EKSTRA
MENÜ

Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm

Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17 Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm haberi bulunmuştur.

Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Haberleri

Masumlar Apartmanı 12. son bölüm kesintisiz ve tam izle: Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça yayınlandı

Masumlar Apartmanı 12. son bölüm kesintisiz ve tam izle: Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça yayınlandı

Masumlar Apartmanı 12. son bölüm full HD ve tek parça internet üzerinden yayınlandı. Safiye’nin ilk ve tek aşkı Naci'nin yıllar sonra geri geldiği bölümde, Gülben'in Esat'a olan takıntısı yüzünden polisler tarafından götürülmesi dikkat çekti. TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı'nın 1 Aralık Salı akşamı yayınlanan son bölümü sonrası gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Masumlar Apartmanı 12. son bölüm kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

1.12.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı 11. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Masumlar Apartmanı 11. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 11. son bölüm tek parça yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen Masumlar Apartmanı'nın 24 Kasım tarihli bölümüne, Safiye'nin sevgilisi Naci Hoca'nın gelmesi damga vurdu. Gülben'in Esat'ın evine gitmesi ise Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından gözler dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Masumlar Apartmanı 11. son bölüm kesintisiz izleme linki ve yeni bölümle ilgili detaylar.

24.11.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı dizisi 3 Kasım Salı günü 8. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Masumlar Apartmanı’nın son bölüm finalinde Han’dan sürpriz bir hamle geldi. Yaşananlar ardından Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanına yönelik araştırmalar başladı. Peki, Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4.11.2020Televizyon

Masumlar Apartmanı 7. son bölüm izleme linki - Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça yayınlandı. Her salı TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin 27 Ekim Salı akşamı yayınlanan 7. bölümüne, Safiye'nin salonda oturan İnci ve Hikmet'i görüp temizlik krizine girmesi damga vurdu. Tüm bu yaşananların ardından gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Masumlar Apartmanı 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Masumlar Apartmanı son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölümle ilgili ayrıntılar.

28.10.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı son bölüm izle - Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Masumlar Apartmanı son bölüm izle - Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamları ekrana gelen Masumlar Apartmanı dizisinin 6. bölümü izleyicilerle buluştu. Dizinin yayınlanan son bölümünde Han'ın karanlık tarafı bir kez daha meydana çıkarken final sahnesine İnci'nin evde gördükleri damga vurdu. Masumlar Apartmanı'ndaki son gelişmeler ardından gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Masumlar Apartmanı son bölüm izleme linki ve fragman bilgisi...

21.10.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı 5. son bölüm izle - Masumlar Apartmanı 6. bölüm ön izleme yayınlandı

Masumlar Apartmanı 5. son bölüm izle - Masumlar Apartmanı 6. bölüm ön izleme yayınlandı

Masumlar Apartmanı 6. yeni bölüm ön izleme son bölümün ardından paylaşıldı. 13 Ekim Salı akşamı ekranlara gelen Masumlar Apartmanı dizisinin 5. son bölümünde, Hikmet'in Safiye ve Gülben’e Han’ın evlendiğini söylemesi damga vurdu. Esat’ın Esra ile evlendiğini sanan Gülben'in içsel sorunları ise izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Son bölümün ardından yayınlanan Masumlar Apartmanı'nın 6. bölüm fragmanında evde suların kesilmesi dikkat çekti. İşte, Masumlar Apartmanı 6. yeni bölüm ön izleme ve son bölüm izleme linki..

13.10.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman

Masumlar Apartmanı 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman?

Masumlar Apartmanı 5. bölüm fragmanı yeni bölüm öncesi ekranlara geldi. Tanıtım fragmanıyla heyecanlı anların sinyallerini veren Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümüne Hikmet'in Safiye ve Gülben’e Han’ın evlendiğini söylemesi damga vuracak. Esat’ın Esra ile evlendiğini sanan Gülben'in yaşadıkları ise Masumlar Apartmanı 5. bölüm fragmanında dikkat çekti. Peki, Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman? İşte, Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı ve 5. bölümün özeti.

13.10.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı 4. son bölüm izle - Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayında

Masumlar Apartmanı 4. son bölüm izle - Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayında!

Masumlar Apartmanı 5. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Temizlik takıntısı bulunan kız kardeşlerin hikayesini anlatan Masumlar Apartmanı dizisinin 6 Ekim tarihinde yayınlanan 4. bölümünde ortalığın hiçbir şekilde durulmayacağını anlayan Han'ın İnci'ye evlilik teklifi etmesi ve ikilinin evlenmesi damga vurdu. Safiye'nin öğrendikleri de son bölümde dikkat çekti. İşte, Masumlar Apartmanı 4. son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

6.10.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumlar Apartmanı son bölüm izleme linki

Masumlar Apartmanı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumlar Apartmanı son bölüm izleme linki

Masumlar Apartmanı 4. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından paylaşıldı. Masumlar Apartmanı dizisinin 29 Eylül Salı akşamı ekranlara gelen 3. bölümünde, Han ve İnci’yi odada kardeşiyle uyurken gören Safiye'nin temizlik krizine girmesi dikkat çekti. Son bölümün ardından yayınlanan Masumlar Apartmanı'nın yeni bölüm fragmanına ise Han'ın İnci'ye sorduğu soru damga vurdu. Gözler şimdi yeni bölümde yaşanacaklarda. İşte, Masumlar Apartmanı 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki..

30.09.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı 3. bölüm fragmanı yayınlandı Masumlar Apartmanı 2. bölüm izleme linki

Masumlar Apartmanı 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Masumlar Apartmanı 2. bölüm izleme linki

Masumlar Apartmanı 2. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Yayın hayatına yeni başlayan Masumlar Apartmanı’nın son bölümünde İnci ve ailesi, Safiye’nin çırpınışlarına rağmen yeni evlerine yerleşti. Ancak hem İnci’nin Memduh’a söylediği yalanın ortaya çıkması, hem de Safiye’nin Han’ı kaybetme korkusu gerilimin artmasına neden oldu. İşte Masumlar Apartmanı son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı

25.09.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölüm fragmanı son bölümünün hemen ardından paylaşıldı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı 2. bölümü ile 22 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Dizinin yayınlanan son bölümünde heyecanlı gelişmeler yaşandı. Son bölümün ardından Masumlar Apartmanı'nın yeni bölüm fragmanına Han'ın sözleri damga vurdu. İşte Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı ve Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar...

23.09.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı Naci Hoca kimdir Naci Öğretmen karakterine can veren Tansel Öngelin hayatı

Masumlar Apartmanı Naci Hoca kimdir? Naci Öğretmen karakterine can veren Tansel Öngel'in hayatı

Masumlar Apartmanı Naci Öğretmen dizinin yeni bölümüyle beraber merak konusu oldu. Oyuncu Tansel Öngel'in hayat verdiği Naci Öğretmen karakteri Safiye'nin sevgilisi olarak ekranlara gelecek. İstanbul Devlet Tiyatrosunda sanatçı olan ünlü oyuncu Tansel Öngel Muhteşem Yüzyıl, Geniş Aile, Benim İçin Üzülme gibi dizilerde yer alarak oyunculuk kariyerinde geniş kitlelere ulaştı. Peki, Masumlar Apartmanı Naci Öğretmen kimdir? İşte, Tansel Öngel'in hayatıyla ilgili merak edilenler.

25.11.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı 9. bölüm tam ve kesintisiz izle - Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça yayınlandı

Masumlar Apartmanı 9. bölüm tam ve kesintisiz izle - Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça yayınlandı

Masumlar Apartmanı 9. bölüm tek parça yayınlandı. Salı akşamları izleyici karşısına çıkan Masumlar Apartmanı'nın 10 Kasım tarihli son bölümünde, Han'ın Memduh'tan İnci'yi istemesi ikili arasındaki gerilimi arttırdı. Final anında ise gerçekleri anlatmaya karar veren Han'ın çöp daireyi İnci'ye göstermesi ve Safiye'nin olanlara şahit olması damga vurdu. Tüm bunların ardından son bölümü ekran başında izleyemeyenler Masumlar Apartmanı 9. bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Masumlar Apartmanı 9. bölüm tam ve full izleme linki.

10.11.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı 8. bölüm kesintisiz ve tam izle - Masumlar Apartmanı son bölümün tamamı yayınlandı

Masumlar Apartmanı 8. bölüm kesintisiz ve tam izle - Masumlar Apartmanı son bölümün tamamı yayınlandı

Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça yayınlandı. İnci’nin şüphelerini gidermek isteyen Han'ın verdiği karar Masumlar Apartmanı 8. bölümüne damga vurdu. 2 Kasım tarihli Masumlar Apartmanı son bölümünde Gülben'e Han'ın evliliği itiraf etmesi ve Ege'nin öğrendikleri dikkat çekti. Tüm bu gelişmelerin ardından diziyi ekran başında izleyemeyenler son bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Masumlar Apartmanı 8. bölüm tam ve kesintisiz izleme linki.

4.11.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı 7. bölüm fragmanı yayınlandı - Han İncinin babasını öldürdü mü

Masumlar Apartmanı 7. bölüm fragmanı yayınlandı - Han İnci'nin babasını öldürdü mü?

Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 27 Ekim Salı günü ekrana gelecek Masumlar Apartmanı 7. Bölümüne dair ipuçları veren fragmana Han’ın sözleri damga vurdu. İnci’nin ise duydukları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadığı görüldü. Peki, Han İnci'nin babasını öldürdü mü? İşte Masumlar Apartmanı 7. bölüm fragmanı…

23.10.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı 6.bölüm fragmanı fatura diyalogu ile dikkat çekti 5. bölüm yayınlandı

Masumlar Apartmanı 6.bölüm fragmanı fatura diyalogu ile dikkat çekti! 5. bölüm yayınlandı

Masumlar Apartmanı 5. son bölüm sonrası 6. bölüm fragmanı ile izleyicilerin karşısına çıktı. Son bölümde yaşananların ardından 6. bölüm fragmanı ile gelecek bölüm hakkında fikir edinmek isteyen izleyiciler, gece saatlerine yayınlanan fragmanı takip etti. Masumlar Apartmanı 6.bölüm fragmanında evlerinde suları kesilen Safiye ve Gülben, temizlik yapamayacakları dolayısıyla endişelenmeye başladı. Bunun üzerine su idaresinden gelen kişi ile diyaloga giren iki kardeş, su kullanımlarının normale nazaran çok fazla olduğunu kabul etmedi. İşte, Masumlar Apartmanı 6.bölüm fragmanı ve 5. bölüm hakkında detaylı bilgiler

14.10.2020Televizyon

Yazar Sonuçları

4 dizi, 1 çariçe, 1 terapist ve 1 soruşturma

Yeni sezonun yeni dizileri yıldızlarla birlikte gelmeye devam ediyor. Sadece onlar mı? Ekranın konukları arasında muhteris bir devlet kadını, psikolojimize odaklanan bir yazar ve Japonya’da tek başlarına ölen yalnız yaşlılar var.

12.09.2020