyle yayınlanmaya hazırlanan Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünün ekranlara gelmeyecek olması, dizinin hayranlarının "Payitaht Abdülhamid bu hafta neden yayınlanmıyor?" sorusuna yönelik araştırma yapmasına neden oldu. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümü ne zaman? Payitaht Abdülhamid bu hafta neden yok?

10.10.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 91. bölümünde neler olacak İşte Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanları

Payitaht Abdülhamid'in 91. bölümünde neler olacak? İşte Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanları

TRT1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid, bu hafta 91. bölümüyle yayınlanacak. Sultan Abdülhamid'in hayatından esinlenilen dizinin bu haftaki bölümünde, Abdülhamid keskin zekasıyla dostunu düşmana teslim etmemek üzere çözüm ararken Ahmet Paşa ise hünkarı zor durumda bırakacak bir hamle yapacak. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanları.

3.10.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm frgmanı yayınlandı 90. bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm frgmanı yayınlandı! 90. bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid bu hafta 90. bölümü ile yayınlanacak. İlgiyle izlenen dizinin bu hafta ekranlara gelecek olan bölümünde, Abdülhamid saraydaki casusu bulmaya, hainleri ortaya çıkarmaya çalışırken Zalman sinsice planlarına devam edecek. Peki, Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid 90. bölüm fragmanı ve yeni bölüme ilişkin bilgiler.

26.09.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni sezon ne zaman başlayacak

Payitaht Abdülhamid yeni sezon ne zaman başlayacak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izleyenler tarafından beğeni toplayan Payitaht Abdülhamid, geçtiğimiz haziran başında nefes kesen bir sezon finali ile sevenlerine kısa bir ara verdi. Heyecan dolu bir final ile sezonu kapatan dizinin, yeni bölümü için izleyenler sabırsızlanmaya başladı. Peki, Payitaht Abdülhamid yeni sezon ne zaman başlayacak? Payitaht Abdülhamid yeni bölüm tarihi belli oldu mu?

22.08.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 87. bölüm fragmanı yayınlandı | Şivenaz ölecek mi

Payitaht Abdülhamid'in 87. bölüm fragmanı yayınlandı | Şivenaz ölecek mi?

TRT1 ekranlarında cuma akşamları izleyici karşısına çıkan ve büyük beğeni toplayan Payitaht Abdülhamid'in 87. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 24 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan yeni bölümü yine izleyicilere nefes kesen anlar yaşatacak. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 87. bölümünde neler yaşanacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde yaşanacaklar ve 87. bölüm fragmanı...

23.05.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 80. bölümde neler oldu

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 80. bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında yayınlanan, tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamit 80. bölümü ile bu akşam evlerinize konuk oldu. Dizinin yayınlanan bölümünde Abdülhamid'e suikast tertip edildi. Payitaht Abdülhamit dizisi takipçileri, internetten 'Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?' sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte, 80. bölümde olanlar...

28.03.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 78. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in 78. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan tarihi dizi Payitaht Abdülhamid'in bu hafta yayınlanacak olan 78. bölümünün 2. fragmanı yayınlandı. Her hafta heyecanın giderek arttığı dizinin yeni bölümünde, Abdülhamid’in sonunda sabrı taşar ve Fuat’ın cezasını keser. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 78. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanlarında başka neler var?

14.03.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 77. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in 77. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan tarihi dizi Payitaht Abdülhamid'in bu hafta yayınlanacak olan 77. bölümünün 2. fragmanı yayınlandı. Her hafta heyecanın giderek arttığı dizinin yeni bölümünde Abdülhamid, Tahsin Paşa’yı karşısında beklerken kaçtığını öğrenince yıkılacak. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 77. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanlarında başka neler var?

7.03.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Abdülhamid, Fuat’ın hainliğini kendi gözleriyle gördü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.01.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid 68. bölüm fragmanında Abdülhamid şüphe içinde

Payitaht Abdülhamid 68. bölüm fragmanında Abdülhamid şüphe içinde

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 68. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid ihanet içinde olduğundan şüphe ettiği herkesi zindana attırır. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

3.01.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm 2. fragmanında Halil Halid köşeye sıkıştırılıyor

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm 2. fragmanında Halil Halid köşeye sıkıştırılıyor

Payitaht Abdülhamid 57. bölüm fragmanları izleyicilerle buluştu. Yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlanan Payitaht Abdülhamid 57. bölüm 2. fragmanında Halil Halid’in köşeye sıkıştırıldığı anlar dikkat çekti. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanları ve kısa bir özet

19.10.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid yayınlanan son bölümüyle aksiyon dolu anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid yayınlanan son bölümüyle aksiyon dolu anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Abdülhamid devleti ayakta tutmak için var gücüyle çalışmaktaydı. Yeni atadığı paşaları vazifelendirdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.10.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Abdülhamid keskin zekâsıyla Parvus’un planını lehine çevirmiş ve bu sayede Sarıyer tabyalarını güçlendirdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.03.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid son bölümünde Songül Öden sürprizi..Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid son bölümünde Songül Öden sürprizi..Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid son bölümünün tamamlamasının ardından yeni bölüm fragmanı ile merak konusu oldu. Osmanlı Devleti'nin son zamanlarını ele alan Payitaht Abdülhamid dizisi, Sultan Abdülhamid'in verdiği mücadeleleri konu alıyor. Peki, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı mı? İşte, bazı detaylar

15.03.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisinin yayınlanan son bölümünde izleyiciler oldukça aksiyon dolu dakikalar yaşadılar. Dizinin yayınlanan son bölümünde Bidar Sultan ağabeyinin yaptığı hainliğe bir türlü inanamamaktaydı. Abdülkadir’den dayısını bulmasını istedi. Bunu öğrenen Seniha Sultan durumu Sultan Abdülhamid’e bildirdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.02.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta cuma akşamı izleyicileriyle buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde gerilim iyice arttı. Son bölümde Abdülhamid Duyun-u Umumiye'nin yaptığı karşı hamlenin şaşkınlığı ve öfkesi içindeyken, olayın Abdülkadir yüzünden olduğunu öğrendi ve deliye döndü. Son bölümün bitmesiyle beraber diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.02.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölümü neden yok, hangi gün TRT 1 yayın akışı

Payitaht Abdülhamid yeni bölümü neden yok, hangi gün? TRT 1 yayın akışı

Payitaht Abdülhamid yeni bölümünün TRT 1 yayın akışında yer almaması dizi takipçilerini meraklandırdı. Bülent İnal, Özlem Conker ve Saygın Soysal’ın başrollerini paylaştığı Payitaht Abdülhamid en son 29 Aralık'ta 31. bölümüyle izleyici karşısına çıkmış, final sahnesi ekrana kilitlemişti. Peki Payitaht Abdülhamid yeni bölümü neden yok, hangi gün yayınlanacak?

4.01.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin 32. bölüm fragmanında heyecan dorukta

Payitaht Abdülhamid dizisinin 32. bölüm fragmanında heyecan dorukta

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan son bölümün ardından 32. bölüm fragmanını yayınladı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren tarih dolu dakikalarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyen dizi Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

30.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm ilk fragmanı: Çekeceksiniz bu ahlaksızlığın cezasını

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm ilk fragmanı: Çekeceksiniz bu ahlaksızlığın cezasını

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümü hafızalardaki yerini korurken yeni fragman kısa sürede yayınlandı. Tarihi sahneleri ve karakterleriyle sosyal medyanın da gündeminde yer alan Payitaht Abdülhamid 31. bölüm fragmanında dikkat çeken detaylar yer alıyor. İşte Payitaht Abdülhamid yeni bölümünden ilk görüntüler!Ç

23.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Payitaht Abdülhamid son bölümünde Parvus’un yakalanması bütün dünyayı ayağa kaldırdı. Vladimir, Karaso ve Herzl’ın iş birliğiyle Payitaht’ta ayaklanmalar oldu. Sultan Abdülhamid hem dış ülkelerin baskıları hem de içeride ayaklanan tüccarlar ve gayrimüslim tebaa ile uğraşmak zorunda kaldı. Peki Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 29. yeni bölüm fragmanında silahlar konuşuyor

Payitaht Abdülhamid 29. yeni bölüm fragmanında silahlar konuşuyor

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında Cuma akşamları seyircisini ekrana kilitleyen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid’in, bu hafta yayınlanacak 29. bölümünde, büyük bir katliama atılan imzalar ve Osmanlı’yı savaşın eşiğine getiren sebepler ekranlara gelecek. İşte Payitaht Abdülhamit yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

14.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi..

Payitaht 'Abdülhamid' yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi..

Payitaht 'Abdülhamid' dizisinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümü öncesinde fragman ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde yaşananların ardından dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağını merak ediliyordu.. Abdülhamid’in emriyle idam gerçekleşmiş; Seniha Sultan da Mahmud Paşa’nın acısıyla kavrulmaktadır. Peki Payitaht 'Abdülhamid' yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

8.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde şoke eden kararlar verildi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde şoke eden kararlar verildi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Parvus’un Abdülhamid’in bazı gençleri zehirlettiği haberini dünyaya yaymak için korkunç bir planı vardı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 22. bölüm fragmanında sarayda gündem Gerfand

Payitaht Abdülhamid 22. bölüm fragmanında sarayda gündem Gerfand!

Payitaht Abdülhamid 22. bölüm fragmanı ile merak konusu oldu. Her Cuma TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid'in 22. yeni bölüm fragmanında Gerfand'ın her şeyi açık açık anlatmasından korkan Parvus, büyük bir endişe içerisinde ne yapacağını düşünmektedir. İşte, bu ve dahasının yaşanacağı Payitaht Abdülhamid 22. yeni bölüm fragmanı ve son bölümden bazı detaylar

26.10.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 21. bölüm fragmanı... Yeni bölümde neler yaşanacak

Payitaht Abdülhamid 21. bölüm fragmanı... Yeni bölümde neler yaşanacak?

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan tarihi dizi Payitaht Abdülhamid bu akşam 21. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde Mahmut itibarlı günlerine dönmek için işbirliklerine devam ediyor. Parvus sinsi ve zehirli ajanlarını Payitaht’ın sokaklarına salıyor. İşte tüm gelişmelerin ipuçlarını veren Payitaht Abdülhamid 21. bölüm fragmanı ve özeti!

20.10.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid son bölüm sonrası 21. yeni bölüm fragmanında belge ortaya çıkıyor

Payitaht Abdülhamid son bölüm sonrası 21. yeni bölüm fragmanında belge ortaya çıkıyor

Payitaht Abdülhamid son bölüm ardından 21. yeni bölüm fragmanında padişahın arkasından çevrilen oyunlar, saray içerisinde huzursuzluk yaratmaya devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 21. yeni bölüm fragmanında bir anda ortaya çıkan belge, ortalığın fena halde karışmasına neden olacak. İşte, son bölüm sonrasında hayli heyecanlı geçmesi beklenen Payitaht Abdülhamid 21. yeni bölüm fragmanı ve detayları

14.10.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 19. bölüm fragmanında Sultana sinsi tuzak

Payitaht Abdülhamid 19. bölüm fragmanında Sultan'a sinsi tuzak

Payitaht Abdülhamid yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. Ekranların soluksuz olarak takip edilen tarihi dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Sarayın içine sızan düşmanın Sultan Abdülhamid ile akılları durduracak ilginç anlaşmayı masaya yatırması, Sultan’a hazırlanan sinsi tuzak ve aksiyonu bol ajan avı heyecanı doruklara çıkartacak. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

5.10.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 16. bölüm fragmanında ittifak devletleri şoke uğruyor

Payitaht Abdülhamid 16. bölüm fragmanında ittifak devletleri şoke uğruyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 16. bölüm fragmanıyla izleyicilere oldukça aksiyon dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından beğeniyle takip edilen tarihi dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ittifak devletleri, bu hafta yine Sultan’ın yeni planının şokuyla karşı karşıya kalacaklar. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

15.06.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 15. bölüm fragmanında dört yanda harp çanları çalıyor

Payitaht Abdülhamid 15. bölüm fragmanında dört yanda harp çanları çalıyor

Payitaht Abdülhamid yayınlanan 15. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça etkileyici dakikalar yaşatacak. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren oldukça sevilen dizi Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde dört yanda harp çanlarının yankıları duyulmaya başlıyor, lakin esas ses henüz vücut bulmamış durumda. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

8.06.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 13. bölüm fragmanında nümayiş devam ediyor

Payitaht Abdülhamid 13. bölüm fragmanında nümayiş devam ediyor

Payitaht Abdülhamid yayınlanan 13. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Tarih dolu konusuyla izleyicileri ekran başına kilitleyen Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Sultan Abdülhamid'in hedefinde düşmanın başı var, İngiltere Kraliçesi. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

25.05.2017Televizyon