GeriTelevizyon Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar
Abone Olgoogle-news

Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölüm fragmanı son bölümünün hemen ardından paylaşıldı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı 2. bölümü ile 22 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Dizinin yayınlanan son bölümünde heyecanlı gelişmeler yaşandı. Son bölümün ardından Masumlar Apartmanı'nın yeni bölüm fragmanına Han'ın sözleri damga vurdu. İşte Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı ve Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar...

Masumlar Apartmanı 3. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ‘Madalyonun İçi’ romanından esinlenerek senaryolaştıran Masumlar Apartmanı dizisinin 22 Eylül akşamı yayınlanan son bölümünde, İnci'nin kendi dairelerine taşınmasını istemeyen Safiye'nin olay çıkarması dikkat çekti. Heyecanlı bölümün ardından yayınlanan Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanına İnci ve Han'ı evde bulan Safiye'nin temizlik krizine girmesi damga vurdu. İşte, Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Masumlar Apartmanı 3. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Fragmanda Safiye'nin temizlik krizine girmesi dikkat çekti. İşte, fragmandan görüntüler;

MASUMLAR APARTMANI KONUSU

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Aşk, travmaları yenebilecek mi?

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı, yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. Aşk, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mı? Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı, aşk kazanacak mı?

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle